RU EN

Užpultas SLF pirmininko pavaduotojas G. Grabauskas

2015-02-18

Vasario 15 dieną Kaune užpultas Socialistinio Liaudies Fronto pirmininko pavaduotojas Giedrius Grabauskas. Jis vyko į pilietinę akciją miesto centre, taciau netoli namų buvo užpultas grupės asmenu, kurie jį įsodino į automobilį. G. Grabauskas šiame automobilyje buvo laikomas kelias valandas ir tada paleistas, kai pilietinė akcija jau buvo pasibaigusi. Prieš kelias dienas iki šio įvykio G. Grabauskui buvo grasinta telefonu.

Tos dienos įvykių eiga sukelia daug klausimų. Štai Kauno priemiestyje gyvenantis vienas iš  akcijos organizatorių rado pradurtas automobilių padangas, ir dėl to negalėjo laiku nuvykti į akciją, kai kuriems žmonėms buvo skambinama  telefonu ir aktyviai agituojama nedalyvauti šioje pilietinėje akcijoje.

Tokie minėti veiksmai, kaip ir kiti pastarujų kelių mėnesių įvykiai, kaip prieš Socialistinio Liaudies Fronto pirmininką E. Jagelavičių nukreipti  šmeižikiški straipsniai spaudoje ir internete, kelis mėnesius trukęs 2014 m.spalį Kaune vykusio mitingo  pries NATO organizatorių teismas, sufabrikuota byla pries visuomenininkę D.Raugalienę, kurioje ji nuteista 1882 eurų bauda  ir teisių apribojimų 22 mėnesiams, pries SLF narę kaunietę R. Lemežienę nukreipti persekiojimo veiksmai rodo, kad Lietuvoje įsigalėję reakcingos proamerikietiškos jėgos organizuoja represijas ir šmeižto kampanijas prieš SLF narius bei kitus tikros opozicijos atstovus.

SLF Infocentras