RU EN

Tai džiaugtis dėl tos Palmyros ar nesidžiaugti

2016-03-29

Lietuvą ir visą pasaulį pasiekė žinia, kad Sirijos armija, vadovaujama prezidento Bašaro al Asado (Bashar al-Assad) ir padedama Rusijos karinių oro pajėgų, pagaliau atsikovojo II tūkst. pr. Kr. įkurtą Palmyrą.

Tačiau visiškai neaišku, kaip dabar elgtis Lietuvos valdžiai, žiniasklaidai ir gyventojams. Kai sudėlioji susidariusį rebusą, nuojauta lyg ir sako, kad ta žinia gera, bet džiaugtis labai baisu, nes situacija visiškai neatitinka Lietuvos kanonų, politologijos mokslo išvadų ir politikos elito prognozių.

Taigi, Sirija atsikovojo Palmyrą iš teroristų ir nusikaltėlių, bet Sirijos režimas irgi yra nusikalstamas, nes neatitinka Vakarų demokratijos sampratos, kadangi bendradarbiauja su teroriste Rusija, tačiau po sėkmingų prieš „Daesh“ teroristus Rusijos atakų, leidusių Sirijai valdyti padėtį, prieš V. Putiną kartu su Lietuva kovojanti Amerika pavedė teroristui V. Putinui tartis su diktatoriumi B. al Asadu dėl tolimesnio Sirijos likimo.

Kaip reaguoti geriausiai JAV draugei (kiauksėtojai) Lietuvai, pasisakančiai už B. al Asado nuvertimą ir manančiai, kad geriau „Daesh“ teroristai negu V. Putino kova su jais, nes Lietuva kovoja su V. Putinu ir jau treniruojasi drauge su JAV karui prieš Rusiją?

Tai džiaugtis dėl tos Palmyros ar nesidžiaugti, štai klausimas.

Šaltinis:http://www.ekspertai.eu/tai-dziaugtis-del-tos-palmyros-ar-nesidziaugtistai-klausimas/