RU EN

Tai bus nelegitimus Seimas

2012-10-25

Pranešimas spaudai 

Nepaisant šiurkščių LR Seimo rinkimų įstatymo pažeidimų – masinio balsų papirkinėjimo visoje šalyje, rinkėjų kortelių neišnešiojimo į namus, diletantiško rinkimų komisijų narių darbo, betvarkės skaičiuojant balsus iki kitos dienos vakaro, tradiciškai korumpuotų sisteminių partijų neteisėto finansavimo iš šalies biudžeto, nepaisant beprecedentinio administracinio spaudimo rinkėjams iš seniūnų ir kitų valdininkų pusės gąsdinant žmones – Vyriausioji rinkimų komisija pirmadienį patvirtino Seimo rinkimų I turo rezultatus. (Tik Zarasų-Visagino apygardoje bus perbalsuojama.) 

Ar buvo galima realiai tikėtis kito sprendimo? 

Ne. Nes sprendimą priėmė ta pati komisija, kuri anksčiau tiek kartų sankcionavo rinkimų įstatymų pažeidimus. Dar nepamiršome staiga sugedusių kompiuterių per keletą Prezidento rinkimų, atsimename dingusius biuletenius, kuriuos vėliau atrasdavo šiukšlyne - ir kitus panašius atvejus. 

Kito sprendimo nebuvo galima tikėtis, nes ši Vyriausioji rinkimų komisija yra skirta legitimuoti tik tuos rinkimų rezultatus, kurie naudingi stambiam kapitalui ir jo valdomoms tradiciškai korumpuotoms partijoms. Kad jos yra tokios, paliudijo TV laida (http://www.tv3play.lt/program/kodel - ieškokite 12. 10. 15 d. laidos). Seimo rinkimuose balsus pirko beveik visos sisteminės partijos.

Tačiau liaudis – ne akla. Ji mato, ko verta tokia „Vyriausioji rinkimų komisija“, ir jau praminė ją „Vyriausiąja Pirkimų Komisija“. 

Darbo liaudis dabar žino – šitas Seimas yra nusikaltėlių nupirktas Seimas. 

Tai - kriminalinis Seimas. Darbo liaudžiai priešiškas Seimas. Nelegitimus Seimas. 

Ir jo priimti įstatymai bus nelegitimūs. 

Bet nereikia nusiminti. Yra Socialistinis Liaudies Frontas. Yra tikroji darbo žmonių partija. 

Ji tęsia kovą už tiesą ir darbą. 

Mūsų kova – teisinga. Mes – nugalėsim. 

SLF Prezidiumas