RU EN
RSS
 • GIEDRIUS GRABAUSKAS. Lietuvoje vyko masiniai protestai. Akcijose dalyvavo ir SLF nariai

  2016-05-19
  Bedniaki_120x110.jpg

  Jau kuris laikas Lietuvoje-įvairiuose socialiniuose tinkluose, kai kuriose žiniasklaidos priemonėse ir visuomenės tarpe kyla pasipiktinimo banga dėl didelių maisto produktų kainų. Šios kainos gerokai didesnės nei kaimyninėje Baltarusijoje ir Lenkijoje (į Lenkiją apsipirkti vyksta didžiulės minios Lietuvos piliečių, kadangi maisto produktai čia pigesni 25-40 procentų), šie tiek didesnės nei kaimyninėje Latvijoje (čia kainų skirtumas nėra didelis, tačiau kai kurios prekės pigesnės 5-13 procentų). Tuo tarpu Lietuvos žmonių pajamos vienos mažiausių Europos Sąjungoje, daug žmonių tegauna 150-350 eurų mėnesines pajamas.

  Skaityti toliau »
 • GIEDRIUS ŠARKANAS. Laiškai Vyteniui Andriukaičiui ir Rolandui Paksui

  2016-05-17
  pasto_deze_120x110[1].jpg

  Kaip Lietuvos atstovą Europos Komisijoje / Europos Parlamente, prašau Jus palaikyti mano iniciatyvą reikalauti Europos Sąjungos, Europos Tarybos ir kitų tarptautinių organizacijų ginti mūsų, lietuvių, tautos teises, neleisti mūsų tautiečių diskriminuoti, žeminti ir niekinti – kaip tai dabar daro šiuo metu Lietuvą valdantis režimas.

  Skaityti toliau »
 • GIEDRIUS GRABAUSKAS. Lietuvoje iškilmingai paminėta Pergalės diena

  2016-05-14
  Pergale-2015-01_640x480.JPG

  Gegužės 9 dieną įvairiuose Lietuvos vietovėse buvo minima Pergalės diena. Šventiniai minėjimai vyko ir didžiuosiuose šalies miestuose-Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, ir kituose miestuose bei miesteliuose-Joniškyje, Kėdainiuose, Tauragėje ir kitur. Oficialios valdžios atstovai šiuose renginiuose nedalyvavo-nei prezidentė, nei premjeras, nei ministrai nėjo į jokius Pergalės dienos renginius.

  Skaityti toliau »
 • ERNESTA BAGDONAITĖ. Politikai, kanda į ranką kuri juos maitina

  2016-05-12
  Alkani politikai_120x110.jpg

  Brangus Tautiečiai, patriotizmas – ne vien meilė savo Tėvynei. Tai kur kas daugiau… Tai – suvokimas, kad esi jos dalis ir kartu su ja išgyveni laimingas ir sunkias jos dienas. Mes neišdavėm savo Tėvynės, stovėjom jos akivaizdoje, kai ji buvo apimta krizės, Mūsų Tėvai ir Senoliai jos neapleido, kovojo ir nepasidavė... Liejo kraują už Mūsų gerovę, mūsų laisvę, mūsų orumą... Būtent Mūsų visų patriotizmas yra įrodymas ne žodžiais, o darbais...

  Skaityti toliau »
 • JONAS KOVALSKIS. Nugalėtojų šventė

  2016-05-07
  Georgijevskaja lenta_120x110.jpg

  Artėja Pergalės prieš fašizmą 1945-05-09 šventė. Nugalėtojų šventė, o fašistams liūdesio, neapykantos, isterijos ir kitų fašistams įprastų neigiamų emocijų diena.

  Skaityti toliau »
 • OLGA ČETVERIKOVA. „Migracijos krizė“ Europoje ir jos užsakovai

  2016-05-06
  ES FLAG ES_120x110.jpg

  Kol masinės informavimo priemonės (MIP) visuomenę gąsdina migracijos krize ir Europos Sąjungos vienybės žlugimu, transnacionalinės korporacijos sparčiai stato savo europinį Babilono bokštą, kuriame gyvens būsimoji «eurazinė negroidų rasė (ENR)» savo išvaizda panaši į senovės egiptiečius

  Skaityti toliau »
 • GIEDRIUS GRABAUSKAS. Elito padangėje sužibo nauja žvaigždė

  2016-05-02
  Grabauskas_120x110.jpg

  Dabarties Lietuvoje regime surežisuotus elito spektaklius. Tam, kad išlaikyti valdžią, elito grupės kuria įvairius scenarijus. Į politinės arenos aukštumas keliami nauji ,,pranašai”. Jie reikalingi kaip priedanga, kaip viliojanti širma. Štai pastarasis pusmetis lemtingas politikui Sauliui Skverneliui.

  Skaityti toliau »
 • ALEKSANDR NOSOVIČ. Rusija atsakys į NATO karinių pajėgų Pabaltijyje didinimą

  2016-04-30
  Tank_120x110.jpg

  RF gynybos ministras Sergejus Šoigu pareiškė, kad Rusija priversta reaguoti į NATO karinių pajėgų prie savo sienų didinimą. Rusijos šiaurės vakarų militarizavimas — simetrinis atsakas į Lietuvos, Latvijos ir Estijos NATO militarizavimą: reaguojant į NATO karinės technikos didinimą, į regioną įvežama Rusijos karinė technika, o atsakant į planus išdėstyti Pabaltijyje septynias NATO brigadas, prie vakarų sienos formuojamos naujos Rusijos divizijos.

  Skaityti toliau »
 • RAMŪNAS ALAUNIS. Ką daryti? Kaip kovoti prieš Lietuvos valdžios tironiją?

  2016-04-24
  Alaunis.jpg

  Nuo pat 1990 Kovo 11-os Lietuvos valdančiosios partijos tiek kairiųjų, tiek dešiniųjų vedė Lietuvą prie socialinio ir ekonominio chaoso – ekonominės, socialinės krizės, kurios dabartinis „ekonominis atsigavimas“ yra paprasčiausias mitas. Užsienio politikoje Lietuvos politinis elitas padeda kariauti JAV imperinius karus Afganistane, Irake, Afrikoje taip prisidėdamas prie karo pabėgėlių krizės.

  Skaityti toliau »
 • VYTAUTAS BERNATONIS. Apie teisingumą Sausio 13-osios byloje kalbėti neverta

  2016-04-21
  teisejas_120x110[1].jpg

  Sprendžiant iš naujausių publikacijų sisteminėje žiniasklaidoje, šiuo metu Vilniaus apygardos teisme (VAT) vykdomas parodomasis teisminis procesas – rezonansinės Sausio 13-osios bylos nagrinėjamas nežada būti nei objektyviu, nei teisingu. Liudytoju apklausiamas konservatorių patriarchas „Dėdulė“ V.Landsbergis, palaikomas gausaus „megztųjų berečių“ būrio, prieš pradėdamas duoti parodymus, paprašė teismo leisti vartoti žodžius „Sausio 13-osios nusikaltėliai“, nors VAT to dar neįrodė.

  Skaityti toliau »