RU EN
RSS
 • OLEG VEČIJ. Prie kapitalizmo žmogus neišvengiamai sulaukėja

  2016-10-28
  kapitalizmas_120x110[1].jpg

  Žmogus gyvena dviejose aplinkose: natūralioje ir dirbtinėje, kuriai priklauso ne tik pastatai ir interjeras bei kiti dirbtiniai atributai, bet ir, kas svarbiausia – galinga kultūrinė aplinka. Tuo žmogus ir skiriasi nuo gyvūno, gyvenančio tiktai natūralioje aplinkoje, kuri nulemia visą jo, gyvūno, elgesį.

  Skaityti toliau »
 • GIEDRIUS GRABAUSKAS. Imitaciniai rinkimai baigėsi

  2016-10-25
  Grabauskas_120x110[1].jpg

  Pagaliau baigėsi Seimo rinkimų balaganas, baigėsi iliuzijų metas. Džiaugiasi ponai skverneliai, steponavičiai, auštrevičiai. Kiek mažiau džiaugiasi ponai landsbergiai ir kubiliai. Tačiau tokių veikėjų džiaugsmu ar nusivylimu per daug tikėti neverta, jie bet kuriuo atveju yra arti valdžios lovio ir tolyn nuo jo niekada ir nenueina.

  Skaityti toliau »
 • SKAISTA RAKAUSKIENĖ. Prašau, padėkite man. Nenoriu mirti konclageryje

  2016-10-21
  prokuratura_120x110[1].jpg

  Tai straipsnis, prie kurio dar tiktų pridėti šaukinį SOS. Nes tai siejasi su konkretaus žmogaus persekiojimu, kuris kelia pavojų orumui, sveikatai ir net gyvybei. Ir parodoma, kaip vyksta represijos prieš tuos piliečius, kurie netyli, kurie konkrečiai veikia prieš galimą narkotikų gamybą ir prekybą.

  Skaityti toliau »
 • VEIKKO KORHONEN. Rusijos-TSRS "nusikaltimų" europietiškoms "vertybėms" sąrašas

  2016-10-17
  Putinas_120x110.jpg

  Šitą pokštą apie Rusijos-TSRS nusikaltimus, įvykdytus kitų šalių atžvilgiu pradėjo Feisbuke Suomijos blogeris Veikko Korhonen iš Oulu miesto. Ne komunistas, jeigu ką.

  Skaityti toliau »
 • SERGEY KLIMKOVIČ. Biurgerių pasaulėlio pabaiga

  2016-10-15
  ES FLAG ES_120x110.jpg

  Mes stebime pirmą tragedijos dalį – europietiško biurgerių pasaulėlio žlugimą. Europa taip įprato gyventi sočiai ir nuobodžiai, taip sukvailėjo ir atbuko nuo pasitenkinimo pačia savimi, kad visos artėjančios permainos jai reiškia neišvengiamą žūtį. O permainas jai atneš pabėgėliai musulmonai.

  Skaityti toliau »
 • GIEDRIUS GRABAUSKAS. Vaikų grobimo anatomija

  2016-10-11
  Grabauskas_120x110.jpg

  Po to laikas eina, vaikai laikomi globos namuose per prievartą, nors ir nori grižti į šeimas, jie laikomi valdiškuose namuose. Aišku būna ir kitokių būdų, kaip grobiami vaikai. Bet išsamiau apie tai panagrinėsime kitoje pastraipoje. Beje, pasitaiko nemažai atvejų, kai vaikus grobia ir išgabena iš Lietuvos užsienyje gyvenantys jų tėvai-Vokietijos, JAV, Indijos ir kitų šalių piliečiai.

  Skaityti toliau »
 • RAMŪNAS ALAUNIS. LR Seimo rinkimai falsifikuotos demokratijos, melo ir propagandos aplinkoje

  2016-10-09
  Alaunis.jpg

  Nuo pat 1990 Kovo 11-osios Lietuvos valdančiosios partijos tiek kairiųjų, tiek dešiniųjų vedė Lietuvą prie socialinio ir ekonominio chaoso – ekonominės, socialinės krizės, kurios dabartinis „ekonominis atsigavimas“ yra paprasčiausias mitas.

  Skaityti toliau »
 • GIEDRIUS GRABAUSKAS. Imitaciniai rinkimai okupuotoje Lietuvoje

  2016-10-06
  Grabauskas_120x110[2].jpg

  Stebiu šią Seimo rinkimų kampaniją, ir net abejoju ar ją verta taip vadinti. Kokie čia Seimo rinkimai? Tiesiog butaforinėje okupuotoje valstybėje vydoma rinkimų imitacija. Lietuva jau tarsi pereinamas kiemas, po ją važinėja ir savo tankus demonstruoja JAV kariškiai, Lenkijos, Vokietijos kariniai daliniai. Tuo grubiai paminta LR Konstitucija, kurios 137 straipsnis pabrėžia-jog į Lietuvą draudžiama įvesti užsienio šalių karinius dalinius.

  Skaityti toliau »
 • ALGIMANTAS RUSTEIKA. Nusipelnėme to, kas yra

  2016-09-30
  Alkani politikai_120x110.jpg

  Rašyk protingiems – kvailiai nesupras, o protingi įsižeidę užpuls būriais. O jei durniams, tai protingi neskaitys, o idiotų prigarmės begalė. Nepatiks – nesipiktinkit, nes gal ne jums skirta. O jei taip atrodo – laikas susirūpinti. Aš apie tai, kad istorija mėgsta būtąjį dažninį. Kas buvo tragedija, pasikartoja kaip komedija. Aname griūvančiam pasaulyje jie mus laikė neišmanėliais. Tiesiai į akis nesakydavo, bet visaip duodavo suprasti. O spaudoje ir respublikinėje TV tai rėždavo atvirai.

  Skaityti toliau »
 • MICHAILAS BUGAKOVAS. Nedarbo kodeksas

  2016-09-23
  Bugakovas-rinkiminis.jpg

  Kairieji socialdemokratai kartu su savo satelitais darbiečiais ir tvarkiečiais „prastūmė“ Seime naują, anot profsąjungų, „vergovišką“ darbo kodeksą. Pastarasis ženkliai susiaurina samdomų darbuotojų teises ir įtvirtina darbdavių dominavimą darbo ir kapitalo santykiuose. Iš anksto numatytos pataisos jau priimtam įstatymui - tai tik kosmetinis papudravimas, kuris iš esmės nepakeis nieko. Dirbančiųjų interesus šioje situacijoje parodomai gynė dešinieji konservatoriai bei juos palaikanti prezidentė arba, atvirkščiai, dešinioji prezidentė ir ją palaikantys konservatoriai. Tokie lietuviškos politikos vingiai, ypač prieš rinkimus, jau nieko nebestebina.

  Skaityti toliau »