RU EN
RSS
 • ERNESTA BAGDONAITĖ. Politikai, kanda į ranką kuri juos maitina

  2016-05-12
  Alkani politikai_120x110.jpg

  Brangus Tautiečiai, patriotizmas – ne vien meilė savo Tėvynei. Tai kur kas daugiau… Tai – suvokimas, kad esi jos dalis ir kartu su ja išgyveni laimingas ir sunkias jos dienas. Mes neišdavėm savo Tėvynės, stovėjom jos akivaizdoje, kai ji buvo apimta krizės, Mūsų Tėvai ir Senoliai jos neapleido, kovojo ir nepasidavė... Liejo kraują už Mūsų gerovę, mūsų laisvę, mūsų orumą... Būtent Mūsų visų patriotizmas yra įrodymas ne žodžiais, o darbais...

  Skaityti toliau »
 • JONAS KOVALSKIS. Nugalėtojų šventė

  2016-05-07
  Georgijevskaja lenta_120x110.jpg

  Artėja Pergalės prieš fašizmą 1945-05-09 šventė. Nugalėtojų šventė, o fašistams liūdesio, neapykantos, isterijos ir kitų fašistams įprastų neigiamų emocijų diena.

  Skaityti toliau »
 • OLGA ČETVERIKOVA. „Migracijos krizė“ Europoje ir jos užsakovai

  2016-05-06
  ES FLAG ES_120x110.jpg

  Kol masinės informavimo priemonės (MIP) visuomenę gąsdina migracijos krize ir Europos Sąjungos vienybės žlugimu, transnacionalinės korporacijos sparčiai stato savo europinį Babilono bokštą, kuriame gyvens būsimoji «eurazinė negroidų rasė (ENR)» savo išvaizda panaši į senovės egiptiečius

  Skaityti toliau »
 • GIEDRIUS GRABAUSKAS. Elito padangėje sužibo nauja žvaigždė

  2016-05-02
  Grabauskas_120x110.jpg

  Dabarties Lietuvoje regime surežisuotus elito spektaklius. Tam, kad išlaikyti valdžią, elito grupės kuria įvairius scenarijus. Į politinės arenos aukštumas keliami nauji ,,pranašai”. Jie reikalingi kaip priedanga, kaip viliojanti širma. Štai pastarasis pusmetis lemtingas politikui Sauliui Skverneliui.

  Skaityti toliau »
 • ALEKSANDR NOSOVIČ. Rusija atsakys į NATO karinių pajėgų Pabaltijyje didinimą

  2016-04-30
  Tank_120x110.jpg

  RF gynybos ministras Sergejus Šoigu pareiškė, kad Rusija priversta reaguoti į NATO karinių pajėgų prie savo sienų didinimą. Rusijos šiaurės vakarų militarizavimas — simetrinis atsakas į Lietuvos, Latvijos ir Estijos NATO militarizavimą: reaguojant į NATO karinės technikos didinimą, į regioną įvežama Rusijos karinė technika, o atsakant į planus išdėstyti Pabaltijyje septynias NATO brigadas, prie vakarų sienos formuojamos naujos Rusijos divizijos.

  Skaityti toliau »
 • RAMŪNAS ALAUNIS. Ką daryti? Kaip kovoti prieš Lietuvos valdžios tironiją?

  2016-04-24
  Alaunis.jpg

  Nuo pat 1990 Kovo 11-os Lietuvos valdančiosios partijos tiek kairiųjų, tiek dešiniųjų vedė Lietuvą prie socialinio ir ekonominio chaoso – ekonominės, socialinės krizės, kurios dabartinis „ekonominis atsigavimas“ yra paprasčiausias mitas. Užsienio politikoje Lietuvos politinis elitas padeda kariauti JAV imperinius karus Afganistane, Irake, Afrikoje taip prisidėdamas prie karo pabėgėlių krizės.

  Skaityti toliau »
 • VYTAUTAS BERNATONIS. Apie teisingumą Sausio 13-osios byloje kalbėti neverta

  2016-04-21
  teisejas_120x110[1].jpg

  Sprendžiant iš naujausių publikacijų sisteminėje žiniasklaidoje, šiuo metu Vilniaus apygardos teisme (VAT) vykdomas parodomasis teisminis procesas – rezonansinės Sausio 13-osios bylos nagrinėjamas nežada būti nei objektyviu, nei teisingu. Liudytoju apklausiamas konservatorių patriarchas „Dėdulė“ V.Landsbergis, palaikomas gausaus „megztųjų berečių“ būrio, prieš pradėdamas duoti parodymus, paprašė teismo leisti vartoti žodžius „Sausio 13-osios nusikaltėliai“, nors VAT to dar neįrodė.

  Skaityti toliau »
 • GIEDRIUS GRABAUSKAS Jie kovojo už Tėvynę (4)

  2016-04-17
  Grabauskas_120x110[2].jpg

  Šių metų kovo mėnesį suėjo 96 metai nuo literato socialisto V.Rekašiaus mirties, be to, šį kovą suėjo 74 metai nuo I. Meskupo-Adomo vadovaujamos antifašistų grupės žūties. 1920 m. kovo 13 d. nuo sunkių sužeidimų Plungės rajone mirė Vladas Rekašius-poetas, žurnalistas, aktyvus socialistas. 1942 m. kovo 12-13 d. nuo išdavikų-hitlerininkams tarnavusių Lietuvos policijos būrio smogikų kulkų žuvo I. Meskupo vadovaujama tarybinių partizanų grupė.

  Skaityti toliau »
 • MICHAILAS BUGAKOVAS. Saugumas (Beveik rimtai)

  2016-04-15
  Bugakovas-rinkiminis.jpg

  Politikai aiškina, kad reikia ruoštis karui. Paklausiau pažįstamo politologo, su kuriuo kadaise kartu dirbome partinėje mokykloje: „Su kuo kariausime? Su teroristais?“ „Taip“, atsako jis man. „Bet tai bus netipiški teroristai. Tai bus žalios spalvos hibridai“.

  Skaityti toliau »
 • LAIMA KACĖ. Lietuva sieks amžinų sankcijų prieš Rusiją

  2016-04-10
  Lietuvos trispalvė.jpg

  Lietuvos vyriausybė pasirengusi reikalauti sankcijų prieš Rusiją pratęsimo tol, kol Maskva negrąžins Ukrainai „atimto“ Krymo. Amžini apribojimai Maskvos atžvilgiu tampa oficialaus Vilniaus antirusiškos politikos evoliucijos naujomis gairėmis.

  Skaityti toliau »