RU EN

Socialistinio Liaudies Fronto renginiai sausio 16 dieną

2016-01-08

Gerbiami Socialistinio Liaudies Fronto  nariai,

Kviečiame dalyvauti Socialistinio Liaudies Fronto renginiuose sausio 16 dieną

2016 m. sausio 16 d. 11 val. vyks jau tradiciniu tapęs piketas prie Lietuvos Respublikos Seimo. Piketo metu pagerbsime nukentėjusius per kruvinus 2009 m. sausio 16-osios įvykius, kuomet konservatorių vadovaujama Lietuvos valdžia panaudojo šaunamuosius ginklus prieš taikios masinės demonstracijos dalyvius, kurie pasinaudojo LR Konstitucijoje įtvirtintomis asmens teisėmis - eitynių, susirinkimų, peticijų, žodžio laisvės – ir išėjo į gatves, kad pareikšti savo nepasitenkinimą konservatorių ir liberalų įvykdyta „naktine“ reforma, kurios metu buvo apiplėšta ir nuskurdinta didžioji dalis Lietuvos gyventojų, buvo sumažintos socialinės išmokos ir darbo užmokestis, išaugo prekių ir paslaugų kainos, žmonės masiškai prarado savo darbo vietas ir buvo ištremti emigracijos vergijon.

Šio valdžios brutalaus susidorojimo su taikios demonstracijos dalyviais metu buvo sužeista virš trisdešimt žmonių. Vėliau valdžios įsakymu Lietuvos represinės struktūros  persekiojo ir baudė tos demonstracijos dalyvius teismuose.

2016 m. sausio 16 d. 13 val. kviečiame dalyvauti SLF tarybos posėdyje, kuris vyks adresu: Vilnius, Naugarduko g. 76 (Lenkų namai). Dalyvių skaičius neribojamas. Kviečiame dalyvauti visų SLF skyrių atstovus.

SLF Prezidiumas