RU EN

Socialistinio Liaudies Fronto ir kitų pažangių jėgų atstovai dalyvavo pikete prie Norvegijos ambasados

2015-06-03

Gegužės 30 d. Vilniuje prie Norvegijos ambasados įvyko pilietinis piketas. Jo iniciatoriai  - vaikų teisių gynėjaji. Pagrindinis renginio tikslas - pareikalauti Norvegijos valdžios nutraukti agresyvų elgesį prieš Lietuvos ir kitų šalių piliečius.

Norvegija jau eilę metų garsėja vaikų atėmimu iš normalių, asocialioms nepriskirtinų, šeimų. Vaikų teisių apsaugos tarnybai Barnevernet valdžia suteikė neįtikėtinas galias: menko įtarimo, skundo pakanka, kad vaikas būtų atimtas iš tėvų ir perduotas globėjams. Ieškantiems teisybės norvegiškuose teismuose tėvams laimėti bylas prieš šią tarnybą praktiškai neįmanoma.

Tarptautinės vaikų gynimo dienos išvakarėse akcijos dalyviai reikalavo nutraukti barbarišką vaikų grobimo politiką.

Ambasados atstovai  ilgai atsakynėjo į akcijos dalyvių klausimus. Renginio pabaigoje piliečiai sudėjo prie ambasados raudonas rožes  - kovos už laisvę ir žmogaus teises simbolį.

Pikete dalyvavo Socialistinio liaudies fronto (SLF) ir įvairių kitų pilietinių jėgų atstovai: G. Grabauskas, K.Voiška, A.Kavaliauskas, K.Bilansas, V.Balkus ir kiti visuomeninikai iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Elektrėnų, Alytaus ir kitų šalies vietovių.

SLF infocentras