RU EN

Socialistas A.Paleckis mano, kad socialistas prancūzų prezidentas kartu su A.Merkel vykdys ES monopolijoms naudingą politiką

2012-05-10

SLF lyderis Algirdas Paleckis mano, kad nors Prancūzijos prezidentu išrinktas socialistas Fransua Olandas, jo politikos turinys bus naudingas Prancūzijos oligarchijos sluoksniams, o naujasis Prancūzijos prezidentas kartu su Vokietijos kanclere Angela Merkel vykdys ES monopolijoms naudingą politiką.

„Be abejo, dešiniesiems Lietuvoje neįprasta, kad socialistas tampa Prancūzijos prezidentu. Tačiau Europoje socialistinės partijos buvo ir lieka gana įtakingos. Kodėl? Nes socialistai žada rūpestį visa visuomene, o ne vien turtingaisiais, kaip dešinieji. Tačiau būtent - tik žada.

Daugelis socialistinių ir socialdemokratinių partijų nusisuko nuo savo liaudiškų šaknų ir tapo elito ir kapitalo partijomis, visai kaip Lietuvos socialdemokratai. Todėl rinkėjai tokias partijas baudžia - kaip įvyko su Graikijos socialistine partija PASOK.

Prancūzijoje žmonės išrinko prezidentu socialistą, nes konservatorius Nikola Sarkozy karpė algas ir išmokas.Buvęs Prancūzijos socialistas prezidentas Fransua Miteranas buvo išrinktas, nes žadėjo neturtingųjų žmonių socialinę gynybą. Tačiau išrinktas to nedarė. O socialistas premjeras Lionelis Žospenas iš viso įvykdė plačią privatizaciją. Todėl socialistus rinkėjai už apgavystę nubaudė, 17 metų nerinkdami jų atstovo į prezidento postą.

Taigi nors naujojo Prancūzijos prezidento Frasua Olando partijos pavadinimas ir teisingas (socialistų partija), bet jo politikos turinys, galiu eiti lažybų, bus naudingas Prancūzijos oligarchiniams sluoksniams. Tą rodo istorija. Ir jis kartus su Angela Merkel vykdys ES monopolijoms naudingą politiką. O tai veda į ES žlugimą“, - „Karštam komentarui“ sakė SLF lyderis Algirdas Paleckis.

Šaltinis:Link