RU EN

SLF sąskrydis (foto)

2015-08-05

Kaip ir buvo anonsuota, įvyko Socialistinio Liaudies Fronto sąskrydis. Į jį susirinko partijos skyrių atstovai iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių miestų, Kėdainių, Pakruojo, Anykščių, Utenos rajonų ir kitų šalies vietovių.

Sąskrydžio dalyvius pasveikino SLF pirmininkas Edikas Jagelavičius, pavaduotojai Giedrius Grabauskas ir Jonas Kovalskis.

Į sąskrydį svečių  teisėmis atvyko profesinės sąjungos „Sandrauga“ atstovai. Jie  kalbėjo apie darbo žmonių teises, profsąjungų veiklos galimybes.

Po pertraukos įvyko SLF Tarybos posėdis. SLF pirmininkas E. Jagelavičius pasisakė apie padėtį partijoje, apie galimus susijungimus su kitomis politinėmis jėgomis, apie veiklos plėtrą.

SLF pirmininko pavaduotojas G. Grabauskas pristatė pranešimą "Artimiausi SLF uždaviniai". Ideologinės veiklos perspektyvas pristatė SLF pirmininko pavaduotojas J. Kovalskis. Tarybos posėdyje pasisakė M .Bugakovas, A. Kalašnikovas, A. Kazlauskas, K. Voiška, L .Dmuchovskaja ir kiti partijos nariai.

Pritarta: jungimosi su kitomis politinėmis jėgomis idėjai,  socialistinės krypties bei darbo žmonių teisių ginimo prioriteto išlaikymui, partijos nuosekliai pozicijai už taikos išsaugojimą, prieš karinės isterijos kurstymą.

Sąskrydis  užsibaigė diskusijomis bei bendravimu gražiame gamtos kampelyje šalia Elektrėnų.   

SLF infocentras           

SLF saskridis-1_640x480

SLF saskridis-2_640x480

SLF saskridis-3_640x480

SLF saskridis-4_640x480

SLF saskridis-5_640x480