RU EN

SLF prezidiumo kreipimasis

2014-02-06

Gerbiami SLF nariai ir rėmėjai, 

pagal naują įstatymą kiekviena partija, kuri planuoja dalyvauti EP rinkimuose, privalo nuo kovo 4 d. iki kovo 31 d. surinkti 10 000 Lietuvos piliečių parašų. Jei kuri nors partija to nepadaro, jai neleidžiama dalyvauti rinkimuose. Realiai reikia surinkti keliais tūkstančiais daugiau, nes visada pasitaiko klaidų. Kiekvienas iš tų 10 000 Lietuvos piliečių turi savo ranka užpildyti savo asmens duomenis ir pasirašyti. Tiesa, kiekvienas pilietis gali pasirašyti ne tik už vieną, bet už kiek nori partijų. 

SLF dar niekada neteko rinkti tokio didelio parašų skaičiaus. Mes tikimės, kad kiekvienas sąmoningas SLF narys tai supras ir padės šiame darbe, tai yra, ne tik pasirašys pats, bet ir padės surinkti kuo daugiau parašų. Priminsime, kad to nepadarius, mes neteksime teisės dalyvauti rinkimuose. Nuo šiol prieš kiekvienus rinkimus tai reikės daryti. 

Kita vertus, parašų rinkimas yra puiki agitacija ir ji jau leidžiama pagal įstatymą. Rinkdami parašus mes galėsime tuo pačiu agituoti rinkėjus ir net kviesti stoti į partiją, nes, kaip žinote, per nepilnus du ateinančius metus mūsų narių skaičius turi išaugti iki 2000, o dabar jis šiek tiek viršija 1000. To nepadarius, po nepilnų dviejų metų partija bus išregistruota iš Teisingumo ministerijos sąrašo. 

Todėl nuo šios dienos kviečiame visus parašyti adresu edgaras.slf@gmail.com,skambinti telefonu 8 685 48 489 arba 2 43 10 70 ir pranešti, kas ir kurioje teritorijoje planuoja rinkti parašus, ką gali rekomenduoti kaip patikimą parašų rinkėją (nebūtinai partijos narį) ir kokį parašų kiekį planuoja surinkti. (Viename parašų rinkimo lape bus apytikriai 40 parašų.) Priminsime, kad renkant parašus parašų rinkėjui būtina akylai stebėti, kaip pasirašo kiekvienas pilietis - kad galėtų jam patarti, kad pilietis labai tiksliai ir įskaitomai įrašytų savo duomenis ir tik jo paties ranka.

Mūsų paskaičiavimais, mums reikia apytikriai 300 patikimų parašų rinkėjų. Visiems jiems mes surengsime specialius mokymus-paaiškinimus, kaip tvarkingai surinkti parašus. 

Laukiame žinių iš Jūsų. 

Parašus mes surinksime - ir tai bus gera agitacijos pradžia - tačiau turime mobilizuotis. 

SLF prezidiumas