RU EN

SLF Elektrėnų skyriaus aktyvo susirinkimas

2013-01-31

Šių metų sausio pabaigoje Elektrėnuose įvyko Socialistinio Liaudies Fronto Elektrėnų skyriaus aktyvo susirinkimas. Susirinkimo metu buvo aptariama tolimesnė SLF Elektrėnų skyriaus veikla.

Susirinkimui pirmininkavęs socialistinio SLF prezidiumo narys, Elektrėnų skyriaus pirmininkas Ėdikas Jagelavičius atkreipė pasitarime dalyvavusių skyriaus narių dėmesį į tai, jog Elektrėnų partiečiams jau dabar reikia pradėti ruoštis po dvejų metų Lietuvoje vyksiantiems savivaldybių tarybų rinkimams.

Anot SLF Elektrėnų skyriaus pirmininko sėkmingas partijos pasirodymas busimose rinkimuose priklausys nuo to, ar skyrius turės pakankamai daug kompetentingų ir savivaldybių tarybų rinkimų įstatymą gerai žinančių rinkimų stebėtojų.

Per 2011 metų vykusius savivaldybių tarybų rinkimus Socialistinio Liaudies Frontas Elektrėnuose buvo susidūręs su ūmiu rinkimų stebėtojų trukumu. Būtent rinkimų stebėtojų trukumas iš dalies ir nulėmė partijos Elektrėnų skyriaus nesėkmę prieš dvejus metus. Tačiau nėra to blogo kas neišeitų į gerą. 

Nuo 2011 metų Socialistinio Liaudies Fronto Elektrėnų skyriaus vadovybė atliko visus būtiniausius namų darbus ir atsižvelgė į praeityje padarytas klaidas.

Nepaisant jau kurį laiką besitiesiančios ir prieš SLF ir jos lyderį Algirdą Paleckį nukreiptos šmeižto kompanijos, Elektrėnų skyriaus nariai su optimizmu žvelgia į partijos ateitį. 

Socialistinio Liaudies Fronto Elektrėnų skyriaus nariai kviečia visus Elektrėnų savivaldybes gyventojus jungtis prie partijos arba ją remti, kadangi tik SLF aktyvistai gina paprastų ir nuolat skriaudžiamų Lietuvos gyventojų teises.

Visą informaciją apie SLF veiklą galima rasti svetainėje. www.slfrontas.lt

Romanas Čabanas,

SLF Elektrėnų skyriaus informacinio centro vadovas.