RU EN
RSS
 • A.Gaponenkos sulaikymas - tipiškas Baltijos kraštuose vykdomų represijų pavyzdys

  2015-02-10
  gaponenko_120x110[1].jpg

  Vasario 6 dieną Estijos sostinėje Taline šios šalies saugumo policijos pareigūnai suėmė Latvijos Nepiliečių Kongreso vadovą, žinomą visuomenininką ir  publicistą Aleksandrą Gaponenko. Apie A. Gaponenko areštą pirmas pranešė jo kolega iš Latvijos E. Graudinis. Jis teigė, kad A.Gaponenko suimtas apie 14 valandą, buvo vykdoma jo apklausa, po to  šešias valandas laikomas uždaroje patalpoje. Tada saugumo policijos atstovai A. Gaponenko pareiškė, kad jis yra įtrauktas į Estijoje nepageidaujamų asmenų sąrašus ir turi palikti šalies teritoriją.

  Skaityti toliau »
 • Akcija prie JAV ambasados: ,,Taikai-TAIP. JAV agresijai-NE”

  2015-02-06
  JAV-teroristas nr 1_120x110.jpg

  2015 metų vasario 4 dieną prie JAV ambasados Vilniuje įvyko pilietinis piketas, ji organizavo  įvairios pilietinės organizacijos bei aktyvūs  Lietuvos piliečiai. Akcijoje dalyvavo Socialistinio Liaudies Fronto(SLF) ir Liaudies partijos nariai, judėjimo ,,Vytis” ir Visuomeninės piliečių sąjungos nariai, sambūrio ,,Būkime vieningi “ aktyvistai iš pajūrio, asociacijos  ,,Lietuva be nacizmo” nariai, Nepriklausomo žmogaus teisių centro atstovai  bei kiti aktyvūs piliečiai.

  Skaityti toliau »
 • Dėl dalies pajamų mokesčio skyrimo Socialistiniam Liaudies Frontui

  2015-02-03
  procentai_120x110[1].jpg

  SLF nariai ir rėmėjai,

  Vadovaujantis Lietuvos Respublikos gyventojų pajamų mokesčio įstatymo 34 straipsnio papildymo ir pakeitimo įstatymu Nr.XI-1778 nustatyta Lietuvos gyventojo teisė 1 procento  išskaičiuota pajamų mokesčio  dalimi paremti pasirinktą politinę partiją.
  Užpildytas formas į vietinę Mokesčių inspekciją reikia pristatyti asmeniškai.
  Siunčiant paštu  -  į vieną voką įdėti  tik vieną formą.
  Tie, kurie naudojasi elektronine bankininkyste, prašymą gali teikti internetu.
  Užpildyta forma turi būti pateikta Mokesčių inspekcijai iki 2015 m. gegužės 1 dienos.

  Skaityti toliau »
 • “Permainų maršas“ Ispanijoje

  2015-02-01
  raudonas_solidarumas_120x110[1][1].jpg

  „Permainų maršas“, kurį organizavo 2015 metų sausio 31 diena kairioji opozicinė Ispanijos partija „Podemos“ („Mes galime“),  paralyžiavo Madrido centrą. Policijos duomenimis akcijoje dalyvavo daugiau nei šimtas tūkstančių žmonių.Mitingo organizatoriai teigė, kad jie „nebando nei protestuoti, nei kažko prašyti iš vyriausybės“, o paprasčiausiai demonstruoja, kad permainų laikas jau prasidėjo.„Šiandien mes turime svajonę, kad mūsų tėvynė taptų geresne, - kalbėjo partijos lyderis Pablo Iglesias. - Tačiau mes užpildėme šią aikštę ne tam, kad ir toliau tik svajotume. Mes susirinkome čia, kad įvykdytume mūsų savojonę ir 2015 m. užtikrintume politines permainas. Šiais metais mes pradėsime naują etapą. Šiais metais mes laimėsime prieš „Liaudies partijos“ konservatorius“.

  Skaityti toliau »
 • Graikijoje parlamento rinkimus laimejo kairiųjų blokas SIRIZA

  2015-01-30
  atenai_120x107[1].jpg

  2015 metų sausio 25 dieną įvykusius Graikijos parlamento rinkimus laimėjo radikalių  kairiųjų blokas SIRIZA. Naujame parlamente SIRIZA nariai sudaro beveik pusę narių-149 (is viso Graikijos parlamente yra 300 narių). Sausio 26 dieną SIRIZA lyderis Aleksis Cipras išrinktas naujuoju šalies premjeru. Jis žada daug permainų tame tarpe inicijuoti Graikijos pasitraukimo iš Europos Sąjungos procedūrą, naikinti daugelį šalies darbo žmonių engusias taupymo programas, imtis iniciatyvų naikinti ES sankcijas prieš Rusiją.

  Skaityti toliau »
 • Išteisinti 2014 metu spalį Kaune vykusio mitingo prieš NATO organizatoriai

  2015-01-22
  Naujas SLF logotipas_120x110.jpg

  SLF pranešimas spaudai

  SLFrontas .lt  portale jau buvo rašyta apie 2014 spalio 17 d. Kaune vykusį mitingą bei po jo prasidėjusius mitingo organizatorių persekiojimus. Šioje istorijoje sudėti taška i- sausio 21 d. Kauno apylinkės teismas išteisino Socialistinio Liaudies Fronto pirmininko pavaduotoją G. Grabauską, o judėjimo ,,Vytis“ koordinatoriaus pavaduotojas E.Satkevičius išteisintas dar 2014 m. gruodžio 15.d. Tad Kauno vadovų inicijuotos represijos jau pristabdytos.

  Skaityti toliau »
 • Paskelbti 2014 metų pasauliniai korupcijos indeksai. Lietuvoje išlieka aukštas korupcijos lygis

  2015-01-19
  Grabauskas_120x110.jpg

  Neseniai paskelbta 2014 metų pasaulinė korupcijos indeksų lentelė. Mažiausias korupcijos lygis yra Danijoje (1 vieta), Naujojoje Zelandijoje (2) ir Suomijoje (3). O labiausiai korumpuotų pasaulio kraštų trejetas toks–Sudanas, Somalis ir Šiaurės Korėja. Tuo tarpu Lietuva randasi 41 vietoje, greta tokių egzotiškų kraštų kaip Dominika (40) ir Kabo Verdė (42 vieta)- ši šalis dar kitaip vadinama  Žaliojo kyšulio salos. Arti randasi ir Latvija (43) bei Seišelių salos (44).Korupcijos indeksų lentelėje geras vietas užima dvi socialistų valdomos Lotynų Amerikos šalys-Urugvajus (21 vieta)  ir Čilė (22 vieta). Dar geresnėje vietoje randasi socialistų valdoma nedidelė Karibų regiono valstybė Barbadosas (17 vieta).

  Skaityti toliau »
 • Kontroliuojama žmonija

  2015-01-09
  snipai_120x110[1].jpg

  Pasaulinis interneto tinklas apjungia milijonus kompiuterių ir suteikia galimybę viso pasaulio žmonėms bendrauti tarpusavyje komerciniais, mokymosi, mokslo, politiniais, kariniais, nusikalstamais ir kitais tikslais, o dažniausiai tiesiog dėl pramogos. Tačiau nereikia pamiršti, kad internetą sukūrė Amerikos kariškiai, kurie, kaip ir vyriausybė, vis aktyviau domisi, ką mes veikiame Tinkle, ko ieškome, ką vienas kitam rašome.

  Skaityti toliau »
 • Su Naujaisiais - 2015 metais!

  2014-12-30
  sampanskoje_120x110.jpg

  Gerbiami Socialistinio Liaudies Fronto nariai,

  sveikiname Jus su šventėmis, linkime laimės, sėkmės ir

  sveikatos Naujaisiais 2015 metais!

  SLF prezidiumas

  Skaityti toliau »
 • Socialistinio Liaudies Fronto (SLF) Pareiškimas

  2014-12-27
  Naujas SLF logotipas_120x110.jpg

  Taikai- TAIP!

  Darbo žmonių teisėms-TAIP!

  NATO imperializmui- NE!

   Išnaudojimui-NE!

  Lietuvoje ir toliau vyksta antidemokratiniai procesai, kurstoma karinė isterija ir vykdomi masiniai žmogaus teisių pažeidimai.  Pastaruoju metu  mūsų šalis vis labiau  stumiama supriešinimo su kaimyniniais kraštais, ypač Rusija ir Baltarusija keliu, regime jau atvirą karo kurstymą ir kraštutinės rusofobijos plitimą.

  Skaityti toliau »