RU EN
RSS
 • Darbo santykių liberalizavimas – baudžiavos įteisinimas Lietuvoje

  2015-03-26
  ginsime_ne_kapitala-zmogu_120x110[1][1].jpg

  Socialistinio Liaudies Fronto pareiškimas

  Pasinaudodama jos pačios sukelta militaristine psichoze visuomenėje, Lietuvos valdžia vėl bando prastumti darbo santykius liberalizuojančias įstatymines pataisas. Per pastaruosius dešimtmečius tai jau buvo daroma daugiau nei 40 kartų. Ir vėl tos pataisos naudingos tik darbdaviams, tai yra kapitalui, o ne darbui. Šį kartą tokios iniciatyvos ėmėsi socialdemokratų partijos (neva, dirbančiųjų  gynėjos) vadovaujama vyriausybė.

  Skaityti toliau »
 • Politinių represijų pinklės

  2015-03-25
  Grabauskas-1_640x360.jpg

  Giedriaus Grabausko viešas pareiškimas

  Kovo 19 d. Lietuvoje išaušo naujas rytas. Politinių represijų ir priespaudos rytas. Tos dienos ryte dešimties taikos šalininkų – aktyvių visuomenininkų, žurnalistų, žmogaus teisių gynėjų  namus atakavo policijos operatyvinės grupės. Į mano butą Kaune policija pradėjo veržtis 6.25 val. Durų neatidariau, tada man paskambino telefonu ir pasakė, kad jie turi kratos orderį. Atsakiau, kad aš turiu teisę susisiekti su advokatu ir žmogaus teisių gynėjais. Policija toliau skambino į duris ir beldė jas kumsčiais. Atvyko ir gaisrinės ekipažas, kuris išlaužė balkono duris ir 7.10 val. policijos pareigūnų grupė įžengė į butą. Pateiktoje  nutartyje  buvo  teigiama, kad vykdomas tyrimas dėl antikonstitucinių grupių kurimo, todėl mano namuose bus atlikta krata. Policijos pareigūnai kelias valandas krovė į dėžes ir nešė įvairią literatūrą: knygas, laikraščius, proklamacijas,  užrašų knygeles. Buvo paimti  3 kompiuteriai, 6 telefonai, tačiau jokių ginklų ar „pinigų maišų“ nerasta.

  Skaityti toliau »
 • Laisvo žodžio laidojimas Lietuvoje

  2015-03-23
  Naujas SLF logotipas_120x110[1].jpg

  Socialistinio Liaudies Fronto pareiškimas ir pranešimas spaudai

  2015 metų kovo 19 dieną Lietuvos valdžios specialiosios tarnybos atliko kratas Klaipėdos, Vilniaus, Kauno, Šiaulių regionuose gyvenančių žinomų visuomenės veikėjų namuose. Ankstų ketvirtadienio rytą kratas atliekantys pareigūnai apsilankė G. Grabausko. M. Bartašiūnaitės,  J. Valiukėno, K. Juraičio, V. Lekstučio, Ž. Razmino ir kitų nesisteminės opozicijos veikėjų namuose.

  Skaityti toliau »
 • Dėl dalies pajamų mokesčio skyrimo Socialistiniam Liaudies Frontui

  2015-03-21
  procentai_120x110[1].jpg

  SLF nariai ir rėmėjai,

  Vadovaujantis Lietuvos Respublikos gyventojų pajamų mokesčio įstatymo 34 straipsnio papildymo ir pakeitimo įstatymu Nr.XI-1778 nustatyta Lietuvos gyventojo teisė 1 procento  išskaičiuota pajamų mokesčio  dalimi paremti pasirinktą politinę partiją.

  Skaityti toliau »
 • Paprasto žmogaus nuomonė

  2015-03-10
  landbergizmas-knyga_120x110[1].jpg

  Žinot ka? Atsibodo gyventi šalyje, kur nuo pat gimimo esi "okupantas", o paskutiniu metu- dar ir "Putino agentas". Atsibodo stebėti žmonių isteriją, apie jau 20 metu "puolančius rusus"... Isteriją žmonių, kurie nesupranta, kad šneka apie didžiausia (!) pasaulio valstybę, kuriai užtektų keliu valandų, kad vien desantu užimti visas strategiškas vietas Lietuvoje... aš jau patilėsiu apie "Topol-M", vienos tokios gražuoles užtektų, kad isnešti visą mūsų "nepriklausomą" valstybę kartu su visa likusia Europa.

  Skaityti toliau »
 • Mielos moterys! Nuoširdžiai sveikiname Jus su kovo 8-ąja, su Tarptautine moters diena!

  2015-03-08
  Tulpe_120x110.jpg

  Mielos mūsų moterys!

  Su kovo 8-ąja prasideda pavasaris. Su pavasariu atbunda gamta ir žmogus, atgimsta meilė, tirpsta ledas, sugrįžta šiluma. Visa tai neįmanoma be Jūsų, brangios moterys! Jūs suteikiate  džiaugsmą ir viltį, užjaučiate ir paguodžiate sunkiomis gyvenimo akimirkomis.

  Idėja švęsti Tarptautinę moters dieną kilo XIX amžiuje, kai sparti industrializacija ir ekonominė plėtra kėlė masinius darbininkų protestus prieš sunkias darbo sąlygas. Vienas tokių protestų vyko 1857 metų kovo 8 d. Niujorke, kur moterys protestavo prieš ypač prastas darbo sąlygas ir mažus atlyginimus.

  Skaityti toliau »
 • 2015 m. Lietuvos Respublikos savivaldybių tarybų rinkimų rezultatai

  2015-03-02
  naujas_slf_logotipas_120x110[1].jpg

  Pasibaigė 2015 metų kovo 1 dieną vykę savivaldybių tarybų rinkimai.  Jų išankstinius rezultatus galima pasižiūrėti čia:

  http://www.2013.vrk.lt/2015_savivaldybiu_tarybu_rinkimai/output_lt/rezultatai_daugiamand_apygardose/rezultatai_daugiamand_apygardose1turas.html


  Vilniuje Lenkų rinkimų akcijos ir Rusų aljanso koalicijos „Valdemaro Tomaševskio blokas“ sąraše šiuose rinkimuose dalyvavo ir Socialistinio Liaudies Fronto atstovai.

  Į Vilniaus miesto tarybą išrinktas SLF pirmininko pavaduotojas Rafaelis Muksinovas.

  Skaityti toliau »
 • Užpultas SLF pirmininko pavaduotojas G. Grabauskas

  2015-02-18
  raudonas_ruporas_120x110[1].jpg

  Vasario 15 dieną Kaune užpultas Socialistinio Liaudies Fronto pirmininko pavaduotojas Giedrius Grabauskas. Jis vyko į pilietinę akciją miesto centre, taciau netoli namų buvo užpultas grupės asmenu, kurie jį įsodino į automobilį. G. Grabauskas šiame automobilyje buvo laikomas kelias valandas ir tada paleistas, kai pilietinė akcija jau buvo pasibaigusi. Prieš kelias dienas iki šio įvykio G. Grabauskui buvo grasinta telefonu.

  Skaityti toliau »
 • SLF nariai savivaldybių tarybų rinkimuose

  2015-02-13
  referendumas_120x110[1].jpg

  Gerbiami vilniečiai, SLF nariai ir rėmėjai,

  Socialistinio Liaudies Fronto atstovai dalyvauja 2015 metų kovo 1 dieną vyksiančiuose savivaldybių tarybų rinkimuose Vilniaus mieste Lenkų rinkimų akcijos ir Rusų aljanso koalicijos „Valdemaro Tomaševskio blokas“ sąraše.

  Sąrašo rinkiminis Nr. 14.

  Skaityti toliau »
 • "Delfi" netikslus - SLF nedalyvaus vasario 15 d. renginyje Kaune su nacionalistais

  2015-02-11
  ukazatel-strela_120x110[1].jpg

  Pranešimas spaudai

  Šiandien portalas "Delfi" pranešė, esą Socialistinis Liaudies Frontas (SLF) dalyvaus vasario 15d.renginyje
  Kaune prie Soboro, kuriame taip pat dalyvaus ir Žilvino Razmino vadovaujami nacionalistai.

  "Tai netiesa. SLF planavo dalyvauti, tačiau paaiškėjus, kad ten bus ir nacionalistai, mes atšaume savo
  dalyvavimą", - pažymėjo naujasis SLF pirmininkas Edikas Jagelavičius.

  Skaityti toliau »