RU EN
RSS
 • Juozas Ivanauskas. Apokalipsės link: už JAV remiamos Kijevo chuntos karo nusikaltimus, civilių gyventojų genocidą Donbase susimokės Rusija?!..

  2014-08-05
  boing_120_110.jpg

  Amerikos globalistų pastangomis sukelta geopolitinė krizė Europoje, penki milijardai dolerių, skirti „demokratiniams procesams“ Ukrainoje, šį kartą nenuėjo veltui. Metų pradžioje antirusiškai nusiteikusiems ultranacionalistams Kijevo centre išprovokavus teroristinių išpuolių bangą, Molotovo kokteiliais, grindinio akmenimis bei samdomų snaiperių kulkomis kurstomą masinę neapykantą, galų gale, vasario 22 d., pavyko įvykdyti Maidano „dangiškosios šimtinės“ krauju aplaistytą „revoliuciją“ - valstybinį perversmą. Vos tik nuvertus prorusišką Ukrainos prezidentą Viktorą Janukovičių, jau buvo aišku, kad vietoj jo „demokratiškai“ bus išrinktas „šokolado karalius“ Petro Porošenko – JAV besąlygiškai paklūstanti marionetė, besitikinti visapusiškos ES paramos, na ir žinoma, NATO aljanso „taikdariškos misijos“ šventame kare su šalį apnikusiais „kolorado vabalais“.

  Skaityti toliau »
 • Lietuvos teisėjas yra atsakingas už „Europos Žmogaus Teisių Teismo sprendimus“ bylose prieš Lietuvą

  2014-08-02
  femida_120x110[1].jpg

  Pagal slaptą informaciją, kuri pasiekė mūs iš Europos Žmogaus Teisių Teismo, posėdžiai Strasbūre iš viso nevyksta vadinamame “Procedūroje raštu”, tiktai apie 30 (trisdešimt) bylos iš 185000 bylų bus nagrinėti Didžiosios Kolegijos viešame teismo posėdyje, o tai yra jau grūbus ir sistemingas Konvencijos šešto straipsnio pažeidimas („teisė į viešą teismo posėdį“). “Procedūra raštu” prasidėjo tiktai nuo lapkričio 1998 metų, “jų″ pagrindinimas: neturime laiko, kiekvieną bylą nagrinėti viešai.

  Suprantama, kad neturi laiko, bet tada jie buvo įpareigoti, paskelbti Europos Žmogaus Teisių Teismo bankrotą, o ne, grubiai pažeidžiant Konvencijos šeštą straipsnį, labai gudriai išsigalvoti ir įvesti “Procedūrą raštu”.

  Skaityti toliau »
 • Netekome bendražygio, aktyvaus antifašisto Aleksandro Boso

  2014-07-23
  word_nacizm_120x110[1].jpg

  Liepos 21 dieną staiga mirė Aleksandras Bosas-literatas, publicistas, poetas - antifašistas, asociacijos ,,Lietuva be nacizmo” narys. 2013 metų birželio 4 dieną tapęs "Lietuva be nacizmo" nariu, A.Bosas labai aktyviai įsitraukė į veiklą. Studijavo įvairią literatūrą, nagrinėjo Lietuvoje 1941-1944 metais ir pokari" nusikaltimus, kartu su kolega G. Grabausku parengė straipsnių ciklą "Holokausto paslaptys”,  spaudoje ir internete atvirai diskutavo su oponentais, aktyviai dalyvavo antifašistinių akcijų rengime. A. Bosas palaikė pastovius ryšius su vietos žydų bei rusų bendrijomis. Už istorinių straipsnių apie nacistinius nusikaltėlius rengimą jis buvo aktyviai persekiojamas, jam buvo grasinama, 2013 metų lapkričio mėnesį jo ir kolegos G.Grabausko atžvilgiu pradėta baudžiamoji byla.

  Skaityti toliau »
 • Ukmergėje įvyko akcija del nacistinio nusikaltėlio J. Krikštaponio

  2014-07-22
  holokaustas_lietuvoje_120x110[1].jpg

  Liepos 14 dieną Ukmergėje įvyko pilietinė akcija, kurios dalyviai  reikalavo panaikinti  šiame mieste esančios, Juozo Krikštaponio vardu pavadintos  aikštės pavadinimą ir pašalinti šiam "didvyriui" pastatytą paminklą.  Jo vardu aikštė pavadinta dar 1996 metais.  O 2013 metų spalio mėnesį oficialiai patvirtinta, kad Juozas Krikštaponis buvo nuožmus nacistinis nusikaltėlis, Holokausto bei kitų nacistinių nusikaltimų aktyvus vykdytojas, nuo 1941 metų liepos pradžios dalyvavęs žydų naikinime Kaune - VII forte ir kitose vietose. 1941 metų rudenį J.Krikštaponis išvyko į Baltarusiją, kur irgi dalyvavo masinėse žudynėse, naikinant vietos žydus, komunistus ir karo belaisvius. Šią akciją organizavo asociacija "Lietuva be nacizmo", Nepriklausomas žmogaus teisių centras, judėjimas "Vytis", Lietuvos žmogaus teisių stebėtojų sąjunga. Jai pritarė ir eilė kitų visuomeninių organinzacijų.

  Skaityti toliau »
 • Liepos 19-20 dd. – SLF sąskrydis

  2014-07-18
  raudonas_ruporas_120x110[1].jpg

  Gerbiami SLF nariai  ir rėmėjai,
   
  Kviečiame visus į tradicinį SLF vasaros sąskrydį liepos 19 -20 dd. Vilniaus rajone prie Rudaminos miestelio.

  Sąskrydis prasidės 19 d., šeštadienį 12:00.

  Sąlygos: turėti savo palapines ir maistą. Už teritorijos naudojimą mokėti nereikės. Šalia yra vandens telkiniai maudymuisi.

  Iš Vilniaus autobusų stoties 3-ios aikštelės iki sąskrydžio vietos kursuoja autobusas su užrašu "Šveicarai".

  Skaityti toliau »
 • SLF pilietinė akcija ,,Nutraukite karą Ukrainoje!“

  2014-07-15
  SLFrontas-veliava dangaus fone_120x110.jpg

  Liepos 8 dieną 15 valandą Vilniuje prie Ukrainos ambasados Lietuvoje įvyko pilietinė akcija, kurios pagrindinis tikslas - atkreipti Lietuvos valdžios, visuomenės, Ukrainos diplomatų bei kitų suinteresuotų struktūrų bei žmonių grupių dėmesį į tai, kad Rytų Ukrainoje vyksta masinės taikių žmonių žudynės, masinės represijos ir žmogaus teisių pažeidimai, kad jau laikas nutraukti šiuos karo veiksmus ir siekti taikos. Šią akciją organizavo  Socialistinis Liaudies Frontas (SLF), prie šios akcijos organizavimo prisidėjo ir įvairios visuomeninės organizacijos: Nepriklausomas žmogaus teisių centras, JDJ konfederacija, asociacija ,,Lietuva be nacizmo“, judėjimas ,,Vytis“, Lietuvos žmogaus teisių stebėtojų sąjunga. Renginio dalyviai stovėjo su vėliavomis, plakatais.

  Skaityti toliau »
 • JAV paskelbė savo užsienio politikos tikslą

  2014-06-30
  Golova statuji svobody_120x110.jpg

  JAV paskelbė savo užsienio politikos pagrindinį tikslą ir visiems sodomijos priešininkams grasina susidorojimu.

  Amerikos Balsas“ paskelbė JAV viceprezidento Džo Baideno pareiškimą, kad sodomitų teisių gynimas yra aukščiau už tautų kultūrą ir tradicijas. Jis pavadino nežmoniškomis tas valstybes, kurios neleidžia savo šalyse įdieginėti pederastiją.

  „Manęs nedomina kokia jūsų kultūra. Nežmoniškumas yra nežmoniškumas, o prietarai yra prietarai“ – sakė Džo Baidenas susitikime su sodomitų teisių gynėjais iš JAV ir kitų pasaulio šalių.

  Skaityti toliau »
 • Jonas Bieliauskas. GINK TĖVYNĘ, PILIETI

  2014-06-26
  Pole.jpg

  GERBIAMIEJI,

  Aš laisvas laisvos Lietuvos pilietis...

  Birželio 29-sios referendumas parodys, -kiek dar mūsų Lietuvoje gyvena patriotų, ir kiek Tėvynės išdavikų...

  Ačiū už garbę ir dėmesį.

  ***
  Kai sutinki
  Benamį žilą,
  Išduotos
  Mylimos
  Šalies, -
  Į dangų
  Maldos
  Nebekyla, -
  Kai niekšų
  Pinigui
  Meldies...

  Skaityti toliau »
 • 2014 m. birželio 29 d. REFERENDUMAS

  2014-06-16
  Balsavimas_120x110[1].jpg

  Tai ne eiliniai Seimo ar prezidento rinkimai.

  Tai referendumas, kuriame sprendžiamas Tavo, Tavo Tautos ir Tavo valstybės likimas ir ateitis.

  Tai referendumas, kuriame pirmą kartą iš esmės bus sprendžiami pagrindiniai žemės pardavimo, gelmių naudojimo ir santvarkos klausimai.

  DALYVAUK IR KITUS KVIESK DALYVAUTI   svarbiausiame Tavo  gyvenime

  REFERENDUME

  Skaityti toliau »
 • Algirdas Paleckis . Nieko naujo po saule (apie post-rinkiminę padėtį Lietuvoje)

  2014-06-07
  Naujas SLF logotipas_120x110[1].jpg

  Dalia Grybauskaitė pasiekė pergalę prezidento rinkimuose, nes neturėjo stipraus varžovo. Šįkart juo galėjo būti Rolandas Paksas arba Algirdas Butkvečius. Pirmąjį eliminavo. O antrasis pats pasišalino.
   
  Stambios, valdančios partijos lyderis, šiuo atveju, A. Butkevičius, privalėjo dalyvauti prezidento rinkimuose, net jei jam mielesnis ūkinis premjero darbas.
   
  Tapęs prezidentu ir pasiskyręs Seimo daugumos dėka jam priimtiną premjerą, Butkevičius būtų galėjęs netiesiogiai ir ūkinius klausimus spręsti, jau nekalbant apie tai, kad jis įgytų svarius įgaliojimus teisėsaugai ir užsienio politikai. Tenka sutikti su A. Sakalu - istorinis LSDP šansas praleistas ir vargu ar greitai jis jai pasisuks vėl.

  Skaityti toliau »