RU EN
RSS
 • Dėl politinių represijų vykdymo, karinės isterijos ir ksenofobijos kurstymo

  2014-12-08
  Raudonas ruporas 120x110.jpg

  Politinių ir visuomeninių organizacijų pareiškimas

  Lietuvoje toliau vyksta antidemokratiniai procesai, politinės represijos ir masiniai žmogaus teisių pažeidimai. Štai gruodžio 3 dieną Vilniuje įvykdytos kratos tautinių mažumų mokyklose: V.Kačialovo gimnazijoje ir S. Kovalevskajos vidurinėje mokykloje.  Vyko kratos ir kai kurių šių mokyklų pedagogų namuose. Tokie veiksmai vykdyti tariamai dėl to, kad minėtų mokyklų moksleiviai atostogų metų vyko į sportines poilsio stovyklas užsienio šalyse. Tokiose stovyklose jie tiesiog praleido laisvalaikį ir visi bandymai kaltinti moksleivius ir su išvykomis susijusius pedagogus tuo, kad neva stovyklose jie klausė neteisingai pateikiamas istorijos paskaitas, yra tipiškas pavyzdys, kaip prieš piliečius vykdomi politiniai persekiojimai.

  Skaityti toliau »
 • A. Paleckiui nebekandidatavus, naujuoju SLF pirmininku išrinktas E. Jagelavičius

  2014-11-30
  Naujas SLF logotipas_120x110.jpg

  Pranešimas spaudai

  Algirdui Paleckiui nebekėlus savo kandidatūros Socialistinio Liaudies Fronto pirmininko rinkimuose lapkričio 29 d. Vilniuje vykusiame IV-jame  SLF suvažiavime, naujuoju partijos pirmininku išrinktas inžinierius ir vadybininkas 41 metų Edikas Jagelavičius. Jis anksčiau ėjo SLF pirmininko pavaduotojo ir Elektrėnų skyriaus pirmininko pareigas.

  "Kiekvienai partijai reikalinga vadovų rotacija. Tikiuosi, kad naujasis pirmininkas įlies naujo požiūrio, naujų, inovatyvių idėjų. Bet kuriuo atveju, valstybei reikalinga kairioji alternatyva.", - pažymėjo A. Paleckis.

  Jis teigė dabar daugiau dėmesio skirsiantis politinių ir visuomeninių procesų sisteminei analizei, alternatyvinių šalies raidos modelių paruošimui, be kurių sunkiai įsivaizduojama visuomenės pažanga.

  Skaityti toliau »
 • Teisme mitingo pries NATO organizatorius atsiskleidė politinių represijų braižas

  2014-11-28
  teisejas_120x110[1][5].jpg

  Lapkričio 20 dieną Kaune vyko teismo posėdis-administracinė byla, kurioje teisiamas mitingo prieš NATO organizatorius, Socialistinio Liaudies Fronto Kauno skyriaus pirmininkas Giedrius Grabauskas. Tai reta ir skandalinga byla, nes Kauno savivaldybes vadovai Kupčinskas ir Ratkelis uždraudė mitingą, likus vos kelioms valandoms iki jo, -tai yra tada, kai renginio net neįmanoma atšaukti. Pasinaudojus tokia klasta, mitingo organizatoriai G. Grabauskas ir E.Satkevičius patraukti į teisminę atsakomybę dėl tariamo pažeidimo, jiems gresia baudos iki dviejų tūkstančių litų.

  Skaityti toliau »
 • Po mitingo prieš NATO - persekiojimų banga

  2014-11-09
  prokuratura_120x110[1].jpg

  2014 metu spalio 17 dieną Kauno centre prie Karo muziejaus įvyko mitingas prieš Lietuvos narystę NATO bei prieš realiai pradedamą amerikiečių  karo bazių steigimą mūsų krašte. Šį mitingą organizavo  įvairios  politinės-visuomeninės  organizacijos: Socialistinis Liaudies Frontas (SLF), judėjimas ,,Vytis“, Visuomeninė piliečių sąjunga, Lietuvos žmogaus teisių stebėtojų sąjunga bei kai kurios kitos pilietinės organizacijos. Mitingas sėkmingai  įvyko, nors buvo daromos įvairios kliūtys-likus kelioms valandoms iki jo pradžios mitingą bandytą uždrausti, o likus valandai   iki renginio pradžios skirtingose vietose sulaikyti du jame ketinę dalyvauti visuomenininkai.  Jie paleisti tik pasibaigus mitingui.

  Skaityti toliau »
 • Dėl KLJDJ vardu vykdomų neteisėtų sprendimų ir melagingos informacijos platinimo

  2014-10-24
  Palec.JPG

  Viešas Konfederacijos Lietuvos Jungtinis demokratinis judėjimas Tarybos
  pareiškimas

  Nuo šių metu spalio 21d. viešojoje erdvėje-interneto portaluose, įvairiuose interneto grupėse bei kitais būdais platinamas tariamas KLJDJ pareiškimas-kuriame atvirai žeminami KLJDJ steigėjai Giedrius Grabauskas, Donatas Šulcas ir Edvardas Kuvikas. Be to, teigiama, kad Giedrius Grabauskas pašalinamas  iš KLJDJ narių, Donato Šulco narystė suspenduota, o  Edvardui Kuvikui pareikštas įspėjimas, be to –pateikiami melagingi teiginiai apie tai, kad neva jis prisistato KLJDJ sekretoriumi. E. Kuvikas 2013 metų rugsėjo mėnesį vykusiame suvažiavime buvo išrinktas KLJDJ tarybos pirmininku, jis ir prisistatydavo kaip šias pareigas einantis asmuo.

  Skaityti toliau »
 • Kaune įvyko mitingas prieš NATO ir vietinio elito klastą

  2014-10-18
  Sapog NATO[1].jpeg

  Spalio 17 dieną  Kauno centre, prie Karo muziejaus įvyko mitingas prieš tas grėsmes, kurias Lietuvai kelia NATO  blokas, vis labiau kurstoma karinė isterija bei rusofobija.  Prisidengiant tariama Rusijos grėsme, įtakingi valdantieji klanai i šalį nustumia esmines Lietuvos problemas ir užsiima atviru neapykantos kurstymu.  Mitingą organizavo Socialistinis Liaudies frontas (SLF) , Judėjimas ,,Vytis”, Lietuvos žmogaus teisiu stebėtojų sąjunga, Visuomeninė piliečių sąjunga, Konfederacija Jungtinis demokratinis judėjimas, asociacija ,,Lietuva be nacizmo“, Nepriklausomas žmogaus teisių centras bei kitos pilietinės organizacijos.

  Skaityti toliau »
 • Kviečiame į socialinį–patriotinį mitingą Kaune!

  2014-10-14
  Raudonas ruporas 120x110.jpg

  Kviečiame visus neabejingus savo ir savo šalies likimui žmones dalyvauti mitinge spalio 17 d., penktadienį, 17.30, Kauno centre, Vienybės aikštėje prie Karo muziejaus.
   
  Paklausime – kodėl elitas pamina daugumos žmonių teises? Kodėl tuo metu, kai daug Lietuvos piliečių pasisako prieš agresyvią  NATO politiką , yra stengiamasi primesti vieną nuomonę, kad mūsų krašte turi būti kuriamos amerikiečių karo bazės ir ginklų pirkimui skiriamos didžiulės valstybės biudžeto lėšos?

  Tuo pat metu esminės Lietuvos problemos nesprendžiamos– tęsiasi žmonių skurdinimas, jau eilę metų nekyla pensijos ir atlyginimai, vyksta švietimo sistemos žlugdymas, tęsiasi korumpuotų valdžios veikėjų savivalė, politinės represijos ir žmonių išvarymas i Vakarus.

  Skaityti toliau »
 • Priežastys, kodėl Lietuvai nereikia NATO karinių bazių

  2014-10-10
  Laisves statula su kareiviais.jpg

  Šiomis dienomis labai suintensyvėjo kalbos apie NATO karinių bazių būtinumą Lenkijoje, Rumunijoje bei Baltijos šalyse (Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje). Specialiai paminėjau kalbos, o ne diskusijos, nes tokios kaip ir nėra arba ji vyksta kažkur pogrindyje. Tai kelia daug minčių, kurios sukelia ne visai malonius jausmus ir priveda prie neraminančių išvadų.
   
  Šį mano straipsnį galutinai išprovokavo Delfyje pasirodęs Lauryno Kasčiūno ir Lino Kojalos tekstas „Trys priežastys, kodėl Lietuvai reikia NATO bazių“, kuriame netiksliai argumentuojamas karinių bazių tikslingumas ir neatsižvelgiama į labai svarbius dalykus. Tuo pačiu, lyginamos visai skirtingos situacijos ir reiškiniai, kas gali suklaidinti neatidų ar labiau emociškai jautrų skaitytoją.

  Skaityti toliau »
 • Su mokytojų diena!

  2014-10-03
  cvety_120x110[1].jpg

  Gerb. mokytojai,

  Socialistinis Liaudies Frontas nuoširdžiai sveikina visus šalies mokytojus ir partijos narius-pedagogus Tarptautinės mokytojo dienos proga.

  SLF linki visiems Jums stiprybes ir ryžto kovoje už savo teises ir Lietuvos švietimo sistemos ateitį.  

  Skaityti toliau »
 • Ginčas be taisyklių (Video)

  2014-09-28
  radijas_120x110[1][1].jpg

  TV 3 laidoje „Ginčas be taisyklių“, kuri buvo transliuojama 2014-09-25, dalyvavo Socialistinio Liaudies Fronto pirmininkas Algirdas Paleckis.

  Skaityti toliau »