RU EN
RSS
 • Tik kai kurie faktai, kaip Lietuvos valdžia remia neonacius

  2012-05-31
  lietuva_be_nacizmo-1[1][2].jpg

  - Į LIJOT‘ą (Lietuvos jaunimo organizacijų tarybą), kurioje iš dalies sprendžiamas šių organizacijų finansavimas, priimtas „Lietuvių tautinio jaunimo centras“ , kuris kasmet rengia nenacistines kovo 11-osios eisenas.

  - Vainikuojant prieškario ir pokario nacių kolaborantų heroizaciją, 2012 m. gegužės 19 d. Kaune valstybės lėšomis perlaidotas 1941 metų nacių kolaborantų vyriausybės vadas Ambrazevičius-Brazaitis.

  - Prokuratūra nutraukė bylą prieš roko grupę „Diktatūrą“, „neradusi“ jos dainos žodžiuose („rusai papjauti, lenkai pakarti, žydai dega krosny, tik tikri lietuviai lieka gyvi“) tautinės nesantaikos kurstymo.

  Skaityti toliau »
 • Kvietimas į diskusijų klubą

  2012-05-30
  word_nacizm_120x110[1][1].jpg

  Asociacija „Lietuva be nacizmo“ kviečia į diskusijų klubą

  Diskusijos tema: „Kaip Lietuvos valdžia remia neonacistus ir ką mes turime daryti?“

  Įvadinį pranešimą skaitys asociacijos pirmininko pavaduotojas Algirdas Paleckis

  Renginys įvyks š. m. gegužės 31 d. 18:00 val. 

  Vilniuje, Kaštonų g. 4.

  Kviečiame atvykti!

  Asociacija „Lietuva be nacizmo“

  Skaityti toliau »
 • Algirdas Paleckis, arba naujasis Dreifuso procesas Europoje

  2012-05-29
  pasto_deze_120x110[1][1].jpg

  Algirdas Paleckis yra žinomas Lietuvos politikas, diplomatas ir žurnalistas. Pastaruoju metu jis tapo kovos už žodžio ir sąžinės laisvę Europoje simboliu. A. Paleckis gimė 1971 metais Šveicarijoje. Vilniaus Universitetą baigė dviem diplomais – žurnalisto ir tarptautinių santykių specialisto. Studijavo Administracijos institute Paryžiuje. 1994-2003 dirbo Lietuvos diplomatinėje tarnyboje Vilniuje ir Briuselyje. 2004-2006 metais buvo Seimo nariu, 2007-2008 metais – Vilniaus vicemeru. A. Paleckis laisvai kalba 4 užsienio kalbomis (angliškai, vokiškai, prancūziškai, rusiškai), taip pat kalba ispaniškai ir lenkiškai.

  Šiuo metu A. Paleckis vadovauja partijai “Socialistinis Liaudies Frontas”, o kartu yra tarptautinės žmogaus teisių organizacijos “Pasaulis Be Nacizmo” prezidiumo narys. Jis yra žinomas ir bebaimis demokratinių ir socialinių teisių Lietuvoje ir Europoje gynėjas. Paleckis nuolatos publikuoja straipsnius poltinėmis ir ekonominėmis temomis. 

  Skaityti toliau »
 • Reikalaujame liberalizuoti kapitalo santykius! SLF pranešimas spaudai

  2012-05-24
  slf_logotipas_120x110[1][1].jpg

  A.Kubiliaus vyriausybė eilinį kartą siekia liberalizuoti darbo santykius. Siūloma 13 darbo valandų per dieną, 20 darbo dienų atostogų trukmė, sumažintos išeitinės išmokos, galimybė 65 metų darbuotojus atleisti dėl amžiaus. Numatomos ir kitos priemonės galutinai pavergiančios darbo žmogų. Ir visa tai vardan efektyvesnio verslo ir pelningesnio kapitalo.

  Galima teigti, kad ši vyriausybė visiškai paruošė dirvą atšaukti dar XІX amžiaus pabaigoje klasiniuose proletariato mūšiuose iškovotą 8 valandų darbo dieną. Socialinę situaciją bandoma gražinti į pirminio kapitalo kaupimo stadiją, kai maksimalaus kapitalistinio pelno tikslais buvo plačiai išnaudojamas ne tik visiškai beteisių ir prislėgtų samdomųjų darbuotojų, bet ir vaikų darbas.

  Skaityti toliau »
 • Ką vadiname partizanais ir ką švenčiame? SLF pranešimas spaudai

  2012-05-19
  patrony_120x110[1].jpg

  Nepriklausomybę atkūrusioje Lietuvoje pokario partizanus dievinančių politikų, jiems patarnaujančių istorikų, teisininkų, politologų ir žurnalistų pastangomis buvo sukurta ištisa „miško brolių“ nusikalstamus veiksmus pateisinanti sistema. 

  Svarbiausias jos elementas – išgalvota tarybinio („sovietinio“) genocido sąvoka. Tiktai tam, o ne žydų holokaustui tyrinėti buvo įkurtas gausiai valstybės finansuojamas Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras, skirtingai nei tarptautiniuose dokumentuose praplėstas genocido apibrėžimas Baudžiamajame kodekse (99 str.); jį taikant, o tuo pačiu pažeidžiant tarptautinius teisės aktus už genocidą teisiami buvę tarybiniai aktyvistai.

  Skaityti toliau »
 • [foto] Reikalaujame nutraukti Lietuvą kompromituojančius renginius. SLF Pranešimas spaudai

  2012-05-17
  frontas_120x110[1].jpg

  Gegužės 19-20 dd. Kaune planuojamas vadinamosios 1941 metų „laikinosios vyriausybės“, glaudžiai dirbusios su nacistine Vokietija, vadovo Juozo Ambrazevičiaus – Brazaičio perlaidojimas ir konferencija-minėjimas. SLF reikalauja atšaukti šiuos renginius. 

  Lietuvių Aktyvistų Fronto vadovybė, sudariusi minėtą „vyriausybę“, knibždėte knibdžėjo pro-nacistiniais veikėjais. Būtent jų ir nacių pagalba buvo paruošta diversija Lietuvos teritorijoje 1941 metų birželio 23 dieną, kuri minima šiandieninėje Lietuvoje kaip „birželio 23-osios sukilimas“, o po to sekė masinės civilių žudynės. 

  Skaityti toliau »
 • Buvęs sostinės meras Vytautas Bernatonis prašo iškelti baudžiamąją bylą V.Landsbergiui „už 14 Lietuvos žmonių nužudymo organizavimą Sausio 13 – tą“

  2012-05-12
  kreipimasis_i_teisma_120x110[1].jpg

  Gerb. generalini Prokurore,

  Prašau iškelti baudžiamąją bylą p. Vytautui Landsbergiui už 14 Lietuvos žmonių nužudymo organizavimą 1991 metų sausio 13 dieną.

  Tokio kreipimosi būtinumą savyje nešioju daugiau nei 20 metų, t.y. nuo to laiko, kuomet dirbau Vilniaus miesto mero pareigose ir buvau šių tragiškų įvykių ne tik liudininkas, bet ir, daugeliu atveju, dalyvis.

  Kreiptis į Jus dabar mane paskatino nauja knyga - dokumentų rinkinys „Kaltė ir atpirkimas“, išleista 2012 m., kurios autoriumi pasivadino p. Vytautas Landsbergis. 1991 m. sausio 13 d. įvykiai pateikti tendencingai (psl.6 - visi kalti, aš - geras, beveik genijus).

  Skaityti toliau »
 • Socialistas A.Paleckis mano, kad socialistas prancūzų prezidentas kartu su A.Merkel vykdys ES monopolijoms naudingą politiką

  2012-05-10
  paleckis-press_120x110[1][1].jpg

  SLF lyderis Algirdas Paleckis mano, kad nors Prancūzijos prezidentu išrinktas socialistas Fransua Olandas, jo politikos turinys bus naudingas Prancūzijos oligarchijos sluoksniams, o naujasis Prancūzijos prezidentas kartu su Vokietijos kanclere Angela Merkel vykdys ES monopolijoms naudingą politiką.

  „Be abejo, dešiniesiems Lietuvoje neįprasta, kad socialistas tampa Prancūzijos prezidentu. Tačiau Europoje socialistinės partijos buvo ir lieka gana įtakingos. Kodėl? Nes socialistai žada rūpestį visa visuomene, o ne vien turtingaisiais, kaip dešinieji. Tačiau būtent - tik žada.

  Daugelis socialistinių ir socialdemokratinių partijų nusisuko nuo savo liaudiškų šaknų ir tapo elito ir kapitalo partijomis, visai kaip Lietuvos socialdemokratai. Todėl rinkėjai tokias partijas baudžia - kaip įvyko su Graikijos socialistine partija PASOK.

  Skaityti toliau »
 • SU PERGALE! SLF pirmininko Algirdo Paleckio sveikinimas

  2012-05-09
  pilotka_i_potrony_120x110[1].jpg

  Brangūs karo veteranai, antifašistinių kovų bendražygiai!

  Nuoširdžiai sveikiname Jus ir Jūsų šeimas Didžiosios Pergalės 67-ųjų metinių proga. Pergalė nuožmiausiame Pasauliniame kare – tai istorinis įvykis, kuris pademonstravo socialistinės Tarybų Sąjungos pranašumą žūtbūtinėje kovoje prieš kapitalistinę-nacistinę karinę mašiną ir antižmogišką ideologiją.

  Sunkus buvo kelias į Pergalę. Daug aukų pareikalavo ji. Tarybų Lietuvos liaudis kartu su kitomis tautomis irgi dalyvavo vieno iš žiauriausių pasaulio režimų – vokiškojo fašizmo - sutriuškinime ir turi teisę bei pareigą tinkamai pažymėti šią svarbią Pergalės datą.

  Skaityti toliau »
 • Su Pergale, Lietuva! Su Gegužės 9-ąją!

  2012-05-07
  vecniy_ogon_120x110[1].jpg

  Prieš 67 metus didvyriškoji Raudonoji Armija, dainos žodžiais tariant, “kilnaus įniršio bangoje” sutriuškino nacistinę Vokietiją ir gausius jos satelitus Europoje. Sveikiname su šia Didžiąją Pergalę visus gyvus šios Armijos karius, narsius tarybinius partizanus ir pasiaukojančius užfrontės darbuotojus. TSRS tautos per karą neteko 25 milijonų gyvybių…Amžina šlovė kritusiems kovoje už Lietuvos ir kitų šalių laisvę. 

  Pasitelkusi planingos ekonomikos privalumus, didžiulius intelekto ir gamtinius resursus, tada dar nesuardytą tautų draugystę, TSRS prie Maskvos sulaikė, o prie Stalingrado ir Kursko perlaužė stuburą fašistinėms ordoms. Rytų fronte TSRS sumušė 70 procentų visų vokiečių divizijų. Antikomunistai gali šėlti kiek nori, tačiau TSRS komunistų partija buvo esminis šios Pergalės organizatorius, o komunistų partijos Europoje – pagrindinė patriotinės-antinacistinės rezistencijos jėga tuo metu, kai daugelis buržuazinių partijų puolė į kolaboravimo duobę. 

  Skaityti toliau »