RU EN
RSS
 • Kvietimas į diskusijų klubą

  2012-07-24
  word_nacizm_120x110[1][2].jpg

  Liepos 26 d, ketvirtadienį, 18:00 Kaštonų g. 4 vyks “Lietuvos be nacizmo" diskusijų klubas, kurio tema - "Ar Lietuvos vyriausybės veikla atitinka JTO žmogaus teisių standartus?" 

  Pranešimą skaitys Julius Deksnys, kuris liepos pradžioje lankėsi JTO žmogaus teisių komisijos posėdyje Ženevoje. 

  Po to vyks diskusija. 

  Kviečiame dalyvauti. 

  Skaityti toliau »
 • Tęsiasi solidarumo su A. Paleckiu akcija „Paremk žodžio laisvę!“

  2012-07-20
  prie_teismo-1_120x110[1].jpg

  Terminas A. Paleckio baudai (už nuomonę) sumokėti ilgesnis nei skelbta – iki rugpjūčio 5 d. Taip išaiškino teismas. 

  Todėl kviečiame visus solidarizuotis su Algirdu Paleckiu ir dėkojame visiems, kas tai jau padarė (o tokių - labai daug). 

  A. Paleckis skųs šį sprendimą paskutinei instancijai Lietuvoje – Aukščiausiajam teismui; ir prireikus – Europos žmogaus teisių teismui Strasbūre. Sumokėjęs baudą, A. Paleckis atgaus teisę dalyvauti Seimo rinkimuose.

  Skaityti toliau »
 • Amžina šlovė Vilniaus išvaduotojams - tarybiniams kariams

  2012-07-19
  vecniy_ogon_120x110[1][1].jpg

  Liepos 13-ąją - Vilniaus išvadavimo iš nacistų dieną (1944 m.) - Socialistinio Liaudies Fronto nariai kartu su karo veteranais padėjo gėlių prie tarybinių karių-išvaduotojų memorealo Vilniaus Antakalnio kapinėse. 

  Nė vieno valdžios atstovo nebuvo - juk ši valdžia kasmet švenčia... karo pradžią 

  (birželio 22-23 dd. "sukilimą" (1941). 

  Kiekvienas pasirenka. 

  Skaityti toliau »
 • Socialistinio Liaudies Fronto suvažiavimas ir sąskrydis

  2012-07-17
  slf_logotipas_120x110[1][3].jpg

  Informuojame partijos narius ir rėmėjus, kad š. m. liepos 21 d. vyks III-is ataskaitinis- rinkiminis SLF suvažiavimas, o liepos 20-22 dd. – tradicinis SLF vasaros sąskrydis. Suvažiavimo ir sąskrydžio vieta: Vilniaus rajonas, prie Rudaminos miestelio. Detali atvykimo schema ir transporto tvarkaraštis pateikti prieduose. 

  Praėjusių metų sąskrydžio rengimo vieta ir būdas iš esmės pasiteisino, todėl šiemet sąlygos panašios. Sąlygos: turėti savo palapines ir maistą. Už teritorijos naudojimą mokėti nereikės. Šalia yra vandens telkiniai maudymuisi, pieva sportui ir poilsiui, miškas uogavimui. Kviečiame rodyti iniciatyvą organizuojant sportines ir kitas varžybas.

  Skaityti toliau »
 • Dėl liudininkų A. Paleckio byloje persekiojimo (fašizmas beldžias į duris)

  2012-07-15
  kas_saude_is_virsaus_120x110[1].jpg

  Generalinė prokuratūra pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl esą melagingų vilniečių Danguolės Raugalienės ir Jaunučio Leko liudijimų Algirdo Paleckio byloje dėl juo nepriklausomos nuomonės apie sausio 13-ąją. Kapitalistinis režimas, pretenduojantis valdyti mūsų mintis ir nuomonę, neapsiribos vien A. Paleckiu. Nors A. Paleckio teisme liudijo net 12 liudininkų, prokuratūra pasirinko būtent šiuos du. 

  Prokurorė Rimutė Dzimanavičienė įžvelgė melagingų parodymų galimybę (Baudžiamojo kodekso 235 str. 1 dalis).Tai įžvelgti jai padėjo įžvalgusis ex-vice-premjeras Zigmas Vaišvila, garsusis mūsų energetikos ir ūkio griovėjas su ašarėle akyje. 

  Skaityti toliau »
 • Baimės akys didelės! (Piketas Prienuose)

  2012-07-07
  ginsime_ne_kapitala-zmogu_120x110[3].jpg

  Prieš Prienų rajono savivaldybės tarybos posėdį, šalia savivaldybės Laisvės aikštėje Visuomeninis judėjimas ,,Už socialinį teisingumą" surengė piketą. Tarp jo narių yra ir SLF Prienų rajono skyriaus atstovai. Apie piketą iš anksto informuota savivaldybės administracija, išsiųsti pranešimai tarybai. Taip pat informuoti rajono žiniasklaidos atstovai, kurie buvo raginama nebūti abejingiems rajono gyventojų interesams. 

  Žmonės plakatais kvietė tarybos narius atsižvelgti į tai, kad posėdžio darbotvarkės 27 klausimo sprendimas labai svarbus gyventojams, nes jį patvirtinus prieniškiai už atliekas mokėtų daugiau. Šiuo metu atliekų surinkimo kaina savivaldybėje yra didelė, o apmokestinimas nuo ploto yra neteisingas. Prašoma nepritarti ir kitam savivaldybės klausimui, kuriuo numatyta padidinti kainas už geriamojo vandens ir nuotekų tvarkymą. 

  Skaityti toliau »
 • Solidarumas su Algirdu Paleckiu: priminimas ir papildymas

  2012-07-05
  paleckis_-press-klub_120x110[1][1].jpg

  Dėkojame visiems, kas jau padėjo Algirdui Paleckiui kaupiant lėšas baudai sumokėti. (Teismas įpareigojo A. Paleckį sumokėti 10 400 litų baudą. Tik už tai, kad jis turi savo nepriklausomą nuomonę.) 

  A. Paleckis skųs šį sprendimą paskutinei instancijai Lietuvoje – Aukščiausiajam teismui; ir prireikus – Europos žmogaus teisių teismui Strasbūre. Sumokėjęs baudą, A. Paleckis atgaus teisę dalyvauti Seimo rinkimuose.

  Jūsų parama sumokant baudą bus labai sveikintina. 

  Skaityti toliau »
 • Kiek Lietuvoje kainuoja orumas? (Audio)

  2012-07-01
  radijas_120x110[1].jpg

  2012-06-29 “Žinių radijas” aštrių diskusijų ir ginčų laidoje aktualiais visuomenei klausimais „Raktas“ transliavo pokalbį tema:”Kiek Lietuvoje kainuoja orumas?”

  Skundžiamės, kad algos ir žmonių santykiai oriai mums gyventi trukdo. Oriai gyventi trukdo dar daug kas, tačiau nuo ko priklauso tikras orumas?

  Laidoje dalyvavo SLF pirmininkas Algirdas Paleckis, filosofas Virmantas Galdikas bei leidėjas Gytis Vaškelis. 

  Laidą vedė žurnalistas Audrys Antanaitis.

  Skaityti toliau »
 • Startuoja solidarumo su Algirdu Paleckiu akcija „Paremk žodžio laisvę!“

  2012-06-27
  zodzio_laisve_120x110[1].jpg

  Visus, kuriems brangi žodžio laisvė, kviečiame solidarizuotis su Algirdu Paleckiu, persekiojamu už jo nuomonę. Represinis režimas teismo keliu įpareigojo A. Paleckį sumokėti 10 400 litų baudą. Tik už tai, kad jis turi savo nepriklausomą nuomonę, kuri nepatogi dešiniųjų propagandai. Jeigu jis to nepadarys, baudos dydis per antstolius tik augs. 

  Jūsų parama sumokant baudą bus labai sveikintina. Tai aktualu padaryti iki š. m. liepos 10 d.

  Represijos nepalauš A. Paleckio (ir jo bendražygių) ryžto atkovoti žodžio laisvę ir istorinę tiesą. Kova tik prasideda. 

  A. Paleckis skųs šį sprendimą paskutinei instancijai Lietuvoje – Aukščiausiajam teismui; ir prireikus – Europos žmogaus teisių teismui Strasbūre. Sumokėjęs baudą, A. Paleckis atgaus teisę dalyvauti Seimo rinkimuose. 

  Skaityti toliau »
 • Ne - Darbo Kodekso liberalizavimui! SLF pranešimas spaudai

  2012-06-26
  raudonas_ruporas_120x110[1][4].jpg

  A.Kubiliaus vyriausybė pateikė Seimui Darbo kodeksą liberalizuojančias įstatymines pataisas, kurių tikslas - atšaukti dar XІX amžiaus pabaigoje klasiniuose proletariato mūšiuose iškovotą 8 valandų darbo dieną, sumažinti atostogų trukmę bei išeitines išmokas. Numatomos ir kitos priemonės galutinai pavergiančios darbo žmogų. 

  Šią savaitę Lietuvos Respublikos Seime numatomas šių pataisų pateikimas, svarstymas ir priėmimas skubos tvarka.

  Informuojame, kad šį ketvirtadienį (2012-06-28) 12:00, kai Seimas pradės svarstymo procedūrą, Socialistinis Liaudies Frontas prie Seimo organizuoja protesto akciją su bendru šūkiu : “Šalin vergovines Darbo kodekso pataisas!“

  Skaityti toliau »