RU EN
RSS
 • Socialistinio Liaudies Fronto suvažiavimas ir sąskrydis

  2012-07-17
  slf_logotipas_120x110[1][3].jpg

  Informuojame partijos narius ir rėmėjus, kad š. m. liepos 21 d. vyks III-is ataskaitinis- rinkiminis SLF suvažiavimas, o liepos 20-22 dd. – tradicinis SLF vasaros sąskrydis. Suvažiavimo ir sąskrydžio vieta: Vilniaus rajonas, prie Rudaminos miestelio. Detali atvykimo schema ir transporto tvarkaraštis pateikti prieduose. 

  Praėjusių metų sąskrydžio rengimo vieta ir būdas iš esmės pasiteisino, todėl šiemet sąlygos panašios. Sąlygos: turėti savo palapines ir maistą. Už teritorijos naudojimą mokėti nereikės. Šalia yra vandens telkiniai maudymuisi, pieva sportui ir poilsiui, miškas uogavimui. Kviečiame rodyti iniciatyvą organizuojant sportines ir kitas varžybas.

  Skaityti toliau »
 • Dėl liudininkų A. Paleckio byloje persekiojimo (fašizmas beldžias į duris)

  2012-07-15
  kas_saude_is_virsaus_120x110[1].jpg

  Generalinė prokuratūra pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl esą melagingų vilniečių Danguolės Raugalienės ir Jaunučio Leko liudijimų Algirdo Paleckio byloje dėl juo nepriklausomos nuomonės apie sausio 13-ąją. Kapitalistinis režimas, pretenduojantis valdyti mūsų mintis ir nuomonę, neapsiribos vien A. Paleckiu. Nors A. Paleckio teisme liudijo net 12 liudininkų, prokuratūra pasirinko būtent šiuos du. 

  Prokurorė Rimutė Dzimanavičienė įžvelgė melagingų parodymų galimybę (Baudžiamojo kodekso 235 str. 1 dalis).Tai įžvelgti jai padėjo įžvalgusis ex-vice-premjeras Zigmas Vaišvila, garsusis mūsų energetikos ir ūkio griovėjas su ašarėle akyje. 

  Skaityti toliau »
 • Baimės akys didelės! (Piketas Prienuose)

  2012-07-07
  ginsime_ne_kapitala-zmogu_120x110[3].jpg

  Prieš Prienų rajono savivaldybės tarybos posėdį, šalia savivaldybės Laisvės aikštėje Visuomeninis judėjimas ,,Už socialinį teisingumą" surengė piketą. Tarp jo narių yra ir SLF Prienų rajono skyriaus atstovai. Apie piketą iš anksto informuota savivaldybės administracija, išsiųsti pranešimai tarybai. Taip pat informuoti rajono žiniasklaidos atstovai, kurie buvo raginama nebūti abejingiems rajono gyventojų interesams. 

  Žmonės plakatais kvietė tarybos narius atsižvelgti į tai, kad posėdžio darbotvarkės 27 klausimo sprendimas labai svarbus gyventojams, nes jį patvirtinus prieniškiai už atliekas mokėtų daugiau. Šiuo metu atliekų surinkimo kaina savivaldybėje yra didelė, o apmokestinimas nuo ploto yra neteisingas. Prašoma nepritarti ir kitam savivaldybės klausimui, kuriuo numatyta padidinti kainas už geriamojo vandens ir nuotekų tvarkymą. 

  Skaityti toliau »
 • Solidarumas su Algirdu Paleckiu: priminimas ir papildymas

  2012-07-05
  paleckis_-press-klub_120x110[1][1].jpg

  Dėkojame visiems, kas jau padėjo Algirdui Paleckiui kaupiant lėšas baudai sumokėti. (Teismas įpareigojo A. Paleckį sumokėti 10 400 litų baudą. Tik už tai, kad jis turi savo nepriklausomą nuomonę.) 

  A. Paleckis skųs šį sprendimą paskutinei instancijai Lietuvoje – Aukščiausiajam teismui; ir prireikus – Europos žmogaus teisių teismui Strasbūre. Sumokėjęs baudą, A. Paleckis atgaus teisę dalyvauti Seimo rinkimuose.

  Jūsų parama sumokant baudą bus labai sveikintina. 

  Skaityti toliau »
 • Kiek Lietuvoje kainuoja orumas? (Audio)

  2012-07-01
  radijas_120x110[1].jpg

  2012-06-29 “Žinių radijas” aštrių diskusijų ir ginčų laidoje aktualiais visuomenei klausimais „Raktas“ transliavo pokalbį tema:”Kiek Lietuvoje kainuoja orumas?”

  Skundžiamės, kad algos ir žmonių santykiai oriai mums gyventi trukdo. Oriai gyventi trukdo dar daug kas, tačiau nuo ko priklauso tikras orumas?

  Laidoje dalyvavo SLF pirmininkas Algirdas Paleckis, filosofas Virmantas Galdikas bei leidėjas Gytis Vaškelis. 

  Laidą vedė žurnalistas Audrys Antanaitis.

  Skaityti toliau »
 • Startuoja solidarumo su Algirdu Paleckiu akcija „Paremk žodžio laisvę!“

  2012-06-27
  zodzio_laisve_120x110[1].jpg

  Visus, kuriems brangi žodžio laisvė, kviečiame solidarizuotis su Algirdu Paleckiu, persekiojamu už jo nuomonę. Represinis režimas teismo keliu įpareigojo A. Paleckį sumokėti 10 400 litų baudą. Tik už tai, kad jis turi savo nepriklausomą nuomonę, kuri nepatogi dešiniųjų propagandai. Jeigu jis to nepadarys, baudos dydis per antstolius tik augs. 

  Jūsų parama sumokant baudą bus labai sveikintina. Tai aktualu padaryti iki š. m. liepos 10 d.

  Represijos nepalauš A. Paleckio (ir jo bendražygių) ryžto atkovoti žodžio laisvę ir istorinę tiesą. Kova tik prasideda. 

  A. Paleckis skųs šį sprendimą paskutinei instancijai Lietuvoje – Aukščiausiajam teismui; ir prireikus – Europos žmogaus teisių teismui Strasbūre. Sumokėjęs baudą, A. Paleckis atgaus teisę dalyvauti Seimo rinkimuose. 

  Skaityti toliau »
 • Ne - Darbo Kodekso liberalizavimui! SLF pranešimas spaudai

  2012-06-26
  raudonas_ruporas_120x110[1][4].jpg

  A.Kubiliaus vyriausybė pateikė Seimui Darbo kodeksą liberalizuojančias įstatymines pataisas, kurių tikslas - atšaukti dar XІX amžiaus pabaigoje klasiniuose proletariato mūšiuose iškovotą 8 valandų darbo dieną, sumažinti atostogų trukmę bei išeitines išmokas. Numatomos ir kitos priemonės galutinai pavergiančios darbo žmogų. 

  Šią savaitę Lietuvos Respublikos Seime numatomas šių pataisų pateikimas, svarstymas ir priėmimas skubos tvarka.

  Informuojame, kad šį ketvirtadienį (2012-06-28) 12:00, kai Seimas pradės svarstymo procedūrą, Socialistinis Liaudies Frontas prie Seimo organizuoja protesto akciją su bendru šūkiu : “Šalin vergovines Darbo kodekso pataisas!“

  Skaityti toliau »
 • Asociacijos „Lietuva be nacizmo" KVIETIMAS

  2012-06-25
  word_nacizm_120x110[2].jpg

  Asociacija „Lietuva be nacizmo“ kviečia į diskusijų klubą.

  Diskusijos tema: „Valdžios planas naikinti tarybinių karių kapines Palangoje - ir mūsų atsakas. Tarybinių karių kapaviečių Lietuvoje padėtis.“

  Įvadinį pranešimą skaitys LBN asociacijos pirmininkas Julius Lionginas Deksnys. 

  Renginys įvyks š. m. birželio 27 d. 18:00 val. Vilniuje, Kaštonų g. 4.

  Kviečiame atvykti!

  Skaityti toliau »
 • SLF pirmininko Algirdo Paleckio laiškas partiečiams

  2012-06-24
  paleckis-kozlovskis_120x110[1][1].jpg

  Gerbiami partijos nariai, 

  Kai kas galėjo suprasti, kad teismo bauda man kaip partijos pirmininkui užkerta kelią partijai dalyvauti Seimo rinkimuose. 

  Jokiu būdu. 

  Ne tik partija galės dalyvauti, bet ir aš galėsiu - kai tik sumokėsiu 10 400 litų baudą. 

  O sumokėti turėsiu iki rugpjūčio pirmųjų dienų. 

  Skaityti toliau »
 • SLF: „Būtina atšaukti birželio 23-osios diversijos minėjimą“. Socialistinio liaudies fronto (SLF) pranešimas spaudai

  2012-06-20
  holokaustas_lietuvoje_120x110[1].jpg

  Lietuviškųjų nacių kolaborantų – dalies Lietuvių Aktyvistų Fronto veikėjų – surengta ir III-iojo Reicho agentų paruošta diversija LTSR teritorijoje 1941 metų birželio 23 dieną minima šiandieninėje Lietuvoje kaip „birželio 23-osios sukilimas“. Pliki faktai liudija, kad tai buvo Vokietijos nacistų ir jų lietuviškųjų kolaborantų diversija, skirta „Didžiosios Vokietijos“ ekspansijai palengvinti. 

  „Dabartinio išdavikiško , išnaudotojiško, parazituojančio režimo Lietuvoje bandymas ieškoti didvyrių ten, kur jais nė iš tolo nekevepia – tai neo-nacistinė valdžios provokacija, kurios tikslas yra toliau kompromituoti Lietuvos valstybę pasaulio akyse, tyčia pateikti ją kaip praeities fašistinių, anti-semitinių, ksenofobinių tradicijų perėmėją ir tuo būdu gilinti Lietuvos izoliaciją“, - komentavo SLF pirmininkas Algirdas Paleckis. „Tikrieji Tėvynės patriotai privalo atsiriboti nuo tokių veiksmų.“

  Skaityti toliau »