RU EN
RSS
 • plika į V. Landsbergio repliką dėl sausio 13-osios archyvo

  2012-08-20
  ukazatel-strela_120x110[1][1].jpg

  Prieš kelias savaitės taip vadinamas "signataras" Zigmas Vaišvila LTV laidoje “Stilius” (2012. 07. 24), o prieš kelias dienas jau ir "signataras Nr. 1" Vytautas Landsbergis 

  Link

  pripažino - sausio 13-osios archyvas, kauptas Aukščiausioje Taryboje, yra...dingęs. 

  Kas galetų paneigti, kad...

  Skaityti toliau »
 • SLF reikia lėšų, kad partija galėtu spausdinti informaciją apie mūsų tikslus

  2012-08-16
  rankos_120x110[1].jpg

  Gerbiami Piliečiai, 

  artėja Seimo rinkimai, jie vyks š. m. spalio 14 d. Socialistinis Liaudies Frontas dalyvaus juose. Tai Jūsų partija, kuri aiškiai pasisako UŽ TIESĄ IR DARBĄ. Mums reikia lėšų, kad galėtume spausdinti informaciją apie mūsų tikslus. Todėl prašome Jūsų paaukoti partijai iki 40 Lt - ir nė vieno cento daugiau, nes toks yra įstatymas. Tai didžiausia suma, kurią galima paaukoti be pajamų deklaracijos. Ji grynaisiais nepriimama. Tai galima padaryti tik nuėjus į banką arba elektroniniu budu. Aukoti galima iki spalio 13 d.

  REKVIZITAI PERVEDIMUI IKI 40 LITŲ: Socialistinis Liaudies Frontas. Įmonės kodas 302483248. AB Ūkio bankas Vilniaus filialas. Sąskaitos Nr: LT 697010400002700340. Banko kodas 70104. (Būtinai nurodykite Jūsų asmens kodą.)

  Skaityti toliau »
 • Birutė Dilpšienė. Atviras laiškas Zigmui Vaišvilai, dirbtiniams kovotojams ir teisėsaugininkams, pamynusiems tiesą

  2012-08-14
  nutraukti_grandines_120x110[1][1].jpg

  Įtampa Lietuvoje neslūgsta, ji didėja. Kodėl? Kokios magnetinės srovės veikia Vyriausybę, Seimą, teisėsaugą?

  Atsakymas vienas - visiems ponams, praturtėjusiems iš sūraus darbo žmonių prakaito ir nudirbtų, supleišėjusių jo delnų - nusispjaut! Nusispjaut į praeitį, į ateitį, o svarbiausia į savo Tėvynę Lietuvą.

  Liepos 13 d. „Respublikoje" skaitydama straipsnį „Tiriami A. Paleckio liudytojų parodymai" suklausau. Palaukit, palaukit, kas prabilo - ponas Zigmutis Vaišvila! Niekada negalėčiau įžeisti žuvusiųjų, ginusių savo Tėvynę Lietuvą. Nesvarbu, ar tai įvyko sausio tryliktąją, ar bet kurią kitą dieną, atsitiktinai ar sąmoningai priešinantis užpuolikui. Jie žuvo už Tėvynę!

  Skaityti toliau »
 • A. Paleckis sumokėjo baudą, dėkoja už didelį solidarumą; atgauna teisę kandidatuoti į Seimą (Pranešimas spaudai)

  2012-08-07
  paleckis_-press-klub_120x110[1][2].jpg

  Socialistinio Liaudies Fronto pirmininkas Algirdas Paleckis sumokėjo teismo jam skirtą baudą – 10 400 litų – už jo nepriklausomą nuomonę apie sausio 13-osios įvykius. 

  “Dėkoju visiems piliečiams, kurie padėjo man sumokėti teismo skirtą baudą už mano nepriklausomą nuomonę. Buvau maloniai nustebintas didelio solidarumo, kurį realiai pademonstravo draugai, bendražygiai, pažįstami ir visai nepažįstami, bet – bendraminčiai. Jūsų solidarumas - tai ženklas, kad žmonėms yra brangi nuomonės laisvė ir istorinė tiesa. Tai ženklas, kad baudos yra bejėgės sustabdyti žmonių troškimą žinoti tiesą ir ją skleisti,”- pakomentavo A. Paleckis. 

  Sumokėjęs baudą likus daugiau nei 65 dienoms iki rinkimų, A. Paleckis atgauna teisę kandidatuoti į Seimą spalio 14 d. 

  Skaityti toliau »
 • Algirdas Paleckis. Įspūdžiai iš neo-nacių sąskrydžio Estijoje

  2012-08-02
  paleckis-press_120x110[1][3].jpg

  Liepos 28 d. Estijoje, Sinemiaje rajone, pavyko stebėti Estijos SS legion (20-osios SS divizijos) veteranų ir jų garbintojų sąskrydį. Renginys knibždėjo publika, kuri nešiojo tikras arba stilizuotas svastikas, SS simboliką. Mane praleido kaip fotoreporterį. 

  Susirinkusieji minėjo mūšio prie Sinemiaje metines (1944 m. liepos pabaiga), kuomet Estijos SS legionas kaip Wehrmachto sudėtinė dalis laikinai sulaikė Raudonosios Armijos puolimą vaduojant Estiją nuo rudojo maro. 

  Esminė kalbėjusiųjų estų tezė – Estijos SS legionas yra Estijos garbė. Svečiai ir Latvijos rėžė taip: “Mes žinome, kas mūsų priešai. Rusai tūno ne tik miestuose, bet ir kaimuose. Tai Trojos arkliai. Estijos SS legionas – pavyzdys mums.”

  Skaityti toliau »
 • Socialistinio Liaudies Fronto III-jo suvažiavimo kreipimasis į Lietuvos žmones

  2012-08-01
  slfrontas-veliava_dangaus_fone_120x110[2].jpg

  Socialistinis Liaudies Frontas dalyvauja 2012 m. Seimo rinkimuose nesibaigiančios ekonominės krizės sąlygomis. Tai ponų sukurtos Lietuvoje sistemos krizė. Už ją vienodai atsakingos visos iki šiol valdžioje buvusios partijos.

  SLF narių ir rėmėjų pečių neslegia įvairių lygių valdžios klaidos ir nusikaltimai griaunant Lietuvą, jos miestų, miestelių ir kaimo gyvenimą, darkant jos žmonių likimus. Mes nedalyvavome begaliniuose politiniuose skandaluose ir korupcinėse istorijose, tad jaučiamės turį teisę ir pareigą kreiptis į Jus, gerbiami Lietuvos piliečiai.

  Žmonės šiandien pasimetę, nes politinio elito veikla sunaikino tikrus orientyrus. Konservatoriai, liberalai, vadinamieji socdemai vykdo tą pačią vidaus bei užsienio politiką, kuri skiriasi tik žodiniais prieskoniais, dekoracijomis, t.y. akių dūmimu, bet ne esme.

  Skaityti toliau »
 • SLF Kedainių skyriaus analitinė pažyma apie konservatorių ir liberalų valdymą

  2012-07-30
  ukazatel-strela_120x110[1].jpg

  Po Seimo rinkimų2008 m. gruodžio pradžioje konservatoriai, turėdami Vyriausybėje daugumą postų ir Seime 44 Seimo narius, net naktimis kūrė įstatymus, o paskui, padedant liberalams buvo padidintas PVM mokestis iki 19 % šviežiai mėsai ir žuviai, daržovėms bei vaisiams ir pienui.

  Minėti produktai Lenkijoje kainuoja ir šiandien (2012 m.) pigiau negu Lietuvoje, todėl daug žmonių važiuoja apsipirkti pas kaimynus lenkus, kur savaitgaliais palieka net iki 0,5 milijono litų per dieną, taip papildydami Lenkijos valstybės biudžetą.

  Konservatorių partijos vadovas A. Kubilius, dabartinis premjeras, jau per 3,5 valdymo metų pasiskolino JAV ir Švedijoje daugiau kaip 50 milijardų litų su 7-10 % metinėmis palūkanomis, kurias turi atiduoti mūsų vaikai ir anūkai.

  Skaityti toliau »
 • Algirdas Paleckis. Liepos 21 - oji

  2012-07-27
  paleckis_su_raudonu_kaspinu-2_120x110[3].jpg

  Ką tik praėjo Liepos 21-oji – 1940 m. Liaudies Seimo susirinkimo diena. Pernai šia tema publikavome straipsnį, aktualų ir šiandien. Šiek tiek atnaujintą publikuojamą jį vėl – lai sužino kuo daugiau žmonių tikrąją tiesą apie savo istoriją. Lai žino parazitinis buržuazinis režimas - Lietuvos darbo liaudies atmintis yra gyva. O tai – artėjančių pergalių laidas. 

  ***

  1940-ųjų metų liepos 21-ąją Kaune susirinko Lietuvos Liaudies Seimas ir priėmė keletą svarbių sprendimų. Lietuvos buržuazija nuo 1991 metų išliejo tonas melo ant Liaudies Seimo. Kodėl? Todėl, kad Liaudies Seimas priėmė sprendimus, panaikinusius kapitalistinės santvarkos pamatus ir su tuo susijusią privilegijuotą buržuazijos padėtį. 

  Liaudies vyriausybė 1940 metų liepos 5 d. patvirtino Liaudies Seimo rinkimų įstatymą, kuris išplėtė rinkėjų teises. Smetoninio Seimo 1936 metais negalėjo rinkti apie 25 procentai suaugusiųjų šalies gyventojų, kuriems buvo pastatytos amžiaus, sėslumo, turto, politinės užtvaros.

  Skaityti toliau »
 • Šiandien - liepos 26-ąją - laisvės sala Kuba mini Liepos 26-osios Judėjimo metines

  2012-07-26
  raudonas_solidarumas_120x110[1][1].jpg

  Fidelio Kastro įkurta ir vadovaujama revoliucinė organizacija, kuri 1959 m. Kuboje nuvertė Fulchensijo Batistos vyriausybę.

  Liepos 26-osios judėjimas buvo pavadintas pagal Monkados kareivinių užpuolimą Kubos Santjage 1953 m. liepos 26 d. 1955 m. 82 ištremti revoliucionieriai (tarp jų Fidelis Kastro, jo brolis Raulis Kastro, Kamilas Sjenfuegosas, Huberas Matosas ir argentinietis Ernesto „Če“ Gevara) pertvarkė judėjimą. Jų užduotis buvo sukurti disciplinuotą partizaninį judėjimą, kuris nuverstų F. Batistos režimą.

  1956 m. gruodžio 2 d. 82 vyrai jachta „Granma“ išplaukė iš Tuspano (Verakruso valstija, Meksika) ir išsilaipino Kuboje, pasirengę pradėti revoliuciją. Išsilaipinimas vyko dieną.

  Skaityti toliau »
 • III-iajame SLF suvažiame - vadovybės rinkimai, rinkimų programa ir sąrašai

  2012-07-25
  slf_logotipas_120x110[1][4].jpg

  Šeštadienį, liepos 21-ąją, istorinio Liaudies Seimo susirinkimo 1940 m. dieną, SLF surengė savo III-iąjį suvažiavimą gamtoje, Vilniaus rajone. 

  Pradžioje pirmininkas Algirdas Paleckis atsiskaitė už partijos veiklą nuo II-ojo suvažiavimo (2010 m. gruodį) iki dabar. Pasak jo, ideologijos srityje partijai pavyko savo veiksmais parodyti, kad SLF - vienintelė partija Lietuvoje, nuosekliai astovaujanti darbo liaudį ir pasisakanti prieš barbarišką kapitalizmą. Esame už socializmą, už mokslinę pasaulėžiūrą, kuri užtikrina daugumos žmonių esminių poreikių tenkinimą, t. y. tai, ko nesugeba padaryti kapitalizmas (nemokama medicina, mokslas, būstas, visuotinas užimtumas, mažos kainos ir t. t.) 

  Partijos identitetas aiškus - ir tai svarbu. Partijų daug, Frontas - vienas. Kapitalistinių Elito Partijų daug - Socialistinis Liaudies Frontas - vienas.

  Skaityti toliau »