RU EN
RSS
 • Demokratijos saulėlydis: liudijusiai A. Paleckio teisme jau pareikšti įtarimai (Pranešimas spaudai)

  2012-09-07
  sausio13_120x110[1][1].jpg

  SLF žiniomis, A. Paleckio teisme ( dėl sausio 13-osios) liudijusiai vilnietei Danguolei Raugalienei policija jau pareiškė įtarimus dėl „melagingų liudijimų“, pradėta baudžiamoji byla. 

  D. Raugalienė nebegali išvykti iš Lietuvos ir bendrauti su žurnalistais be policijos leidimo. 

  Vilniaus m. 6-ojo policijos komisariato tyrėja įtarimus grindžia tuo, kad 1999 metais teismas buvusių LKP vadovų byloje nustatė, jog sausio 13-osios naktį ant stogų esą nieko nebuvo, o šaudė tik tarybiniai kariai – todėl, anot tyrėjos, bet kas, kas sako matęs, kaip šaudė nuo stogų, „teikia melagingus parodymus.“ (Priminsime, kad mačiusiųjų buvo ir lieka šimtai, daugiausia – to rajono (Karoliniškių ir Lazdynų) gyventojai.) 

  Skaityti toliau »
 • Sveikiname visus su rugsėjo 1! Stabdykime švietimo sistemos griovimą! (Socialistinio Liaudies Fronto sveikinimas ir pareiškimas)

  2012-09-01
  kolokola_120x110[1][1].jpg

  Prasideda eiliniai mokslo metai. Lietuvos Švietimo ministerija jų išvakarėse paskelbė apie eilinį švietėjiškos reformomanijos „pasiekimą“ – per keletą metų mūsų šalyje išnyks dar 300 mokyklų ir darbą praras apie 5000 mokytojų. Esą taip atsitiks todėl, kad mažėja bendras mokyklinio amžiaus vaikų skaičius.

  Deja, vaikų skaičius mažėja dėl bendros politikos ir jos socialinių bei demografinių pasekmių. Būtent dėl šios priežasties mažėja gimstamumas, vaikai emigruoja kartu su tėvais, daug vaikų tiesiog valkatauja ir nelanko mokyklos. O ir pačiu mokyklų bei kitų švietimo įstaigų situacija prastėja. Plika akimi matome kasmet progresuojantį švietimo sistemos degradavimą, švietimo įstaigų suskirstymą į „elitines“ ir „plebėjiškas“ , išsilavinimo kokybės primityvėjimą bei visos sistemos komercializavimą.

  Skaityti toliau »
 • „Demokratiška ir humaniška“ kapitalistinė teisėsauga: poryt policijon iškviesti du liudininkai A. Paleckio byloje už neva „melagingus liudijimus“ (SLF Pranešimas spaudai)

  2012-08-28
  teisejas_120x110[1][2].jpg

  Generalinė prokuratūra perdavė policijai tirti neva „melagingus“ vilniečių Danguolės Raugalienės ir Jaunučio Leko liudijimus Algirdo Paleckio byloje dėl jo nepriklausomos nuomonės apie sausio 13-ąją. 

  Rugpjūčio 30 d. 13:00 į Buivydiškių g. 20 iškviesta Danguolė Raugalienė. Iškviestas ir ką tik sunkiausią operaciją išgyvenęs Jaunutis Lekas. Jis, jau garbaus amžiaus, gavęs šaukimą policijon, vėl atugulė ligoninėn su paūmėjusia liga. 

  Prisiminkime, ką liudijo šie drąsūs žmonės. 

  Visa tiesa apie sausio 13-ąją tik pradeda aiškėti. Sekite mūsų pranešimus.

  Skaityti toliau »
 • Faktai prieš išmonę: „Lietuvos be nacizmo“ (LBN) diskusijų klubo išvados (LBN pranešimas spaudai)

  2012-08-27
  word_nacizm_120x110[1][4].jpg

  Asociacija „Lietuva be nacizmo“ rugpjūčio 24 d. surengė diskusijų klubą tema 

  „Manipuliacija istorija kaip propagandos instrumentas. Rugpjūčio 23-ioji ir kiti atvejai“. 

  Įvadinį pranešimą skaitė asociacijos vice-pirmininkas Algirdas Paleckis. Jis pažymėjo, kad Lietuvos valdžios ideologinis legitymumas laikosi ant primityvios ir todėl veiksmingos „schemukės“ iš penkių dalių. Ją išvedus į dienos šviesą, mūsų valdžiukė sudreba ir užsiundo teismus, o tai – jos silpnumo ženklas. 

  Diskusijos dalyviai pažymėjo, kad istorija falsifikuojama ne iš gero gyvenimo. Valdantieji taip bando pridengti faktą, kad jie 1990-aisiais įsodino mus į kiaurą valtį, kurioje vis daugiau vandens kaupiasi...

  Skaityti toliau »
 • Kvietimas į diskusijų klubą

  2012-08-23
  word_nacizm_120x110[1][3].jpg

  Asociacija „Lietuva be nacizmo“ kviečia į diskusijų klubą. 

  Diskusijos tema: „Manipuliacija istorija kaip propagandos instrumentas. Rugpjūčio 23-ioji ir kiti atvejai“.

  Įvadinį pranešimą skaitys LBN vice-pirmininkas Algirdas Paleckis. 

  Renginys įvyks šį penktadienį, rugpjūčio 24 d.17:00 val. Vilniuje, Kaštonų g. 4.

  Kviečiame atvykti!

  Skaityti toliau »
 • Molotovo-Ribentropo pakto metinėms artėjant: istorijos de-falsifikacija – esminis uždavinys (SLF Pranešimas spaudai)

  2012-08-22
  stop-2_120x110[1].jpg

  Besidomintieji gerai žino: istoriją rašo nugalėtojai. Jos pagalba visuomenės nariams formuojami tam tikri stereotipai, kai kada ir mitai, kurie padeda valdyti pačią visuomenę. Dabartinis režimas Lietuvoje iki šiol meistriškai manipuliavo tam tikrais istoriniais įvykiais ir ant tam tikros jų interpretacijos surentė šiuolaikinės savo „ideologijos“ rūmą. Molotovo-Ribentropo pakto „demoniškumas“ – “1940-ųjų metų okupacija” – pokario „partizanų kovos“ – „juodasis sovietmetis“ – „rožinis atgimimas“ – štai ta shema, kuria režimas manipuliuoja. 

  Socialistinis Liaudies Frontas (SLF), tiksliau, jo iniciatyvinė grupė, dar iki SLF įsteigimo 2009 m. gruodį, tų metų rugsėjį kartu su kitomis organizacijomis surengė mokslinę konferenciją Vilniuje apie realias II pasaulinio karo priežastis. Valdantieji pajuto, kad istorinės tiesos sakymas yra jiems pavojingas, ir laikraščiuose tuo metu pasipylė grąsinimai baudžiamosiomis bylomis. SLF puikiai suvokia minėtos pseudoistorinės shemos demaskavimo svarbą, todėl po metų, 2010-aisiais, Algirdas Paleckis faktais ir argumentais atakavo kito įstorinio įvykio – sausio 13-osios (arba „rožinio atgimimo“) - pseudoistorinės versijos esmę. Valdantieji atsakė teismu, kuris virto jų fiasko – visa Lietuva ir pasaulis dar detaliau sužinojo, kad tą naktį snaiperiai šaudė nuo stogų žemyn. 

  Skaityti toliau »
 • Suvalkijos valstiečių streikui – 77 metai

  2012-08-21
  malunas_120x110[1].jpg

  Prieš 77 metus, 1935 m. rugpjūčio 20 d., Suvalkijoje prasidėjo valstiečių streikas, sudrebinęs smetoninio režimo pagrindus. Jis išsivystė ir Dzūkijoje. Valstiečių judėjimas buvo nukreiptas prieš maisto pramonės monopolijų savivaliavimą, skurdą ir prieš pro-faštinę diktatūrą. 

  1935 m. pabaigoje Lietuvos kaimo gyventojas valdžiai, bankams ir įvairiems lupikautojams buvo prasiskolinęs vidutiniškai po 326 litus (tada lito būta žymiai stipresnio nei dabar). Esminiai streikininkų reikalavimai: pakelti žemės ūkio produktų kainas; sumažintis valstiečių mokesčius; atidėti skolų mokėjimą; atpiginti pramonines prekes; uždrausti varžytines; surengti demokratinius rinkimus. 

  Bendro vadovavimo centro nebuvimas apsunkino sėkmingo streiko organizavimą, jo išplitimą į kitus Lietuvos rajonus. Vyriausybė streikui užgniaužti panaudojo baudžiamuosius policininkų būrius. Karo lauko teismas šimtus valstiečių nuteisė kalėti, kai kurie kovotojai buvo sušaudyti, o vienas streiko dalyvis – A. Maurušaitis – nutroškintas dujų kameroje... Dauguma kapitalistinių politinių partijų nepalaikė streikininkų. 

  Skaityti toliau »
 • plika į V. Landsbergio repliką dėl sausio 13-osios archyvo

  2012-08-20
  ukazatel-strela_120x110[1][1].jpg

  Prieš kelias savaitės taip vadinamas "signataras" Zigmas Vaišvila LTV laidoje “Stilius” (2012. 07. 24), o prieš kelias dienas jau ir "signataras Nr. 1" Vytautas Landsbergis 

  Link

  pripažino - sausio 13-osios archyvas, kauptas Aukščiausioje Taryboje, yra...dingęs. 

  Kas galetų paneigti, kad...

  Skaityti toliau »
 • SLF reikia lėšų, kad partija galėtu spausdinti informaciją apie mūsų tikslus

  2012-08-16
  rankos_120x110[1].jpg

  Gerbiami Piliečiai, 

  artėja Seimo rinkimai, jie vyks š. m. spalio 14 d. Socialistinis Liaudies Frontas dalyvaus juose. Tai Jūsų partija, kuri aiškiai pasisako UŽ TIESĄ IR DARBĄ. Mums reikia lėšų, kad galėtume spausdinti informaciją apie mūsų tikslus. Todėl prašome Jūsų paaukoti partijai iki 40 Lt - ir nė vieno cento daugiau, nes toks yra įstatymas. Tai didžiausia suma, kurią galima paaukoti be pajamų deklaracijos. Ji grynaisiais nepriimama. Tai galima padaryti tik nuėjus į banką arba elektroniniu budu. Aukoti galima iki spalio 13 d.

  REKVIZITAI PERVEDIMUI IKI 40 LITŲ: Socialistinis Liaudies Frontas. Įmonės kodas 302483248. AB Ūkio bankas Vilniaus filialas. Sąskaitos Nr: LT 697010400002700340. Banko kodas 70104. (Būtinai nurodykite Jūsų asmens kodą.)

  Skaityti toliau »
 • Birutė Dilpšienė. Atviras laiškas Zigmui Vaišvilai, dirbtiniams kovotojams ir teisėsaugininkams, pamynusiems tiesą

  2012-08-14
  nutraukti_grandines_120x110[1][1].jpg

  Įtampa Lietuvoje neslūgsta, ji didėja. Kodėl? Kokios magnetinės srovės veikia Vyriausybę, Seimą, teisėsaugą?

  Atsakymas vienas - visiems ponams, praturtėjusiems iš sūraus darbo žmonių prakaito ir nudirbtų, supleišėjusių jo delnų - nusispjaut! Nusispjaut į praeitį, į ateitį, o svarbiausia į savo Tėvynę Lietuvą.

  Liepos 13 d. „Respublikoje" skaitydama straipsnį „Tiriami A. Paleckio liudytojų parodymai" suklausau. Palaukit, palaukit, kas prabilo - ponas Zigmutis Vaišvila! Niekada negalėčiau įžeisti žuvusiųjų, ginusių savo Tėvynę Lietuvą. Nesvarbu, ar tai įvyko sausio tryliktąją, ar bet kurią kitą dieną, atsitiktinai ar sąmoningai priešinantis užpuolikui. Jie žuvo už Tėvynę!

  Skaityti toliau »