RU EN
RSS
 • Neonaciai veržiasi į Seimą. SLF Pranešimas spaudai

  2012-10-07
  stop-2_120x110[3].jpg

  Varėnos kultūros centro direktorės pavaduotojas (!) Marius Galinis – besitikintis patekti į Seimą su 4 nacionalistinių partijų susivienijimo „Už Lietuvą Lietuvoje“ sąrašu - reklamuojasi su hitlerinėmis svastikomis išmargintu kaklaraiščiu (žr. nuotrauką žemiau).

  Ir tai ne vienintelis minėto susivienijimo kandidatas, atvirai demonstruojantis savo pronacistines ir ksenofobiškas simpatijas. Šio susivienijimo rinkimų programoje nevengiama atitinkamų teiginių ir užuominų.

  Panašus reiškiniai, kurių vis daugiai, byloja apie profašistinių nuotaikų visuomenėje skatinimą ir populiarinimą. 

  Skaityti toliau »
 • Iš SLF Prezidiumo nutarimo „Dėl kiekvieno partijos nario įsitraukimo į rinkiminę agitaciją“

  2012-10-07
  raudonas_ruporas_120x110[1][5].jpg

  Iki Seimo rinkimų liko keletas dienų. Konkurencija rinkimuose – didelė (dalyvauja 18 partinių sąrašų). Rinkėjus įtakoja už didelius finansus nuperkamos reklamos priemonės. Pasitelkiamas ir administracinis resursas (dalis seniūnų, merų, savivaldybių tarnautojų, kt.). 

  Nepaisant šito, SLF kovoja toliau. Nes žino, už ką. Už tiesą ir darbą. Prieš melą, apgaulę, konservatorius - ir jų parankinius. Už teisingumą ir prieš skurdintojus. 

  Šiuo požiūriu esame vienintelė nesisteminė, nekapitalistinė, neprijaukinta partija – tikra darbo žmonių partija. 

  Tačiau rinkimus laimi ne atskiri partijos nariai, o visas narių kolektyvas. Rinkimai – kiekvieno partijos nario aktyvizacijos kulminacija. Uždavinį – įveikti 5 procentų barjerą, t. y. apytikriai 70 000 balsų po visą Lietuvą – galime įveikti tik visi drauge. 

  Skaityti toliau »
 • Sveikiname su mokytojo diena!

  2012-10-05
  cvety_120x110[1][1].jpg

  Gerb. mokytojai,

  Socialistinis Liaudies Frontas nuoširdžiai sveikina visus šalies mokytojus ir partijos narius-pedagogus Tarptautinės mokytojo dienos proga. 

  Ir vėl ją tenka švęsti nuolat „reformuojamoje“ mokykloje. Deja, dėl begalinių „reformų“ mokytojo padėtis ne tik ne gerėja, bet nuolat blogėja. Blogėja ir materialine, ir socialine, ir kvalifikacine prasme. Kartais net susidaro įspūdis, kad reformos nukreiptos būtent prieš mokytojus, kad juos stengiamasi sunaikinti kaip „klasę“. Tuo pačiu jos neišvengiamai nukreipiamos ir prieš mokinius. 

  Mokytojas ir mokinys - vieninga ir vientisa sistema. Ir mokytojo situacijos blogėjimas neišvengiamai atsiliepia mokiniui. Jokie kompiuteriai ir programos negali pakeisti gyvo ir dvasingo mokytojo asmenybės bendravimo su mokiniu.

  Skaityti toliau »
 • Audronė Miltenienė. Dėl daugiavaikių šeimų

  2012-10-03
  miltinien[1].jpg

  SLF kandidatės į Seimą Akmenės-Joniškio rinkimų apygardoje atsakymas Daugiavaikių Mamų Draugijos „Motulės delnuos“ pirmininkei 

  ***

  Pilnai suprantame Jūsų keliamas problemas, nes 22metus šalį valdantys partiniai klanai jų nepastebi ir vis stumia į neviltį eilinius piliečius, skatiną jų emigraciją dėl išgyvenimo. Nes su tokiomis pajamomis, kurias valdantieji paliko Lietuvos liaudžiai, net žemiausiai egziztencijai nebeužtenka. Tos pačios problemos liečia mano šeimą ir mano draugų bei aplink gyvenančių šeimas. Būtent aš ir mūsų partija turėdama protingus ir pasiryžusius dirbti narius, galime aiškiai suprasti tas problemas ir rasti jų sprendimo būdą. Pirmiausiai sumažinus seimūnų pajamas ir visas lengvatas, kurias neteisėtais būdais valdžiusieji šalį 22 metus partiniai klanai sau pasiskyrė.Tai panašu į puotą maro metu, akivaizdus pasityčiojimas iš tautos. Laikas suprasti kas kam turi tarnauti.

  Skaityti toliau »
 • Vytautas Bernatonis. Kodėl aš su Algirdu Paleckiu?

  2012-09-29
  vytautas_bernatonis-foto_212x320[1].jpg

  Trumpai prisistatysiu, kadangi dauguma skaitytojų manęs nežino.

  Aš, Vytautas Bernatonis, gimiau 1940 m. lapkričio 19 d. Valstiečių šeimoje. Toliau buvo mokykla, Kauno politechnikumas, paskyrimas darbui Vilniuje cecho meistru – 1 metai, kariuomenė – 3 metai, darbas gamykloje „Plasta“ 26 metus įvairiose pareigose. Dirbdamas gamykloje „Plasta“ baigiau VISI, apgyniau technikos mokslų kandidato ir daktaro disertacijas. Įdiegiau su bendraautoriais į gamybą 23 išradimus, kas buvo įvertinta LTSR valstybine premija ir TSRS valstybine premija, suteikiant laureatų vardus. Konkurso keliu buvau išrinktas KPI profesoriumi. Suteikė profesoriaus mokslinį vardą. Dirbau 2 metus. Konkurso keliu buvau išrinktas Vilniaus meru – dirbau 10 mėnesių. Buvau atleistas iš darbo nepateikus jokių kaltinimų, už akių, gulint ligoninėje po operacijos dėl susižeidimo 1991 m. sausio 13-ąją. Bedarbis 7 metus, vėliau verslininkas. 

  Skaityti toliau »
 • SOCIALISTINIS LIAUDIES FRONTAS: 21 PUNKTAS

  2012-09-24
  naujas_slf_logotipas_120x110[1][1].jpg

  Programa 2012 metų Seimo rinkimuose

  ***

  Už Lietuvą be konservatorių, vagių ir oligarchų! 

  Už tiesą ir darbą!

  Už Socialistinį Liaudies Frontą, Nr.13 

  Skaityti toliau »
 • Interviu su Algirdu Paleckiu

  2012-09-21
  paleckis-press_120x110[1][4].jpg

  Ar Jūs ir Jūsų vadovaujama partija - Socialistinis Liaudies Frontas - dalyvausite Seimo rinkimuose? Daug kas klausia, ar Jums skirta bauda tam nesutrukdys? 

  Tikrai nesutrukdys. Baudą jau sumokėjau. O sumokėjus baudą, jokių kliūčių nebelieka. Toks įstatymas. Partija ir aš asmeniškai tikrai dalyvausime rinkimuose. Ta proga noriu nuoširdžiai padėkoti visiems, kas padėjo sumokėti baudą. Tikrai maloniai nustebintas didžiuliu žmonių solidarumu. Tai geras ženklas. 

  Skaityti toliau »
 • SLF rinkiminių agitacinių laidų per Lietuvos nacionalinę televiziją bei radiją anonsas

  2012-09-18
  spaudos_klubas_120x110[1][1].jpg

  Socialistinis Liaudies Frontas LRT rinkiminiuose laiduose dalyvaus 3 kartus:

  Rytoj - rugsėjo 19 d. - kartu su Krikščionių partiją.

  Spalio 8 ir 10 d. kartu su politine partija „Drąsos kelias“ bei Lietuvos lenkų rinkimų akcija. 

  Ir 12 d. kartu su visomis partijomis. 

  Visų laidų pradžia - 21 val. 15 min.

  Skaityti toliau »
 • VRK cenzūruoja SLF šūkį

  2012-09-17
  kolokola_120x110[1][2].jpg

  Pranešimas spaudai, 2012. 09. 17.

  Vilniaus Lazdynų rinkimų apygarda kreipėsi į VRK, prašydamas nuspręsti, ar Socialistinio Liaudies Fronto ir jo kandidato Lazdynų apygardoje Olego Ratiuko rinkiminis šūkis „Už Lietuvą be konservatorių, vagių ir oligarchų!” atitinka LR įstatymus... 

  Tas pačias pastabas išsakė ir kelios kitos, ko gero, konservatorių valdomos rinkimų apygardos. 

  Esą tokio šūkio, kuris neva žeidžia šiuo metu valdančiąją partiją, negalima spausdinti Lazdynų apygardos rinkimų leidinyje. 

  Skaityti toliau »
 • A. Paleckis skundžia teismo nuosprendį žodžio laisvės byloje

  2012-09-14
  femida_120x110[1][1].jpg

  Pranešimas spaudai, 2012 09 14

  Socialistinio Liaudies Fronto pirmininkas Algirdas Paleckis pateikė kasacinį skundą Lietuvos Aukščiausiajam Teismui dėl Vilniaus apygardos teismo 2012 m. birželio mėn. 12 d. nuosprendžio (10 400 lt baudos už nuomonę apie 1991 m. sausio 13 d. įvykius) peržiūrėjimo. 

  Esminiai A. Paleckio skundo argumentai:

  1. Teisėja A. Pocienė nesivadovavo lingvistės išvada, kad A. Paleckis išsakė tik nuomonę, kuri neturi vienos prasmės (“aiškėja, kad saviškiai šaudė į savus”), ji gali būti interpretuojama minimum dviem būdais ir todėl neturi savyje kategoriškumo.

  Skaityti toliau »