RU EN
RSS
 • SLF kreipimasis į Prezidentę dėl kreipimosi į Konstitucinį Teismą

  2012-11-06
  naujas_slf_logotipas_120x110[1][2].jpg

  Gerb. Prezidente,

  Visuomenėje plačiai žinoma, kad per 2012 m. Seimo rinkimų pirmąjį ir antrąjį turą buvo įžūliai pažeidinėjamas Seimo rinkimų įstatymas. Įvairių partijų deleguoti rinkimų stebėtojai užfiksavo pažeidimų faktus (šiuos faktus fiksuojantys protokolai yra pateikti ir saugomi Vyriausioje Rinkimų Komisijoje).

  Visi šie šiurkštūs Seimo rinkimų įstatymo pažeidimai galėjo turėti esminės įtakos rinkėjų valios iškreipimui. Nepaisant VRK ir teisėsaugos atsikalbinėjimų, didžiulė moralinė žalą pilietinei visuomenei jau padaryta. Daugumos žmonių akyse būsimasis Seimas jau neteko savo teisėtumo, legitimumo – todėl tie, kas vėliau gali kviesti nepaklusti jo priimamiems įstatymams, turės tam visą eilę argumentų. Atsižvelgiant į viską, kas aukščiau išdėstyta, mes kreipiamės į Jus su prašymu kreiptis Jums į Konstitucinį Teismą prašant išaiškinti, ar šioje rinkimų kampanijoje nebuvo Seimo rinkimų įstatymo pažeidimų. 

  Skaityti toliau »
 • Algirdas Paleckis. Kas yra mūsų partija?

  2012-11-05
  paleckis-kozlovskis_120x110[1][3].jpg

  Neseniai aptariant rinkimus partijos nariams priminiau esmę. Tai, kad mūsų partija veikia visus tris metus nuo pat 2009 m., kad ji neuždrausta, kad ji galėjo dalyvauti rinkimuose – jau pasiekimas. „Kodėl?“, – paklaus kai kas. Todėl, kad mes esame partija, kuri siekia sistemos pakeitimo – iš kapitalizmo į socializmą, naujoje jo formoje. (Socializmas – kai politikos tikslas yra žmonių daugumos poreikių tenkinimas ir kai ekonomiką bei valstybę valdo dirbančiųju atstovai. Kapitalizmas – kai politikos tikslas yra piniguočių pelnai, kai ekonomiką ir valstybę valdo jie, akių dūmimui pasisamdydami visą armiją „nepriklausomų“ ekspertų, politologų, žurnalistų ir kitų sistemos tarnų.)

  Skaityti toliau »
 • Latvijos Socialistų Partijos (LSP) suvažiavimas

  2012-10-28
  ryga_120x110[1].jpg

  Latvijos Socialistų Partija – parlamentinė partija. Ji turi 3 atstovus Latvijos Respublikos Seime bei savo deputatus keliose savivaldybėse. Dalyvaudama politinių partijų susivienijime „Santarvės Centras“ LSP sudaro valdančiąją daugumą Rygos Dūmoje. Kaip pažymėjo Rygos meras ir „Santarvės Centro“ lyderis N. Ušakovas savo sveikinimo kalboje prasidedant Latvijos socialistų suvažiavimui: „Socialistų partijos deleguoti deputatai – tai patikimi, darbštūs ir kvalifikuoti žmonės, kurie daug dėmesio skiria socialinių Latvijos sostinės gyventojų problemų sprendimui“. Iš tikrųjų, Rygoje, pavyzdžiui, daugiausiai jų pastangomis įvestas nemokamas važiavimas visuomeniniu transportu nedirbantiems pensininkams ir moksleiviams...

  Skaityti toliau »
 • Tai bus nelegitimus Seimas

  2012-10-25
  femida_120x110[1][2].jpg

  Pranešimas spaudai 

  Nepaisant šiurkščių LR Seimo rinkimų įstatymo pažeidimų – masinio balsų papirkinėjimo visoje šalyje, rinkėjų kortelių neišnešiojimo į namus, diletantiško rinkimų komisijų narių darbo, betvarkės skaičiuojant balsus iki kitos dienos vakaro, tradiciškai korumpuotų sisteminių partijų neteisėto finansavimo iš šalies biudžeto, nepaisant beprecedentinio administracinio spaudimo rinkėjams iš seniūnų ir kitų valdininkų pusės gąsdinant žmones – Vyriausioji rinkimų komisija pirmadienį patvirtino Seimo rinkimų I turo rezultatus. (Tik Zarasų-Visagino apygardoje bus perbalsuojama.) 

  Ar buvo galima realiai tikėtis kito sprendimo? 

  Skaityti toliau »
 • Algirdas Paleckis – komisaras žmogaus teisių klausimais Lietuvoje

  2012-10-24
  word_nacizm_120x110[1][5].jpg

  Algirdas Paleckis spalio 11 d. Strasbūre išrinktas „Pasaulio be nacizmo“ (Tarptautinis žmogaus teisių judėjimas) Komisaru žmogaus teisėms Lietuvoje. Tai pareigybė, kuri įgalioja A. Paleckį stebėti žmogaus teisių padėtį Lietuvoje.

  „Pasaulis be nacizmo“ – tai Strasbūre įsikūrusi ir pagal Prancūzijos įstatymus registruota tarptautinė organizacija, ginanti žmogaus teises ir vykdanti neonacizmo prevenciją.

  „Lietuva be nacizmo“ pradeda aktyviau stebėti žmogaus teisių padėtį Lietuvoje, nes čia irgi ryškėja degradacija ir panašu, kad be „Lietuvos be nacizmo“ tai mažai kam rūpi.

  Skaityti toliau »
 • „Lietuva be nacizmo“ piketo„Pilietybę - visiems!”prie Latvijos ambasados peticija

  2012-10-19
  word_nacizm_120x110[1][6].jpg

  Mes, Lietuvos Respublikos piliečiai 2012 m. rugsėjo 19 dieną, kaip ir mūsų bendraminčiai kituose pasaulio miestuose, rengiame piketus prie Latvijos ambasadų, protestuodami prieš grubius žmogaus teisių pažeidimus kaimyninėje Latvijoje. Daugiau nei 300 000 šios šalies gyventojų neturi Latvijos Respublikos pilietybės vien dėl savo priklausymo tautinei mažumai. Šie žmonės neturi jokių pilietinių teisų, jie negali net dalyvauti demokratiniuose rinkimuose. 

  Ir tai vyksta šalyje , kurioje yra tik apie 2 000 000 gyventojų ir kuri yra Europos Sąjungos valstybė.

  Skaityti toliau »
 • Liaudis reikalauja skelbti naujus rinkimus. Be nusikaltėlių!

  2012-10-19
  seimas_120x110[1].jpg

  SLF pranešimas spaudai 

  TV3 laidoje “Kodėl?” (http://www.tv3play.lt/program/kodel - ieškokite 12. 10. 15 d. laidos) yla išlindo iš maišo – šiuose Seimo rinkimuose balsus pirko beveik visų „tradiciškai nešvarių“ partijų - Darbo partijos, Tvarkos ir Teisingumo, socialdemokratų - atstovai. 

  20 metų mus valdantis melagių, vagių ir nusikaltėlių elitas galutinai demaskavo save. Anksčiau jie pirko atskirus politikus. Vėliau jie pirko ištįsas partijas. Dabar jie perka visus rinkimus. Ir paskui laidose rimtais veidais kalba burtažodžiais: „Demokratija“, „teisinė valstybė“. 

  Šie rinkimai – farsas. Ši demokratija – farsas. 

  Kapitalizme, tai yra kapitalo (pinigų) valdžios sąlygomis – kitaip ir nebūna. 

  Skaityti toliau »
 • SLF Prezidiumo pareiškimas dėl preliminarių 2012 m. Seimo rinkimų rezultatų

  2012-10-17
  naujas_slf_logotipas_120x110[2].jpg

  Negalutiniais VRK duomenimis, suskaičiavus balsus iš 2017 apylinkių, 2012 m. Seimo rinkimuose SLF surinko 1,21 proc. balsų. Už SLF visoje Lietuvoje ir užsienyje balsavo 16 491 žmonių. 

  SLF Seimo rinkimuose dalyvavo pirmą kartą. (Anksčiau dalyvavome kaip nesusivienijusios partijos – Lietuvos Socialistų Partija 1996 m. ir Fronto partija 2008 m.) 

  Programa maksimum - pasiekti 5 procentų ribą, kad turėtume atstovų Seime – neįgyvendinta. 

  Programa mininum - pristatyti partiją visuomenei, kad apie ją ir jos programines nuostatas rinkimų metu sužinotų kuo daugiau šalies piliečių – įgyvendinta . Tapome Lietuvos politikos subjektu šalies mastu. 

  Skaityti toliau »
 • A. Paleckio liudininkų byla perduota teismui

  2012-10-15
  prokuratura_120x110[1].jpg

  A. Paleckio teisme apie šūvius nuo stogų 1991 m. sausio 13 d. drąsiai liudijusių vilniečių Danguolės Raugalienės ir Jaunučio Leko bylos po tyrimo policijoje ir prokuratūroje jau perduotos teismui.

  Suformuluoti kaltinimai - melagingi liudijimai. 

  Sistema ginasi, bet nerangiai. 

  Sekite mūsų pranešimus apie šias žmogaus teisių pažeidimų bylas. 

  Skaityti toliau »
 • Ekstremistai vėl lieja kraują. SLF pranešimas spaudai

  2012-10-11
  neandertalec_120x110[1].jpg

  Ekstremistai vėl lieja krauja – Landsbergio ginklanešys Algirdas Patackas, „Drąsos kelio“ kandidatas į Seimą, tiesioginiame LRT eteryje spalio 8 d. sviedė stiklinę į Socialinio Liaudies Fronto atstovą Vytautą Bernatonį. Šukėmis prakirsta gretima sėdėjusios moters ranka.

  Kodėl Patackas pašėlo? V. Bernatonis prasidėjus diskusijai pasakė istorinę frazę: „Lietuvos nusikaltėlis numeris vienas yra Vytautas Landsbergis, kurio nebaudžiamumas Lietuvoje skatino ir toliau vykdyti ardymo politiką. Ardymo politika yra tai, ką šiandien turi Lietuva. Nesusitvarkęs su valstybės valdymu suprato, pajutęs žmonių nepasitenkinimą, kad gerai nesibaigs, ir jis gali neišlikt valdžioj. Todėl jis išprovokavo, aš buvau tų įvykių liudininkas, kruvinas žudynes Sausio 13-ąją 1991 metais“.

  Skaityti toliau »