RU EN
RSS
 • Audronė Miltenienė. Dėl daugiavaikių šeimų

  2012-10-03
  miltinien[1].jpg

  SLF kandidatės į Seimą Akmenės-Joniškio rinkimų apygardoje atsakymas Daugiavaikių Mamų Draugijos „Motulės delnuos“ pirmininkei 

  ***

  Pilnai suprantame Jūsų keliamas problemas, nes 22metus šalį valdantys partiniai klanai jų nepastebi ir vis stumia į neviltį eilinius piliečius, skatiną jų emigraciją dėl išgyvenimo. Nes su tokiomis pajamomis, kurias valdantieji paliko Lietuvos liaudžiai, net žemiausiai egziztencijai nebeužtenka. Tos pačios problemos liečia mano šeimą ir mano draugų bei aplink gyvenančių šeimas. Būtent aš ir mūsų partija turėdama protingus ir pasiryžusius dirbti narius, galime aiškiai suprasti tas problemas ir rasti jų sprendimo būdą. Pirmiausiai sumažinus seimūnų pajamas ir visas lengvatas, kurias neteisėtais būdais valdžiusieji šalį 22 metus partiniai klanai sau pasiskyrė.Tai panašu į puotą maro metu, akivaizdus pasityčiojimas iš tautos. Laikas suprasti kas kam turi tarnauti.

  Skaityti toliau »
 • Vytautas Bernatonis. Kodėl aš su Algirdu Paleckiu?

  2012-09-29
  vytautas_bernatonis-foto_212x320[1].jpg

  Trumpai prisistatysiu, kadangi dauguma skaitytojų manęs nežino.

  Aš, Vytautas Bernatonis, gimiau 1940 m. lapkričio 19 d. Valstiečių šeimoje. Toliau buvo mokykla, Kauno politechnikumas, paskyrimas darbui Vilniuje cecho meistru – 1 metai, kariuomenė – 3 metai, darbas gamykloje „Plasta“ 26 metus įvairiose pareigose. Dirbdamas gamykloje „Plasta“ baigiau VISI, apgyniau technikos mokslų kandidato ir daktaro disertacijas. Įdiegiau su bendraautoriais į gamybą 23 išradimus, kas buvo įvertinta LTSR valstybine premija ir TSRS valstybine premija, suteikiant laureatų vardus. Konkurso keliu buvau išrinktas KPI profesoriumi. Suteikė profesoriaus mokslinį vardą. Dirbau 2 metus. Konkurso keliu buvau išrinktas Vilniaus meru – dirbau 10 mėnesių. Buvau atleistas iš darbo nepateikus jokių kaltinimų, už akių, gulint ligoninėje po operacijos dėl susižeidimo 1991 m. sausio 13-ąją. Bedarbis 7 metus, vėliau verslininkas. 

  Skaityti toliau »
 • SOCIALISTINIS LIAUDIES FRONTAS: 21 PUNKTAS

  2012-09-24
  naujas_slf_logotipas_120x110[1][1].jpg

  Programa 2012 metų Seimo rinkimuose

  ***

  Už Lietuvą be konservatorių, vagių ir oligarchų! 

  Už tiesą ir darbą!

  Už Socialistinį Liaudies Frontą, Nr.13 

  Skaityti toliau »
 • Interviu su Algirdu Paleckiu

  2012-09-21
  paleckis-press_120x110[1][4].jpg

  Ar Jūs ir Jūsų vadovaujama partija - Socialistinis Liaudies Frontas - dalyvausite Seimo rinkimuose? Daug kas klausia, ar Jums skirta bauda tam nesutrukdys? 

  Tikrai nesutrukdys. Baudą jau sumokėjau. O sumokėjus baudą, jokių kliūčių nebelieka. Toks įstatymas. Partija ir aš asmeniškai tikrai dalyvausime rinkimuose. Ta proga noriu nuoširdžiai padėkoti visiems, kas padėjo sumokėti baudą. Tikrai maloniai nustebintas didžiuliu žmonių solidarumu. Tai geras ženklas. 

  Skaityti toliau »
 • SLF rinkiminių agitacinių laidų per Lietuvos nacionalinę televiziją bei radiją anonsas

  2012-09-18
  spaudos_klubas_120x110[1][1].jpg

  Socialistinis Liaudies Frontas LRT rinkiminiuose laiduose dalyvaus 3 kartus:

  Rytoj - rugsėjo 19 d. - kartu su Krikščionių partiją.

  Spalio 8 ir 10 d. kartu su politine partija „Drąsos kelias“ bei Lietuvos lenkų rinkimų akcija. 

  Ir 12 d. kartu su visomis partijomis. 

  Visų laidų pradžia - 21 val. 15 min.

  Skaityti toliau »
 • VRK cenzūruoja SLF šūkį

  2012-09-17
  kolokola_120x110[1][2].jpg

  Pranešimas spaudai, 2012. 09. 17.

  Vilniaus Lazdynų rinkimų apygarda kreipėsi į VRK, prašydamas nuspręsti, ar Socialistinio Liaudies Fronto ir jo kandidato Lazdynų apygardoje Olego Ratiuko rinkiminis šūkis „Už Lietuvą be konservatorių, vagių ir oligarchų!” atitinka LR įstatymus... 

  Tas pačias pastabas išsakė ir kelios kitos, ko gero, konservatorių valdomos rinkimų apygardos. 

  Esą tokio šūkio, kuris neva žeidžia šiuo metu valdančiąją partiją, negalima spausdinti Lazdynų apygardos rinkimų leidinyje. 

  Skaityti toliau »
 • A. Paleckis skundžia teismo nuosprendį žodžio laisvės byloje

  2012-09-14
  femida_120x110[1][1].jpg

  Pranešimas spaudai, 2012 09 14

  Socialistinio Liaudies Fronto pirmininkas Algirdas Paleckis pateikė kasacinį skundą Lietuvos Aukščiausiajam Teismui dėl Vilniaus apygardos teismo 2012 m. birželio mėn. 12 d. nuosprendžio (10 400 lt baudos už nuomonę apie 1991 m. sausio 13 d. įvykius) peržiūrėjimo. 

  Esminiai A. Paleckio skundo argumentai:

  1. Teisėja A. Pocienė nesivadovavo lingvistės išvada, kad A. Paleckis išsakė tik nuomonę, kuri neturi vienos prasmės (“aiškėja, kad saviškiai šaudė į savus”), ji gali būti interpretuojama minimum dviem būdais ir todėl neturi savyje kategoriškumo.

  Skaityti toliau »
 • SLF kandidatų daugmandatėje ir vienmandatėse apygardose sąrašai

  2012-09-12
  slfrontas-veliava_dangaus_fone_120x110[1][3].jpg

  Gerbiami Lietuvos žmonės,

  Socialistinis Liaudies Frontas dalyvauja 2012 m. Seimo rinkimuose nesibaigiančios ekonominės krizės sąlygomis. Tai ponų sukurtos Lietuvoje sistemos krizė. Už ją vienodai atsakingos visos iki šiol valdžioje buvusios partijos.

  SLF narių ir rėmėjų pečių neslegia įvairių lygių valdžios klaidos ir nusikaltimai griaunant Lietuvą, jos miestų, miestelių ir kaimo gyvenimą, darkant jos žmonių likimus. Mes nedalyvavome begaliniuose politiniuose skandaluose ir korupcinėse istorijose, tad jaučiamės turį teisę ir pareigą kreiptis į Jus, gerbiami Lietuvos piliečiai.

  Mūsų lakoniškos ir aiškios Seimo rinkimų programos pagrindas - tai visai visuomenei tarnaujančios ekonomikos, socialinio teisingumo ir liaudies demokratijos principai, tai socialinės valstybės orientyras. Socialistinio Liaudies Fronto sąrašo dalyviai ir vienmandačių apygardų kandidatai dės visas pastangas tam, kad įtvirtintų šiuos principus mūsų gyvenime.

  (Iš Socialistinio Liaudies Fronto III-jo suvažiavimo kreipimasi į Lietuvos žmones)

  Skaityti toliau »
 • SLF rinkiminis numeris - 13

  2012-09-11
  naujas_slf_logotipas_120x110[1].jpg

  Gerbiami partijos nariai, 

  Šiandien burtų keliu ištraukti partijų numeriai, kurie bus rinkimų biuletenyje. 

  Socialistinis Liaudies Frontas - Nr. 13!

  Raginame jau dabar pradėti jį skleisti tarp žmonių. 

  Jis lengvai įsimenamas. 

  Šiuo metu ruošiama kita agitacinė medžiaga.

  Skaityti toliau »
 • Algirdas Paleckis. Apie artėjančius rinkimus

  2012-09-11
  paleckis-kozlovskis_120x110[1][2].jpg

  Netrukus duosiu interviu Baltarusijos televizijai apie rinkimus Lietuvoje. Ką svarbaus ir įdomaus pasakyti, be to, būnant suinteresuota šalimi (mūsų partija irgi dalyvauja rinkimuose)?

  Ko gero, geriausia politika yra tiesos sakymas (honesty is the best policy, kaip sako britai). Tiek dabar valdę konservatoriai, tiek iki jų valdę socialdemokratai mažai kuo skiriasi iš esmės. Abi šios jėgos su savo mažesniaisiais partneriais per 20 metų nepadarė jokio proveržio, ir situacija vis labiau komplikavosi. Jau ko verta masinė emigracija iš Lietuvos, kai kiekviena šeima patyrė savą dramą, išsiskyrimus? Šeimos atskirtos. Ir kodėl? Nes Lietuvoje sunku rasti gerai apmokamą darbą, be to, daug ką žeidžia valdančiųjų savivalė, korupcija, teisėsaugos bejėgiškumas.

   

  Skaityti toliau »