RU EN
RSS
 • Tai bus nelegitimus Seimas

  2012-10-25
  femida_120x110[1][2].jpg

  Pranešimas spaudai 

  Nepaisant šiurkščių LR Seimo rinkimų įstatymo pažeidimų – masinio balsų papirkinėjimo visoje šalyje, rinkėjų kortelių neišnešiojimo į namus, diletantiško rinkimų komisijų narių darbo, betvarkės skaičiuojant balsus iki kitos dienos vakaro, tradiciškai korumpuotų sisteminių partijų neteisėto finansavimo iš šalies biudžeto, nepaisant beprecedentinio administracinio spaudimo rinkėjams iš seniūnų ir kitų valdininkų pusės gąsdinant žmones – Vyriausioji rinkimų komisija pirmadienį patvirtino Seimo rinkimų I turo rezultatus. (Tik Zarasų-Visagino apygardoje bus perbalsuojama.) 

  Ar buvo galima realiai tikėtis kito sprendimo? 

  Skaityti toliau »
 • Algirdas Paleckis – komisaras žmogaus teisių klausimais Lietuvoje

  2012-10-24
  word_nacizm_120x110[1][5].jpg

  Algirdas Paleckis spalio 11 d. Strasbūre išrinktas „Pasaulio be nacizmo“ (Tarptautinis žmogaus teisių judėjimas) Komisaru žmogaus teisėms Lietuvoje. Tai pareigybė, kuri įgalioja A. Paleckį stebėti žmogaus teisių padėtį Lietuvoje.

  „Pasaulis be nacizmo“ – tai Strasbūre įsikūrusi ir pagal Prancūzijos įstatymus registruota tarptautinė organizacija, ginanti žmogaus teises ir vykdanti neonacizmo prevenciją.

  „Lietuva be nacizmo“ pradeda aktyviau stebėti žmogaus teisių padėtį Lietuvoje, nes čia irgi ryškėja degradacija ir panašu, kad be „Lietuvos be nacizmo“ tai mažai kam rūpi.

  Skaityti toliau »
 • „Lietuva be nacizmo“ piketo„Pilietybę - visiems!”prie Latvijos ambasados peticija

  2012-10-19
  word_nacizm_120x110[1][6].jpg

  Mes, Lietuvos Respublikos piliečiai 2012 m. rugsėjo 19 dieną, kaip ir mūsų bendraminčiai kituose pasaulio miestuose, rengiame piketus prie Latvijos ambasadų, protestuodami prieš grubius žmogaus teisių pažeidimus kaimyninėje Latvijoje. Daugiau nei 300 000 šios šalies gyventojų neturi Latvijos Respublikos pilietybės vien dėl savo priklausymo tautinei mažumai. Šie žmonės neturi jokių pilietinių teisų, jie negali net dalyvauti demokratiniuose rinkimuose. 

  Ir tai vyksta šalyje , kurioje yra tik apie 2 000 000 gyventojų ir kuri yra Europos Sąjungos valstybė.

  Skaityti toliau »
 • Liaudis reikalauja skelbti naujus rinkimus. Be nusikaltėlių!

  2012-10-19
  seimas_120x110[1].jpg

  SLF pranešimas spaudai 

  TV3 laidoje “Kodėl?” (http://www.tv3play.lt/program/kodel - ieškokite 12. 10. 15 d. laidos) yla išlindo iš maišo – šiuose Seimo rinkimuose balsus pirko beveik visų „tradiciškai nešvarių“ partijų - Darbo partijos, Tvarkos ir Teisingumo, socialdemokratų - atstovai. 

  20 metų mus valdantis melagių, vagių ir nusikaltėlių elitas galutinai demaskavo save. Anksčiau jie pirko atskirus politikus. Vėliau jie pirko ištįsas partijas. Dabar jie perka visus rinkimus. Ir paskui laidose rimtais veidais kalba burtažodžiais: „Demokratija“, „teisinė valstybė“. 

  Šie rinkimai – farsas. Ši demokratija – farsas. 

  Kapitalizme, tai yra kapitalo (pinigų) valdžios sąlygomis – kitaip ir nebūna. 

  Skaityti toliau »
 • SLF Prezidiumo pareiškimas dėl preliminarių 2012 m. Seimo rinkimų rezultatų

  2012-10-17
  naujas_slf_logotipas_120x110[2].jpg

  Negalutiniais VRK duomenimis, suskaičiavus balsus iš 2017 apylinkių, 2012 m. Seimo rinkimuose SLF surinko 1,21 proc. balsų. Už SLF visoje Lietuvoje ir užsienyje balsavo 16 491 žmonių. 

  SLF Seimo rinkimuose dalyvavo pirmą kartą. (Anksčiau dalyvavome kaip nesusivienijusios partijos – Lietuvos Socialistų Partija 1996 m. ir Fronto partija 2008 m.) 

  Programa maksimum - pasiekti 5 procentų ribą, kad turėtume atstovų Seime – neįgyvendinta. 

  Programa mininum - pristatyti partiją visuomenei, kad apie ją ir jos programines nuostatas rinkimų metu sužinotų kuo daugiau šalies piliečių – įgyvendinta . Tapome Lietuvos politikos subjektu šalies mastu. 

  Skaityti toliau »
 • A. Paleckio liudininkų byla perduota teismui

  2012-10-15
  prokuratura_120x110[1].jpg

  A. Paleckio teisme apie šūvius nuo stogų 1991 m. sausio 13 d. drąsiai liudijusių vilniečių Danguolės Raugalienės ir Jaunučio Leko bylos po tyrimo policijoje ir prokuratūroje jau perduotos teismui.

  Suformuluoti kaltinimai - melagingi liudijimai. 

  Sistema ginasi, bet nerangiai. 

  Sekite mūsų pranešimus apie šias žmogaus teisių pažeidimų bylas. 

  Skaityti toliau »
 • Ekstremistai vėl lieja kraują. SLF pranešimas spaudai

  2012-10-11
  neandertalec_120x110[1].jpg

  Ekstremistai vėl lieja krauja – Landsbergio ginklanešys Algirdas Patackas, „Drąsos kelio“ kandidatas į Seimą, tiesioginiame LRT eteryje spalio 8 d. sviedė stiklinę į Socialinio Liaudies Fronto atstovą Vytautą Bernatonį. Šukėmis prakirsta gretima sėdėjusios moters ranka.

  Kodėl Patackas pašėlo? V. Bernatonis prasidėjus diskusijai pasakė istorinę frazę: „Lietuvos nusikaltėlis numeris vienas yra Vytautas Landsbergis, kurio nebaudžiamumas Lietuvoje skatino ir toliau vykdyti ardymo politiką. Ardymo politika yra tai, ką šiandien turi Lietuva. Nesusitvarkęs su valstybės valdymu suprato, pajutęs žmonių nepasitenkinimą, kad gerai nesibaigs, ir jis gali neišlikt valdžioj. Todėl jis išprovokavo, aš buvau tų įvykių liudininkas, kruvinas žudynes Sausio 13-ąją 1991 metais“.

  Skaityti toliau »
 • Neonaciai veržiasi į Seimą. SLF Pranešimas spaudai

  2012-10-07
  stop-2_120x110[3].jpg

  Varėnos kultūros centro direktorės pavaduotojas (!) Marius Galinis – besitikintis patekti į Seimą su 4 nacionalistinių partijų susivienijimo „Už Lietuvą Lietuvoje“ sąrašu - reklamuojasi su hitlerinėmis svastikomis išmargintu kaklaraiščiu (žr. nuotrauką žemiau).

  Ir tai ne vienintelis minėto susivienijimo kandidatas, atvirai demonstruojantis savo pronacistines ir ksenofobiškas simpatijas. Šio susivienijimo rinkimų programoje nevengiama atitinkamų teiginių ir užuominų.

  Panašus reiškiniai, kurių vis daugiai, byloja apie profašistinių nuotaikų visuomenėje skatinimą ir populiarinimą. 

  Skaityti toliau »
 • Iš SLF Prezidiumo nutarimo „Dėl kiekvieno partijos nario įsitraukimo į rinkiminę agitaciją“

  2012-10-07
  raudonas_ruporas_120x110[1][5].jpg

  Iki Seimo rinkimų liko keletas dienų. Konkurencija rinkimuose – didelė (dalyvauja 18 partinių sąrašų). Rinkėjus įtakoja už didelius finansus nuperkamos reklamos priemonės. Pasitelkiamas ir administracinis resursas (dalis seniūnų, merų, savivaldybių tarnautojų, kt.). 

  Nepaisant šito, SLF kovoja toliau. Nes žino, už ką. Už tiesą ir darbą. Prieš melą, apgaulę, konservatorius - ir jų parankinius. Už teisingumą ir prieš skurdintojus. 

  Šiuo požiūriu esame vienintelė nesisteminė, nekapitalistinė, neprijaukinta partija – tikra darbo žmonių partija. 

  Tačiau rinkimus laimi ne atskiri partijos nariai, o visas narių kolektyvas. Rinkimai – kiekvieno partijos nario aktyvizacijos kulminacija. Uždavinį – įveikti 5 procentų barjerą, t. y. apytikriai 70 000 balsų po visą Lietuvą – galime įveikti tik visi drauge. 

  Skaityti toliau »
 • Sveikiname su mokytojo diena!

  2012-10-05
  cvety_120x110[1][1].jpg

  Gerb. mokytojai,

  Socialistinis Liaudies Frontas nuoširdžiai sveikina visus šalies mokytojus ir partijos narius-pedagogus Tarptautinės mokytojo dienos proga. 

  Ir vėl ją tenka švęsti nuolat „reformuojamoje“ mokykloje. Deja, dėl begalinių „reformų“ mokytojo padėtis ne tik ne gerėja, bet nuolat blogėja. Blogėja ir materialine, ir socialine, ir kvalifikacine prasme. Kartais net susidaro įspūdis, kad reformos nukreiptos būtent prieš mokytojus, kad juos stengiamasi sunaikinti kaip „klasę“. Tuo pačiu jos neišvengiamai nukreipiamos ir prieš mokinius. 

  Mokytojas ir mokinys - vieninga ir vientisa sistema. Ir mokytojo situacijos blogėjimas neišvengiamai atsiliepia mokiniui. Jokie kompiuteriai ir programos negali pakeisti gyvo ir dvasingo mokytojo asmenybės bendravimo su mokiniu.

  Skaityti toliau »