RU EN
RSS
 • Teroras Briuselyje: Briuselis skina kruvinus savo veiklos vaisius

  2016-03-25
  Terorizm.jpg

  Negalima viena ranka maitinti teroristus, o kita ranka su jais kovoti. Dėl nusikalstamos Briuselio politikos kenčia Artimųjų Rytų, Šiaurės Afrikos, o dabar ir Europos gyventojai. Briuselyje įvyko serija kruvinų teroro aktų, nusinešusių kelias dešimtis gyvybių. Europa liūdi. “Islano valstybės” teroristai prisiėmė atsakomybę už šiuos išpuolius.

  Skaityti toliau »
 • Bendras komunistinių ir darbo partijų PAREIŠKIMAS

  2016-03-22
  Iniciatyva KP_120x110.jpg

  Komunistų ir darbo partijos, kurios pasirašė šį pareiškimą, SMERKIA JAV, NATO, ES, o taip pat jų "sąjungininkų" Turkijos, Saudo Arabijos ir Kataro imperialistines agresijas, intervencijas ir karus. Šių nusikalstamų jėgų veiksmai sukėlė milijonų migrantų ir pabėgėlių bangą.

  Skaityti toliau »
 • Suomijos parlamentas spręs, ar šalis atsisakys euro

  2016-03-19
  Euro-nulis_120x110.jpg

  Pasak Suomijos parlamento, turinčio 200 narių, sekretorės Johanos Sarhimos (Johanna Sarhimaa), artimiausiu metu bus surengti debatai, kuriuose parlamentarai spręs „Fixit“ arba Suomijos išėjimą iš euro zonos.

  Skaityti toliau »
 • Iš Latvijos deportuoti keturi Lietuvos antifašistai (atnaujinta)

  2016-03-16
  waffen-ss_120x110[1].jpg

  Kovo 16 d., 8 val. ryto Latvijos teritorijoje sulaikyti iš Lietuvos  į Rygą vykę keturi Lietuvos Respublikos piliečiai: Socialistinio liaudies fronto (SLF) pirmininko pavaduotojas, žurnalistas G. Grabauskas; SLF narys, "Lietuva be nacizmo" Kauno skyriaus pirmininko pavaduotojas H. Juodiška; Lietuvos žmogaus teisių stebėtojų sąjungos vadovas D. Šulcas ir judėjimo "Vytis" narys B. Mikulėnas. Jie vyko stebėti neonacistų parado kasmet tradiciškai vykstančio Rygoje. 

  Skaityti toliau »
 • Dėl Rusijos žurnalistų sulaikymo bei deportavimo iš Lietuvos

  2016-03-15
  Naujas SLF logotipas_120x110.jpg

  Socialistinio Liaudies Fronto ir visuomeninių organizacijų

  pareiškimas

  Kovo 9-10 dienomis Lietuvoje įvykdytas dar vienas grubus žmogaus teisių pažeidimas. Imtasi represinių veiksmų Rusijos žurnalistų atžvilgiu. Trys P. Zarubino vadovaujamos Rusijos TV žurnalistų grupės nariai sulaikyti, nugabenti į viešbutį ir netrukus išsiusti iš Lietuvos. Teigiama, jog ketvirtas grupės narys dingo-pasislėpė arba sužinojęs apie kolegų sulaikymą, per Lenkiją išvyko į Rusiją.

  Skaityti toliau »
 • WikiLeaks“: Lietuva išlieka viena lojaliausių šalių Jungtinėms Valstijoms

  2016-03-11
  Ucho_120x110.jpg

  „WikiLeaks“ paviešino 2008 m. vasario 14 d. dokumentą, kuris įrodo, kad Lietuva jau seniai vykdo visus, net absurdiškiausius JAV nurodymus ir toliau, kaip pažymima dokumente, „išlieka viena lojaliausių šalių Jungtinėms Valstijoms“.

  Skaityti toliau »
 • Donaldo Trampo rekomendacijos Lietuvos valdžiai

  2016-03-09
  Donaldas-Trampas_120x110.jpg

  Pabaltijo valstybės nesenai pareiškė apie tai, kad negali vystytis, nes jų kaimynė Rusija. Mes galime patarti ir padėti kad kaimynais pas juos būtų Afrikos valstybės. Perkelsime visus pabaltijiečių į Afrikos kontinentą, o Afrikos gyventojus – į Pabaltijo valstybių teritoriją.

  Skaityti toliau »
 • Mielos mūsų moterys!

  2016-03-08
  Tulpe_120x110.jpg

  Iš visos širdies sveikiname Jus su kovo 8-ąja, su Tarptautine Moters diena!Linkime laimės, džiaugsmo, ištvermės! Kad Jūsų gyvenime vyktų geros permainos ir lydėtų atgimstančio pavasario nuotaika!

  Jei Lietuvoje įsigalės pagrindinės mūsų vertybės-taikos ir socialinio teisingumo idėjos, tai moterys bus tikrai gerbiamos ir turės realias sąlygas gyventi saugiai ir prasmingai.

  Linkime gražios šventės!

  Skaityti toliau »
 • Socialistinio Liaudies Fronto akcija prie Švietimo ministerijos

  2016-03-06
  Lietuva be mokslo_120x110.jpg

  Kovo 4 d. prie LR Švietimo ministerijos įvyko Socialistinio Liaudies Fronto (SLF) organizuotas piketas, kurio tikslas-palaikyti mokytojų streiką ir išreikšti aiškią SLF poziciją-ši partija pasisako už esmines pažangias permainas Lietuvos švietimo sistemoje.

  Skaityti toliau »
 • Už vieną pensiją lietuvis negali net susideginti, o lenkas gali susideginti tris kartus

  2016-03-04
  Bedniaki_120x110.jpg

  Už vieną pensiją Lietuvos gyventojas negali sau leisti būti sudeginamas krematoriume, tuo metu Lenkijos piliečio pensija leistų tai padaryti tris kartus.

  Skaityti toliau »