RU EN

NATO saulėlydis, arba kaip A. Hitlerio generolai tapo NATO vadovais

2016-07-27

„Voltaire Network“ („Réseau Voltaire“) yra tarptautinė nepelno organizacija, įkurta Paryžiuje. Jos principas – nepriklausyti jokiai bažnyčiai, politinei grupuotei. 17 kalbų savo nemokamame tinklalapyje voltairenet.org ir dviejose duomenų bazėse (911investigations.net and gulfinvestigations.net) „Voltaire Network“ spausdina tai, ko Lietuvos nepriklausomoje žiniasklaidoje nerasite, tačiau ką istorikai žino. Šįsyk Jūsų dėmesiui – publikacija, parengta pagal „Voltaire Network“ publikacijas, skirtas NATO saulėlydžiui ir NATO ryšiams su Adolfo Hitlerio generolais, vadovavusiais NATO.

Tarptautinių atsiskaitymų bankas (TAB; angl. Bank for International Settlements) – tarptautinė centrinių bankų organizacija, skatinanti ir prižiūrinti tarptautinį monetarinį ir finansinį bendradarbiavimą – buvo įsteigtas 1930 m. Bazelyje (Šveicarija). Tai seniausia veikianti pasaulio tarptautinė finansų organizacija. Banko steigėjai – valstybių centriniai bankai. Bankas skatina bendradarbiavimą tarp centrinių bankų, jiems teikia daug finansinių paslaugų (teikia kreditus, priima depozitus, veikia kaip garantas ir tarpininkas). Šiuo metu TAB nariai yra 55 valstybių centriniai bankai, Europos Centrinis Bankas ir Tarptautinis valiutos fondas. Lietuvos bankas yra Tarptautinių atsiskaitymų banko narys nuo 1931 m. 1940 m., Lietuvą okupavus TSRS, Tarptautinių atsiskaitymų bankas nuostoliams, patirtiems užšaldžius jo sąskaitą Lietuvos banke, kompensuoti perėmė iš Lietuvos banko 62,2 kg aukso. Likusią aukso dalį (569,8 kg) Lietuva iš Tarptautinių atsiskaitymų banko atgavo 1992 m. Nuo 1992 m. Lietuvos banko narystė TAB buvo atkurta ir grąžintos jam priklausiusios banko akcijos. Šiuo metu Lietuvos bankas turi 1070 TAB akcijų. Lietuvos banko vadovas dalyvauja TAB metiniuose akcininkų susirinkimuose ir kituose renginiuose. Taip teigiama vikipedijoje.

Pasak „Voltaire Network“, bankas įkurtas, kai JAV dar nebuvo pagrindinė pasaulio imperialistinė jėga. Vienas A. Hitlerio padėjėjų – Preskotas Bušas (Prescott Bush), kuris kartu su kitais šešiais direktoriais įkūrė „Union Banking Corporation“, korporaciją, laikiusią nacių lyderių auksą.

2004 m. „The Guardian“ publikacijoje „Kaip Bušo senelis padėjo Hitleriui iškilti į valdžią“ išsamiai aprašė šią istoriją. „Kai Amerika įsitraukė į karą, P. Bušas dirbo su kompanijomis, kurios finansavo Hitlerio atėjimą į valdžią. Pinigai, uždirbti iš šio darbo, padėjo sukurti Bušų turtą ir politinę dinastiją“, – teigiama publikacijoje.

P. Bušas – JAV prezidento, buvusio CŽV vadovo Džordžo Herberto Volkerio Bušo (George H. W. Bush) tėvas, kito JAV prezidento, Dž. H. V. Bušo sūnaus Džordžo Volkerio Bušo (George W. Bush) senelis. Įdomu, kad „Kaukolės ir kaulų“ draugijos, kurią kai kas vadina masoniška, narys P. Bušas rėmė „Jungtinį Negrų koledžo fondą“ („United Negro College Fund“; šis pavadinimas tebeegzistuoja, nors negrais vadinti afroamerikiečių negalima, o ir šio fondo tinklalapyje nerašoma, ką reiškia santrumpa; fondas remia afrikiečius – red. past.).

Kodėl NATO patiria saulėlydį? Prisiminkime, kas yra NATO. Kai Europos elitas supanikavo, kad po Antrojo pasaulinio karo daug galios įgaus komunistų partijos, 1949 m. kilo panika, vyko masinis bėgimas į JAV. 1955 m. Vakarų Vokietijai liepta performuoti savo armiją. JAV dominuojama NATO, Jungtinė Karalystė ir Tarybų Sąjunga pasaulyje vykdė perversmus, politines žmogžudystes, Vengrijos ir Čekoslovakijos okupacijas.

Kai TSRS žlugo, JAV liko imperija ir toliau naudojasi NATO. Pirminės užduoties sustabdyti Tarybų Sąjungą ir neleisti Vakaruose išsikeroti komunistų organizacijoms nebeliko. 1998 m. NATO pradėjo pirmą karą prieš nedidelę, niekam pavojaus nekėlusią valstybę (Serbiją). JAV sukūrė konfliktui priežastį: suformavo Kosovo teroristų mafiją, kuri veikė iš Turkijos Inčirliko karinės oro pajėgų bazės ir vykdė teroro kampaniją Serbijoje.

Išnykus TSRS, pasaulyje nebeliko valstybės, kuri galėtų lygiuotis į JAV ir netgi į NATO. Tačiau 2001 m. rugsėjo 11 d. nutiko tai, kas sukūrė naują priešą – terorizmą.

Pagal Pirmąjį straipsnį NATO yra gynybinis aljansas, tačiau jis vykdo geografines intervencijas. Afrikoje įkurtas „AfriCom“, o štai Lotynų Amerika liko vienintelė, kur Pentagonas dar nenusiuntė savo karių.

Aljansas dabar dalyvauja visuose vykstančiuose karuose. NATO koordinavo Libijos griuvimą 2011 m., kai „AfriCom“ vadas generolas Karteris Hemas (Carter Ham) atsisakė naudotis „Al Qaida“, kad būtų nuverstas Muamaras Gadafis (Muammar Gaddafi). 2012 m. NATO praėjo koordinuoti karą prieš Siriją iš savo punkto Izmiro mieste Turkijoje.

Po truputį į NATO buvo įtrauktos ne tik Europos valstybės: Bahreinas, Izraelis, Jordanija, Kataras, Kuveitas. Dabar kiekviena NATO narė turi ruoštis bet kuriam karui ir jiems skirti 2 proc. savo biudžeto. Kadangi ginklai dažniausiai neatitinka NATO standarto, NATO narės kviečiamos pirkti jų iš Vašingtono.

NATO funkcionuoja kaip reketininkų mafiozų organizacija: kas nemoka, tam teks teroristų atakos.

Po 2000-ųjų „Al Qaida“ isterijos atsirado naujas priešas – „Daesh“. Visos NATO narės buvo pakviestos nuversti šį „islamo emyratą“ ir prisijungti prie „globalinės koalicijos“. „Islamo emyratas“ sukurtas 2006 m. JAV.

Kitas žaidimo dalyvis yra Rusija, kurios agresyvūs veiksmai, kaip teigiama, kelia nestabilumą regione. Aljansas kaltina Rusiją dėl Krymo aneksijos, bet neigia aneksijos kontekstą: perversmą, kurį CŽV suorganizavo Kijeve.

Kaip NATO susijusi su naciais? Tiesiogiai. Nacių generolas Raihardas Gėlenas (1902–1979), tiesiogiai atsakingas už „Galutinį sprendimą“, vadovavęs Vermachto Rusijos skyriui, Šaltojo karo metu tapo pirmuoju Vakarų Vokietijos saugumo (BND) vadovu.

Šimtai, o gal net tūkstančiai nacių gavo naują gyvenimą dirbdami JAV, britams, kanadiečiams Šaltojo karo metu. Šie žudikai nebuvo nuteisti Niurnberge.

Nacių generolas Hansas Špaidelis (Hans Speidel) tapo AFCENT (Centrinės Europos suvienytojų pajėgų) vadu 1957 m.

Nacių admirolas Fridrichas Gugenbergeris (Friedrich Guggenberger) tapo svarbaus NATO karinio komiteto Vašingtone nariu, o nacių generolas Adolfas Hoizingeris (Adolf Heusinger; buvęs R. Gėleno viršininkas) tapo šio komiteto vadovu.

SHAPE (Europos suvienytųjų galių aukščiausiosios būstinės) dirbo nacių pulkininkas Henigas Strumpelis (Hennig Strumpell), o pulkininkas Haincas Koleris-Krausas (Heinz Koller-Kraus) tapo logistikos skyriaus vadovu AFCENT. Daugelis R. Gėleno pavaldinių netrukus irgi prisijungė prie NATO.

Nacių generolai, pulkininkai puikiai integravosi į NATO ir CŽV, kuri tapo R. Gėleno „Naujosios pasaulio tvarkos“ tąsa, iš Berlyno persikėlusi į Pentagoną ir Lenglį.

JAV patiko nacių antitarybinė kova, iš jų amerikiečiai išmoko geriausios visų laikų propagandos kūrimo. „Karas už demokratiją“, „karas už taiką“, „karas už humanizmą“ ir t.t. JAV, britų ir nacių propagandistai sukūrė „Laisvės radiją“ („Radio Free Europe“ ir „Radio Liberty“), kuriame dirbo R. Gėleno pavaldiniai, o viską finansavo CŽV.

Šaltinis: voltairenet.org

http://www.ekspertai.eu/nato-saulelydisarba-kaip-ahitlerio-generolai-tapo-nato-vadovais/