RU EN

Martynas Bareišis. Kai savi kenkia saviems

2014-02-09

Su nuoširdžia nuostaba (ir tam tikra padėka) stebime, kaip politinio elito atstovė, Landsbergio „ginklanešė“, buvusi krašto apsaugos ministrė Rasa Juknevičienė su komjaunuoliška ugnele gina tėvynę nuo priešų ir vis primina rinkėjams apie „neįtakingą“ mūsų partiją - Socialistinį Liaudies Frontą.

„Už Lietuvą be konservatorių, vagių ir oligarchų!” – šis mūsų partijos šūkis anuose Seimo rinkimuose ko gero ilgam įsirėžė į jautrią R. Juknevičienės konservatorišką sielą.

R. Juknevičienė, matyt, deramai įvertino mūsų partijos indėlį į žodžio laisvės išsaugojimą Lietuvoje, mūsų kovą už tiesą ir teisingumą, mūsų poziciją dėl žemės referendumo, dėl euro ir dėl nykstančio Lietuvos valstybingumo ES, mūsų veiklą ginant šalies dirbančiųjų teises. 

Ex-ministrės pareiškimai - tikra šventė politologams ir psichoanalitikams. Jie kupini sąmojo ir principingumo, kovingumo ir patriotizmo, strateginių įžvalgų ir taktinių praregėjimų. 

Gelžbetoninis R. Juknevičienės pasauliežiūrinis pamatas – „rusai puola“, arba Puškino ir Čechovo priskyrimas prie „minkštos imperinės jėgos“ agentų - verti Nobelio premijos laurų. Tik šios politikės dėka Lietuvos iki šiol dar galutinai neužplūdo legionas klastingų dainininkų ir kitų menininkų iš Rytų, tik jos begalinė išmintis apsaugo mūsų skaitytojus nuo kenksmingų, nors ir klasikos, tekstų, tik jos aura patikimai gaubia Lietuvą nuo klastingų užsienio televizijos laidų ir kenkėjiškų filmų. 

Sveikiname seimūnę su 30 metų darbo stažo sukaktimi. Gūdžiais 1984-aisiais, per žiaurią prievartą išėjusi nemokamus medicinos mokslus, gavusi diplomą su kraupiais tarybiniais simboliais (ir iki šiol jo kažkodėl neatidavusi), Rasa Juknevičienė okupuotoje Pasvalio centrinėje ligoninėje pradėjo kariauti savo mažus karus - o kol neprasidėjo Sąjūdis, ji buvo išėjusi atostogų, iš kurių, toks įspūdis, psichologiškai iki šiol negrįžo. 

Tad linkime seimūnei fizinės bei psichinės sveikatos tęsiant jos veiklą. 

Svarbu tik šiame procese galutinai nesuvaikėti. Nes, kaip dabar aiškėja iš prezidentės pareiškimų, vidaus priešų vis daugiau, o savi vis labiau kenkia saviems.