RU EN

Kviečiame į ,,Taikos maršą“!

2016-10-15

Spalio 17 d. 17 val. Kaune vyks ,,Taikos maršas” –taiki antikarinė akcija. Pagrindinės ,,Taikos maršo“ tezės: Už taiką ir tautų draugystę! Už darbo žmonių teises! Už tai, kad piliečiai galėtų gyventi savo šalyje, o dėl sunkių gyvenimo sąlygų nebūtų priversti vykti į Vakarus! Už žodžio laisvę ! Prieš agresyvų NATO bloką! Prieš neteisėtą (pažeidžiant LR Konstitucijos 137 straipsnį) užsienio karinių pajėgų įvedimą į Lietuvą! Prieš politinius persekiojimus! Prieš naują Darbo kodeksą! Prieš darbo žmonių skurdinimą ir jų išvarymą į Vakarus!

Šių metų rudenį ,,Taikos maršai“ jau vyko įvairiuose Europos miestuose: Prahoje, Bratislavoje, Liublianoje, Ženevoje, Taline ir kitose Europos vietose. Šių akcijų dalyviai pasisakė už taiką ir tautų draugystę, už žodžio laisvę, prieš karo kurstymą ir ginklavimosi varžybas.

Apie 17 val. kviečiame rinktis Vienybės aikštėje (Kauno centre, greta VDU ir M. Čiurlionio muziejaus). Po instruktažo ir dviejų pasisakymų 17.15 pajudėsime Kauno gatvėmis link Nemuno salos (prie Kauno arenos). Čia įvyks mitingas už taiką, tautų draugystę ir darbo žmonių teises. Kviečiame atvykti į akciją su vėliavomis, su plakatais (Už taiką, tautų draugystę, darbo žmonių teises, žodžio laisvę. Prieš karo kurstymą, žmonių skurdinimą ir išvarymą į Vakarus, vaikų grobimus, politinius persekiojimus).

,,Taikos maršas“ –tai sankcionuota akcija, gautas savivaldybės leidimas.

Socialistinis Liaudies Frontas

Lietuvos žmogaus teisių stebėtojų sąjunga

Judėjimas ,,Vytis“

Kontakt. Telef.-8606 33268. 8676 87293