RU EN

Kovo 11 d. SLF anti-fašistinis piketas bei Asociacijos „Lietuva be nacizmo“ apskrito stalo diskusija

2012-03-09

Vilniaus savivaldybei uždraudus kovo 11 d.13:00 planuotą Socialistinio Liaudies Fronto protesto mitingą Kudirkos aikštėje (tuo metu, kai pro ten žygiuotų neonaciai), partija tuo pačiu metu toje pačioje vietoje rengs piketą. Galbūt savo piketus surengs ir kai kurios kitos organizacijos. 

Leidimą neonacių paradui išdavusi zuokininkų, darbiečių, socdemų ir lenkų vadovaujama Vilniaus miesto savivaldybė labai saugo šią nacių vakchanaliją, jeigu neleidžia SLF mitingo. 

SLF ko gero ir vėl bus vienintelė tikra Lietuvos partija, kuri, kaip ir pernai, reiškinius įvardins jų tikrais vardais. Mes fašistus įvardiname kaip fašistus, o jų globėjus Vyriausybėje ir savivaldybėje - demaskuojame.

Pseudo-patriotiniais šūkiais prisidengę jaunuoliai ir jų mentoriai Seime diskredituoja Lietuvos vardą. 

Tikrąjį patriotizmą rodo būtent SLF, nes ji vienintelė drįsta atvirai ir aiškiai pasipriešinti šiam pavojingam recidyvui mūsų Lietuvoje. Džiugu, kad stiprėja ir asociacija „Lietuva be nacizmo“. 

Istoriškai būtent socialistai realiai, savo gyvybių kaina, pasipriešino fašizmui daugelyje pasaulio šalių tuo metu, kai dauguma "tradicinių", prie parlamentinių šiltų kėdžių priskretusių partijų patyliukais atvėrė vartus fašistams į valdžią. (Deja, taip pasielgė ir Lietuvos liaudininkai ir socdemai 1926 metais, kai jie, turėdami visą valdžią ir visą informaciją, kad fašistai rezgą perversmą, leido jam įvykti...).

Visa tai ir šiandien nulemia „šliaužiantį“ kai kurių europietiškų visuomenių, tarp jų ir Lietuvos, fašizacijos procesą, kuris prasideda nuo demokratinių laisvių ir teisių apribojimų. Šiuolaikinis fašizmas ateina nepastebimas, žingsnis po žingsnio. 

Žmonės, būkime budrūs!

No pasaran! Fašistai nepraeis! 

SLF Infocentras

P.S. Nacionalistinio maršo bei SLF protesto akcijos apžvalgas galima pasiskaityti čia:

Link

Link

Link

KVIETIMAS

Asociacija „Lietuva be nacizmo“ kviečia į apskrito stalo diskusiją tema: 

„Ką mums parodė Kovo 11-osios maršas Vilniuje?“

Renginys įvyks iš karto po šio maršo, š. m. kovo 11 d. 14:30 val. Vilniuje, Kaštonų g. 4. 

Kviečiame atvykti!

Julius Deksnys,

Asociacijos „Lietuva be nacizmo“ pirmininkas