RU EN

K. Masiulis prašosi priimamas į SLF

2013-04-01

Pranešimas spaudai, 2013. 04. 01. 

Balandžio 1 d. Socialistinis Liaudies Frontas gavo tokį seimūno Kestučio Masiulio prašymą: 

„Gerbiamas SLF pirmininke, 

Po ilgų ir nelengvų svarstymų nutariau pasiprašyti priimamas į Socialistinį Liaudies Frontą. 

Žinau, kad šitas prašymas Jus nustebins. Tačiau įsigilinus, nieko keisto čia nėra. 

Pirma, aš seniai nusivyliau savo dabartine partija – konservatoriais. Anksčiau aš maniau, kad dėl visko kalti rusai. O dabar aš manau, kad dėl visko kalti konservatoriai. Gerai sakė vienas anglas : „Ne visi konservatoriai yra kvailiai, bet visi kvailiai kažkodėl yra konservatoriai.“ Galvoju, kad šią partiją ateityje laukia visiškas „karabachas“.

Antra, aš ilgai maniau, kad kapitalizmas atneš Lietuvai laimę. O dabar, po 23 kapitalizmo metų, aš praradau pasitikėjimą juo. Manau, kad socialistinis kelias yra Lietuvos ir mano išlikimo kelias. 

Trečia, manau, kad net nebūdamas SLF nariu anksčiau, aš jau smarkai nusipelniau šiai partijai, prisidėdamas prie jos ir Jūsų, gerbiamas pirmininke, reklamos. 

Ketvirta, kadangi esu iš prigimties reformatorius nutariau pagaliau reformuoti ir pats savę. Nes nereformuotas politikas negali būti mūsų išprievartautos «reformomis» visuomenės nariu. 

Penkta, kaip aukštos moralės žmogus bei demokratas noriu visada tarnauti žmonėms, o tai galima pasiekti tik būnant valdžioje, kuri ankščiau ar vėliau bus socialistinė.

Na ir šešta, baigėsi JAV stipendija, kuria mintau dėstydamas Manto Adomėno institute, ir Mantas mane iš ten išvarė. B. Obama „perkrovė“ JAV ir Rusijos santykius, bet „iškrovą“ pajutau aš...

Pirmininke, 

susumavęs visus „už ir prieš“, prašau priimti mane į SLF gretas. 

Galiu dirbti ideologiniame ir kituose baruose, nes išmanau visas gyvenimo sritis. 

Noriu panaudoti savo kaip „Žinijos“ draugijos referento ir aktyvaus komjaunuolio patirtį SLF partinėje statyboje. Sielos gilumoje visada mylėjau žemas komunalinių paslaugų kainas ir „tarybines“ dešreles. Taip pat mėgstu slaptai pasigrožėti Žaliojo tilto skulptūromis. Polemikos įkarštyje dažnai raudonuoju. 

Pagarbiai, 

Kęstutis Masiulis, seimūnas

***

SLF prezidiumas svarsto šį K. Masiulio prašymą. Kadangi atvejis ypatingas, svarstymas, kaip ir numato SLF statutas, gali užtrukti lygiai metus, iki kitų metų balandžio pradžios. 

SLF Infocentras 

Balandžio 2 d. papildymas

Balandžio 1 d. SLF informavo, kad seimūnas Kęstutis Masiulis prašosi priimamas į SLF gretas. Tai, žinoma, buvo balandžio 1-osios pokštas, kurį ne visi suprato. 

Masiulis, deja, dar neatgailauja ir vis dar pasilieka klaidoje - konservatorių partijoje. 

Bet kadangi pats savaime Kęstutis yra amžinas "balandžio 1-osios pokštas", jis ir toliau mus džiugins savo egzistencija. 

SLF Infocentras