RU EN

Juozas Arbačiauskas. Panelė gąsdina bobeles

2014-08-19

Pradedant konservatorių „panele“ ir baigiant bažnyčių ,,bobelėm“ peršama mintis, kad jau tuoj mus užpuls rusai. ,,Panele‘‘ ir ,,bobelės‘‘ be reikalo viduriuojat. Manau, kad niekam nereikalinga Lietuva, su jūsų sužlugdyta pramone ir žemės  ūkiu su 200 tūkstančių  bedarbių armija ir begale lietuviškų bomžų. Nereikalinga ir tokia šalis, kaip koks narkomanas pastoviai prašantis ES finansinės ,,dozės‘‘ be kurios būtų visiškas galas.

Teritorija irgi neviliojanti, kurią perskristi šiuolaikinei raketai reikėtų kelių minučių.

Nemanau, kad to nesupranta ir pati konservatorių ,,panelė‘‘ su savo  propaganda, kad „tuoj užpuls rusai“. Gal tuo ir tiki viena kita ,,bažnyčios bobelė‘‘ ir vienas kitas kandzbigelis, buržuazinių Lietuvos laikų garbintojas.

Manau, kad gąsdinimas rusais, turi visai kitą, užslėptą tikslą. Be gąsdinimo nemoralu skirti 100 000 mln. ginklams iš nuskurdintų Lietuvos  gyventojų sąskaitos ir tuo pačiu paremti pasaulio agresorių JAV. Tada reikia apkvailinti besmegenius, savo protu jau negalvojančius ir 100 % tikinčius, ką parašo žiniasklaida ar pasako melo ruporai, pučiantys į tą pačią dūdą.