RU EN

Izraelio agresija nepalauš Sirijos liaudies ryžtingumo

2013-05-22

Sirijos Komunistų partijos Pareiškimas

2013 m. iš gegužės 4-osios į 5-osios naktį keletas Sirijos sostinės Damasko apylinkės buvo atakuotos sionistu. Tačiau pagrindinis atakos tikslas buvo matyt palaikyti Sirijos priešus, kurie šiuo metu atsitraukia po drąsios Sirijos Arabų Armijos smūgių ir suteikti moralinę paramą gaujų nariams. 

Nusikalstama sionistinio priešo agresija yra dar vienas aiškus įrodymas, kad visos ginkluotos gaujos, kurios siautėja Sirijoje, vykdo pasaulio banditų valią: imperialistų, sionistų ir jų purvinų pakalikų, įskaitant Persijos įlankos monarchijas ir NATO agentą – Turkiją. 

Praeities patirtis rodo, kad patriotizmas yra tvirtai įsišaknijęs Sirijos liaudyje ir todėl ji susitelkia užsienio imperialistų agresijos akivaizdoje. Su imperialistais ir jų pakalikais jokie kompromisai nėra galimi. Nėra įmanomas dialogas su vidaus priešais, vykdančiais imperialistų valią. 

Didžiajame nacionaliniame mūšyje mes dar kartą patvirtiname, kad nepaisant sunkių ir skausmingų praradimų, mes liekame taip pat nepalaužiami kaip ir Vietnamo, Irako tautos bei Libano liaudies pasipriešinimas. Šios tautos kovojo su tariamai neįveikiama imperializmo karo mašina, kuri žmonių pasipriešinimo dėka galiausiai buvo nugalėta. 

Pergalė priklauso nuo žmonių valios, kurie prisimena, kad geriau mirti stovint, nei gyventi atsiklaupus! Sirijos liaudis tai atsimena ir kartu su visais laisvais siriečiais mes sakome: kartu mes laimėsim! Sirijos nepaklupdys!

Damaskas, 2013/05/15 

Sirijos Komunistų Partijos Centrinis Komitetas

Generalinis Sekretorius Ammar Bagdache