RU EN

Audronė Miltenienė. Dėl daugiavaikių šeimų

2012-10-03

SLF kandidatės į Seimą Akmenės-Joniškio rinkimų apygardoje atsakymas Daugiavaikių Mamų Draugijos „Motulės delnuos“ pirmininkei 

***

Labai malonu atsakyti Mamų Draugijai ,,Motulės delnuos'' mūsų partijos ,,Socialistinio Liaudies Fronto'' vardu.

Mūsų partijos rinkiminėje programoje yra net keli punktai, kurie atspindi Jums rūpimus klausimus. Gal ne taip išskirtinai viskas pabrėžiama, bet šios problemos atsispindi programos punkte Nr.1 apie bausmę buvusioms valdžioms už padarytą didžiulę žalą Lietuvai.

Esu pati daugiavaikė mama, auginame 10vaikų ir Jūsų keliami klausimai bus ypač aktualūs, nes tik tuo tikslu sutikau būti įtraukta į partijos sarašą. Tos problemos yra mano širdimi išgyventos ir kas jei ne aš galiu jas iškelti. Pirmame mūsų programos punkte didžiulės žalos sąvoka irgi liečia šią problemą. Sunaikinta motinystė,šeima,moralė. Jei būčiau išrinkta į Seimą rimtai užsiimčiau šia problema. 

Punktas Nr.2 taip pat įpareigoja didesnį rūpestį šeimomis - tvirtos socialinės garantijos, ypač gyvenantiems skurde. O kas gyvena skurdžiausiai jei ne daugiavaikės šeimos, kam didžiausias krūvis ir problemų sprendimas jei ne Motinai. 

15-as mūsų programos punktas apie indeksuojamas pensijas, algas, pašalpas ir kitas išmokas taip pat tiesiogiai liečia daugiausia tik šeimas, o daugiavaikes skaudžiausiai. 

Gal mūsų rinkiminės programos punktuose nėra smulkiai išvardinti tie, į kuriuos bus atkreiptas įpatingas dėmesys, nes mums svarbūs visi socialiai nuskriausti Lietuvos gyventojai, ypač šeimos, kurios nori oriai gyventi savo šalyje kartu, o ne kompiuterio ekrane matyti svetur dirbantį tėtį ar mamą. Pas mus pateiktos konkrečios bėdos, į kurias bus kreipiamas mūsų partijos ,,Socialistinio Liaudies Fronto'' dėmesys, o ką labiausiai jos paliečia tikimės žmonės atsirinks patys. 

Pilnai suprantame Jūsų keliamas problemas, nes 22metus šalį valdantys partiniai klanai jų nepastebi ir vis stumia į neviltį eilinius piliečius, skatiną jų emigraciją dėl išgyvenimo. Nes su tokiomis pajamomis, kurias valdantieji paliko Lietuvos liaudžiai, net žemiausiai egziztencijai nebeužtenka. Tos pačios problemos liečia mano šeimą ir mano draugų bei aplink gyvenančių šeimas. Būtent aš ir mūsų partija turėdama protingus ir pasiryžusius dirbti narius, galime aiškiai suprasti tas problemas ir rasti jų sprendimo būdą. Pirmiausiai sumažinus seimūnų pajamas ir visas lengvatas, kurias neteisėtais būdais valdžiusieji šalį 22 metus partiniai klanai sau pasiskyrė.Tai panašu į puotą maro metu, akivaizdus pasityčiojimas iš tautos. Laikas suprasti kas kam turi tarnauti.

Nesutinku kad niekas nekalba apie Motinų problemas, asmeniškai aš LRT laidoje rugsėjo 25d. 18val.15min.paviešinau tą problemą, kad Mamos turinčios daugiau vaikų yra visai užmirštos ir prispaustos bėdų. Ir kad partijos sąraše atsirado vietos tokiai Mamai kaip aš. Patikėkite tos problemos bus pradėtos nagrinėti pirmiausiai. Nes mes žinome ką reiškia nors viena diena be duonos kasnio burnoje ir kad ši problema daugiau laukti nebegali.

Gaila kad televiziją ,,okupavo''valdantieji prisiplėšę valstybės turto. Jie turi galimybę gražbiliauti ir per dienas girtis savo sutartimis ir procentais, gaunamais Europos milijardais, gražinamais miestais ir renovuojamais namais. Bet ten nėra vietos paprastam žmogui, šeimai, Motinai. Jie net nepastebi kad tuštėja tie gražinami miestai, tuštėja tie renovuojami namai, svarbiausiai jiems Europos, pinigai kurie didžiaja dalimi nusėda jų kišenėse.

Tokia mūsų partijos pozicija kandidatuojant į Seimą.

Pagarbiai, 

Audronė Miltenienė. 

Mama.