RU EN

Anatolijus Artiuchas. Vakarų pavyzdžio rojus

2013-04-21

keletą dienų stebėjo vokiečių gyvenimą ir paklausė tėvo: „Ar pas juos taip elgtis yra normalu, ar mes patekome ne tuo laiku ir ne į tą vietą?“ 

Aš nevardinsiu visko, ką man papasakojo draugas, bet esmė tame, kad būti Vokietijoje, o ir bendrai Europoje, jam pasidarė nemalonu, o kartais tiesiog bjauru. 

Kas nutiko? Krizė taip paveikė Vakarus, kad rusai už kordono ėmė jaustis ne taip vadinamais tarybiniais „sovokais“, o save gerbiančiais didžios šalies piliečiais? Arba vakarietiška vartotojiška visuomenė, suvartojo viską, kas galima ir negalima, neteko sveikatos, sąžinės ir sveiko proto tiek, kad tai ėmė kristi į akis mūsų turistams? 

Senovinė rusų patarlė „su mielu ir palapinėje rojus“, šiandien daugelyje pasaulio šalių traktuojama taip: „Bus palapinė, bus ir mielas, o rojus mums nereikalingas“. Tiesa anglakalbių variante rusų patarlė skamba šlykštokai: „Love in a cottege“, pažodžiui – meilė kotedže. Vakarietiški protai jau nebepajėgia suvokti žodžio „palapinė“, o „rojus“ jiems - tai seksas, valgymas ir išgėrimas, bet sunkiai suvartojamos begalybės pavidale.

Kad pajausti save didžios šalies piliečiu, reikia paprasčiausiai mylėti savo Tėvynę ir visai nebūtina lyginti Rusiją su kitomis pasaulio šalimis. Gali būti, kad užsienyje yra ko pasimokyti, bet, prieš priimant kaip sektiną pavyzdį išblizgintus vakarietiškus šablonus, naudinga žinoti, kas iš tikrųjų šiandien yra ta vadinama „civilizuota“ Europa.

VOKIETIJA

Žemutinėje Saksonijoje, Hildesheimo vyskupijoje buvo nuspręsta ”sumažinti bažnytinį tinklą“ 53-mis „vienetais“. Pradžioje norėjo 80 – bet sutiko uždaromų Dievo Namų skaičių sumažinti trečdaliu. Visumoje VFR rengiasi uždaryti šimtų bažnyčių tinklą ir ne tik katalikų, bet ir liuteronų. Formali priežastis viena – nurodytų konfesijų tikinčiųjų skaičius mažėja spartuoliškais tempais. 

Vokietijoje lytiniai iškrypimai tapo norma. Praktiškai į homoseksualizmą čia žiūrima, kaip į normalią lytinių santykių rūšį. Buvę Hamburgo ir Berlyno merai – atviri homoseksualai. Dauguma tėvų Vokietijoje pergyvena ne dėl to, kad jų 14-15 metų amžiaus vaikai užsiiminėja seksu, o dėl to, kad jie neturi pakankamai žinių apie kontracepciją ir venerines ligas. Vokietijos mokyklose plačiai vykdomas seksualinis vaikų švietimas, kur homoseksualizmas yra propaguojamas kaip normalūs, įprastiniai seksualiniai santykiai.

Kenčiančių dėl bulimijos, tai yra apsirijimo, Vokietijoje žmonių skaičius siekia milijonus. Žmonių hipertrofuoto nutukimo augimas Vokietijoje sukėlė priešgaisrinės apsaugos ir ekologines problemas vietiniuose krematoriumuose - labai didelių kūnų kremavimas šiose įstaigose sukelia nekontroliuojamus gaisrus, didina aplinkos užterštumą. 

OLANDIJA

2002 metais Niderlandai tapo pirmąja šalimi legalizavusia eutanaziją. Nuo to laiko kasmet daugiau kaip 3 tūkstančiai žmonių pasinaudoja šia teise. Nuo 2012 metų pavasario Niderlanduose pradėjo dirbti specialios profesionalių daktarų komandos, kurie daro eutanaziją namuose pagal iškvietimą.

Didžiuosiuose Niderlandų miestuose, tokiuose kaip Amsterdamas, Roterdamas, Haga, Utrechtas ir kiti atidarytos kavinės, turinčios oficialų leidimą pardavinėti marihuaną, haliucinogeninius grybus ir kitus lengvus narkotikus. Licencijuotų kavinių organizavimo tikslas buvo atskirti lengvų narkotikų vartotojus nuo narkomanų, turinčių priklausomybę nuo sunkių narkotikų. Bet reabilitacinių centrų darbuotojai tvirtina, kad daugiau nei 90% pagijusių heroino vartotojų savo pražūtingus įpročius įgijo rūkydami nekaltą paprastą žolelę. 

2011 metais Olandijos televizijos kanalo BNN transliuojamos telešou laidos, pavadinimu „Proefkonijnen“, tiesioginio eterio metu vedantieji Denis Stormas ir Valerija Zeno suvalgė vienas kito mėsą. Prieš laidą jiems buvo padaryta operacija, kurios metu jiems buvo išpjauti nedideli mėsos gabaliukai(raumenų audinio), kuriuos, po to, jau laidos metu jie paruošė ir suvalgė.

BRITANIJA

Didžiojoje Britanijoje taip pat uždaromos bažnytinės parapijos. Maldos namuose, kur visai neseniai tikintieji kreipėsi į Dievą, atidaromi prekybos centrai ir net barai. Jungtinės Karalystės vyriausybė palaikė Britanijos kompanijų draudimą darbininkams ir tarnautojams nešioti kryželius, už tokius nusižengimus įteisino darbuotojo atleidimą iš darbo.

Tuo pačiu metu ta pati vyriausybė leido pardavinėti Šveicarijoje išrastus vaikiškus prezervatyvus. Britanijoje buvo pasirūpinta ir jaunų mergaičių sveikata - Oksfordširo mokinės gavo galimybę.... užsisakyti ekstra kontraceptines priemones SMS žinučių pagalba. Mergaitėms tabletes išduoda mokyklos med. seserys. Pasinaudoti tokia šiuolaikiška paslauga gali moksleivės, sulaukusios 11 metų. Šią programą sukūrė vietinė administracija ir regioninis pirmos medicininės pagalbos Fondo skyrius. 

NORVEGIJA

Norvegijoje doros lygis nusileido žemiau visų įmanomų lygių. Lytinių iškrypėlių eitynėse dalyvauja vaikai, kurie rankose laiko transparantus, propaguojančius homoseksualizmą ir vienalytes santuokas. Sodomitų eitynės šioje šalyje tapo visuomeninėmis miestų bendruomeninių šventėmis.

Juvenalinės justicijos organai griežtai kontroliuoja tėvų ir vaikų tarpusavio santykius. Pagrindinė valdžios tezė – biologiniai tėvai, auklėdami savo vaikus, neturi jokio prioriteto ar viršenybės prieš savo atžalas. Gimdytojus gali nubausti, atimant vaiką, net už vaikų vaišinimą saldainiais. Saldumynų kiekį privalu griežtai kontroliuoti.

Norvegijoje įstatymu uždrausta verkti, ašaros – emocinio nestabilumo požymis. Juvenalinės justicijos praktikoje, vaikų netekusios motinos ašaros teisme gali tapti įrodymu, kad motina yra nestabili arba išprotėjusi, ir tai tik padidins jos „kaltę“ ir sumažins jos galimybes susigrąžinti vaikus, būti motina.

ŠVEDIJA

Švedijos sostinėje Stokholme 90% mirusiųjų yra kremuojama, 45% urnų giminės net neatsiima iš krematoriumų. Didžioji dalis laidotuvių vyksta „be ceremonijų“. Krematoriumo darbuotojai nežino, kieno konkrečiai kūnus degina, nes ant urnų tik identifikacinis numeris. Ekonomijos sumetimais iš sudegintų urnų gauta energija pasirinktinai nukreipiama savo namo apšildymui arba į miesto šildymo sistemą.

2010 metais Sodermalmėje, Stokholmo rajonas, įstaigos darbuotojai kreipinius į vaikus „jis“ ir „ji“, atitinkamai švediškai „han“ ir „hon“, pakeitė belyčiu žodžiu „hen“, kurio net nėra klasikinėje kalboje, bet yra homoseksualų buityje. Švedijos seksualinės lygybės Asociacijos (RFSL) duomenimis, Švedijoje daugiau kaip 40 tūkst. vaikų tėvų (arba vienas tėvas) – homoseksualai.

1998 metais Švedijoje fotografės Elizabetos Olson, pavaizdavusios Kristų ir jo apaštalus homoseksualais, paroda tapo sensacija. Paroda buvo ypač populiari, žinoma, pirmiausiai homoseksualų tarpe. Viena iš vietų, kur vyko minėta paroda, buvo Liuteronų bažnyčios katedra.

2003-2004 metais po pastoriaus Oke Grino pasisakymo, kuris savo pamoksle pasmerkė homoseksualius ryšius, pavadindamas juos nuodėmingais, už „nepagarbą seksualinėms mažumoms“ pastorius pirmos instancijos teismo buvo nubaustas vieno mėnesio laisvės atėmimo bausme.

2009 metais atvira lesbietė Eva Brune buvo išrinkta vyskupo pareigoms Stokholmo vyskupijoje. 

Vakarų Europos juvenalinė sistema vis labiau tampa baudžiamuoju įrankiu, griaunančiu šeimas. Pavyzdžiui, Švedijoje kiekvienais metais iš gimdytojų vidutiniškai atimama apie 12 tūkst. vaikų. Priežastimi gali būti „klaidos auklėjant“, „gimdytojų protinis neišsivystymas“ ir net „per didelė globa“. 

Nuo 1979 metų čia gyvuoja absoliutus vaikų fizinių bausmių draudimas. Gimdytojai negali vaikui plekštelėti, patempti už ausies arba pakelti prieš jį balsą. Už tai baudžiama. Už vaiko nubaudimą gresia 10 metų kalėjimo. Dar darželyje vaikai smulkiai informuojami apie savo teises ir būtinumą pranešti policijai apie tokio pobūdžio įvykius. Ir jie tuo naudojasi. Konflikte tarp vaiko intereso ir tėvų intereso valstybė visada stoja vaiko pusėn.

DANIJA

Danijoje šalia su įprastų viešųjų namų, kur kiekvienas pageidaujantis gali patenkinti savo seksualines fantazijas, yra viešieji namai su gyvuliais, kur žmones moka už seksą su arkliais ir kitais gyvūnais. Tokia paslaugų rūšis plačiai išplito tokiose šalyse, kaip Norvegija, Vokietija, Olandija ir Švedija. Kol neįvyks kokių nors ekscesų, ir kol nei žmones, nei gyvūnai dėl to nenukentės, šių šalių valdžios nedraus teikti tokias paslaugas... 

Garbusis Antonijus Didysis sakė: „Ateina laikas, kada žmonės ims bepročiauti ir jeigu pamatys ką nors ne bepročiaujantį, užsipuls jį ir kalbės: „Tu bepročiauji“, - todėl, kad jis ne toks kaip jie“.

Pragaras – kai nėra meilės. Tuomet, kaip pavadinti tas vietas, miestus ir šalis, kur žmonės savo namus šildo giminaičių pelenais, iš bažnyčių daro bordelius, legalizuoja lytinius iškrypimus ir atiminėja iš tėvų vaikus?

Vakarų visuomenės dvasinė degradacija – tai žmonių nusigręžimo nuo Dievo ir stabų, kurių pavadinimai: „turtas“, „gašlumas“ ir „nuodėmė“, garbinimo pasekmė. 

RUSIJA 

Šiandien Rusijoj mums brukamos įvairios beprotybės formos, kurios vakaruose jau seniai tapo normalaus elgesio pavyzdžiais.

Bet mūsų šalis lieka didžia būtent todėl, kad mes negalime tikrą blogį priimti kaip normą, kaip gėrį. Mes negalime nuodėmę pavadinti dorybe, net jeigu nuodėmė yra leidžiama įstatymo. Tie, kurie taip elgiasi mūsų šalyje, yra arba agentai, arba išdavikai, arba užmiršo nusiimti „žalius akinius“, nusipirktus baisiųjų 90-ųjų metų išpardavimo metu kur nors Suomijos pakraštyje. 

Išvertė: Pranas Augulis, redagavo Jonas Kovalskis

Šaltinis: Link