Kėdainiuose įvyko ataskaitinė SLF skyriaus sueiga

Lapkričio 25 d. Kėdainiuose įvyko Socialistinio Liaudies  fronto Kėdainių skyriaus ataskaitinė sueiga. Šioje sueigoje dalyvavo ir svečiai –SLF pirmininkas Giedrius Grabauskas ir Lietuvos žmogaus teisių stebėtojų sąjungos  narys docentas Edvardas Satkevičius.

Renginio pradžioje pasisakė SLF Kėdainių skyriaus pirmininkas Algimantas Kazlauskas. Jis pabrėžė, jog SLF skyrius aktyviai dalyvauja organizacijos veikloje, skyriaus nariai vyksta ir į respublikinius renginius. Teikia įvairius pasiūlymus dėl įstatymų projektų, dalyvauja rajono gyventojų socialinių problemų sprendimo veikloje.

  1. Grabauskas teigė, jog 2017-ieji metai buvo svarbūs organizacijai, SLF atsilaikė prieš išorės atakas ir išsprendė vidines problemas, vykdė įvairias akcijas, platino proklamacijas. SLF vis aktyviau dalyvauja tarptautiniuose projektuose, vykdo antifašistinę veiklą. E. Satkevičius pasisakė apie masinės emigracijos keliamas problemas ir būtinybę pasitelkti  mokslinius metodus sprendžiant Lietuvos ateities vystymasį. Pasisakė ir aktyvios Kėdainių SLF skyriaus narės D.Survilienė, V. Bladikienė ir kai kurie kiti sueigos dalyviai.

Vėliau koncertavo Kėdainių muzikinis ansamblis ,,Vaivorykštė” (vadove Alma Jociuvienė), sueigos dalyviai su malonumu klausė nuoširdžiai atliekamų muzikinių kūrinių. Žmonės atvirai ir draugiškai bendravo, aptarė įvairias dabarties aktualijas.

SLF Infocentras

Print Friendly, PDF & Email